آب دهان انداختن کارشناس در مناظره زنده تلویزیونی! + فیلم

او در این لحظه بلافاصله پس از گفتن این جمله در جریان مناظره تلویزیونی زنده، آب دهان انداخت. رفتار تهاجمی شیخ احمد موجب حیرت شرکت کنندگان در مناظره و مجری برنامه شد.

این ویدئو روز پنجشنبه ۴ آگوست توسط ” نایلا عنایت ” در توئیتر منتشر شد. نگار در شرح این ویدئو نوشت: «کارنامه جدید او باید این باشد. وزیری که در تلویزیون زنده آب دهان می‌اندازد.»منبع بیشتر بخوانید


در ویدئوی منتشر شده شیخ احمد می‌گوید: «از ژنرال قمر باجوا می‌خواهم که رانا ثناالله را مهار کند. از نوع زبانی که رانا صحبت می‌کند فکر می‌کند کسی به او سلام می‌کند؟ آیا نیرو‌های امنیتی پاکستان به او سلام خواهند داد؟ به او تف خواهند انداخت.»

اقدام عجیب وزیر سابق کشور پاکستان در یک مناظره زنده تلویزیونی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. “شیخ راشد احمد”، وزیر اسبق در عملی عجیب اقدام به آب دهان انداختن در این برنامه زنده تلویزیونی کرد. این حرکت زشت شیخ احمد پس از آن صورت گرفت که از وی در مورد “رانا ثناالله ” وزیر فعلی کشور پاکستان سوال پرسیده شد.

شیخ احمد در پاسخ خود به این درخواست از ژنرال قمر باجوا خواست تا رانا ثناالله را کنترل کند. احمد با اشاره به زبانی که وزیر فعلی کشور پاکستان از آن برای صحبت با مردم استفاده می‌کند مدعی شد که هیچ افسر ارشد ارتش در پاکستان به ثناالله سلام نخواهد کرد و بلکه به روی او آب دهان خواهد انداخت.


بخوان  ساخت یک شبیه‌ساز بیمار برای انجام درمان پزشکی
شاخص نیکی ۲۲۵ شامل ۲۲۵ شرکت بزرگ و معتبر بازار سهام ژاپن است. نحوه شکایت از خودروسازان به سازمان حمایت.