آماده کنید برای خرخر: هوش مصنوعی {آیا نیست|فقط نیست|هست نیست|فقط نیست|نباید باشد|نخواهم شد همانطور که می‌خواهید بی‌ضرر باشید {ممکن است|می|احتمالا} {فکر کنید|فرض کنید|فرض کنید}. {نگاهی به|ببینید} این نمونه های {عالی|خوب}

مانیتور دارای نرخ پاسخ گویی ۵ میلی ثانیهای است که برای گیمینگ بسیار مناسب خواهد بود. اول، مانیتورهای آنها بسیار دقیق با رنگ و کیفیت نمایش بالا تمایل دارند. گفتنی است که این مانیتور از نظر سلامتی چیزی کم و کسر ندارد و شما هنگام کارکرد طولانی مدت با آن، احساس بدی نخواهید داشت. قبل از اینکه مستقیماً به دنبال لپتاپهای جدید بگردید، میتوانید انتخابها را محدود کرده و با تعیین میزان بودجهای که برای خرید لپ تاپ در نظر گرفتهاید از بین گزینههای موجود، مدل مورد نیاز خود را با در نظر گرفتن نوع نیاز و حوزه کاری خود مشخص کنید و دنبال بهترین چیزی که میتوانید به خرید بروید.

بنابراین، Eye Saver به شما کمک میکند که در طی ساعات طولانی کار از خستگی چشمان خود جلوگیری کنید. به لطف سازگاری این مانیتور با VESA، شما میتوانید از آن روی بازوهای نصب جداگانه استفاده کرده و نیازی هم به یک میز کامپیوتر نداشته باشید. البته شما نمیتوانید هیچ گونه تغییری در آن ایجاد کنید. البته DisplayPort بیشتر برای کامپیوتر کاربرد داشته و از HDMI نیز برای دستگاه الکترونیکی عمومی مانند تلویزیون، پروژکتور و پخش کنندههای بلوری استفاده میکنند. فراموش نکنید که میتوانید از اسلات ویدیویی اضافی برای اتصال همزمان منبع دوم تصویر نیز استفاده کنید، البته این کار معمولا توصیه نمیشود. شما برای این منظور باید از یک کارت گرافیکی استفاده کنید که بتواند چندین نمایشگر را ساپورت کرده و همچنین باید فضای کافی روی میز کاری شما نیز فراهم باشد.

پاسخ: پایهای که همراه با مانیتور در اختیار شما قرار میگیرد، معمولا اندازهای بیش از حد موردنیاز برای قرار گیری مانیتور روی میز کامپیوتر را دارد. مانیتوری که در این بخش به شما معرفی میکنیم، دارای فناوری Eye Saver بوده و امکان نگاه طولانی مدت به آن را فراهم میکند. بهعلاوه برخلاف کامپیوترهای رومیزی، امکان ارتقای قطعات داخلی لپتاپها وجود ندارد و پس از چند سال از رده خارج میشوند. برای مثال، سیستمهای تشخیص چهره با چهرههای تولید شده توسط هوش مصنوعی آموزش داده میشوند. این صفحه نمایش تنها ۲.۳ کیلوگرم وزن داشته و با ابعاد ۵۰۸.۶ در ۳۰۲ در ۸۰.۱ میلی متر در اختیار شما قرار میگیرد. انتخاب شما بسته به ویژگیهایی دارد که برای اهداف کلی خود در نظر گرفتهاید. هنگامی که این مانیتور به درستی کالیبره شود، مانیتور دارای دقت رنگ مناسب و همچنین سطح بالایی از پوشش رنگی SDR خواهد بود.

بخوان  بهترین اینترنت نکاتی که امسال خواهید خواند

فرقی ندارد به دنبال مانیتور برای طراحی گرافیکی هستید، یا قصد خرید مانیتور مخصوص ترید را داشته باشید. این مانیتور همراه با تصاویر بسیار جذاب QHD ارائه شده است و طراحی فوق العاده نازک آن، سبب میشود که بتوانید به راحتی از این مانیتور در سر کار خود استفاده کرده و بهعنوان یک مانیتور کامپیوتر جذاب، برای برنامه نویسی نیز از آن استفاده کنید. A) میتواند با در نظر گرفتن محتاطانهتر مسیرها از وقوع پدیده انفجار ترکیبی جلوگیری کند. از ترموستاتها گرفته تا جاروبرقیهایی که در هر گوشه از خانه میچرخند و آن را تمیز میکنند. لایه اینترنت شامل پروتکلهایی نیست که ارتباط بین نودهای شبکه محلی را تعریف میکنند. این مانیتور کیفیت تصویر بسیار درخشانی دارد و زاویه دید آن سطح بسیار خوبی را شامل میشود. این مانیتور طراحی بسیار جالب و زیبایی دارد و سبک وزن بودن آن کمک میکند که بتوانید برای مصارف خانگی و کارهای عمومی از آن استفاده کنید.

شما در چند مرحله میتوانید چنین قابلیتهایی را از این مانیتور انتظار داشته باشید. LC27F398FWNXZA, LU32R590CWNXZA, CRG5, این سه مانیتور به همراه چند مدل دیگر جزء بهترین مانیتورهای سامسونگ است که ما در این مقاله به شرح کلی مشخصات آن می پردازیم. چگونه بهترین مدل مانیتور سامسونگ را انتخاب کنیم؟ از جمله ویژگیهای دیگر این مانیتور، میتوانیم به پشتیبانی از سیستم G-Sync، کنتراست چشمگیر و دقت رنگ آن اشاره کنیم. اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد یک بیتی لطفا به بازدید از وب سایت ما. امروزه مانیتورهای مختلفی در بازار وجود دارند که از پورتهای متنوعی از جمله HDMI، DisplayPort و USB پشتیبانی میکنند. بهتر است مانیتوری انتخاب کنید که از پورتهای متنوع پشتیبانی میکند در این صورت برای اتصال دستگاه با مشکل مواجه نخواهید شد. پاسخ: این موضوع تا حد زیادی به کارت گرافیک و مانیتوری که خریداری کردهاید، بستگی دارد. پاسخ: هر مانیتوری که بزرگتر از ۲۴ اینچ باشد برای بازیهای معمولی مناسب است. بیشتر بخوانید: بهترین مانیتور ویوسونیک؛ مانیتوری که گمیرها، ادیتورها و حتی کارمندان عاشقش هستند!

بخوان  چگونه با یک بودجه کم یک اینترنت شگفت انگیز بدست آوریم

برای نشان دادن تصویر، شما باید از کابل ویدیویی استفاده کرده و دستگاه خود را به مانیتور متصل کنید. اسلاتهای اتصال ویدیویی ضروریترین پورتهای کامپیوتر شما هستند. این مانیتور پورتهای کافی و لازم را داشته و حتی میتوانید آن را روی سیستمهای دیگر نیز به کار ببرید. بررسی کامل بخشهای مختلف و مرور چندباره آنها تقریبا تنها در خرید آنلاین امکانپذیر است و باعث میشود با خواندن تمام نکات مثبت و منفی به یک دید کامل و جامع دست پیدا کنید. این مانیتور برای تماشای فیلم و تجربه بازی عالی است و حتی مطابق با سبک گیم پلی بازی خود، میتوانید تنظیمات آن را تغییر دهید. شما میتوانید ارتفاع آن را تغییر داده و شیب، محور و چرخش آن را نیز مطابق با میل خود تغییر دهید.

سوال: آیا میتوان بیش از یک مانیتور با کامپیوتر استفاده کرد؟ سوال: از بین HDMI و DisplayPort کدام مورد بهتر است؟ گرچه بسیاری از محققان آن را بحثی پیش از موعد می پندارند، هم اکنون این مسئله به عنوان “حقوق روبات ها”(robot rights) شناخته شده و توسط مؤسسه کالیفرنیایی “برای آینده” (Institute for the Future) مورد بررسی قرار گرفته است. اکنون گستردهتر به Response Time و Refresh Rate برای گیمرها میپردازیم. این مانیتور از زاویه انحنای ۱۸۰۰ میلی متری استفاده میکند و حالت خمیدگی آن نیز نسبت به رقبا بیشتر است. Samsung SR650, به دلیل سازگاری این مانیتور با VESA، شما میتوانید از آن روی بازوهای نصب جداگانه استفاده کرده و نیازی هم به یک میز کامپیوتر نداشته باشید.

همچنین ممکن است هنگام خیره شدن به صفحه نمایش، چشمان خود را بیش از حد باز کنید. این مانیتور مخصوص گیمینگ، صحنههای متحرک را به خوبی نمایش داده و از فناوری G-Sync نیز پشتیبانی میکند. از پرکاربردترین و شناخته شدهترین کابلهای ویدیویی میتوانیم به DVI، HDMI، DisplayPort و VGA اشاره کنیم. اندازه استاندارد مانیتور کامپیوتر، بسته به کاری که میخواهید با آن انجام دهید میهواند تفاوت باشد. این فناوری با فناوری SST قابلیت هم پوشانی دارد و این مانیتور را به یک گزینه مناسب برای کارهای محاسباتی و نیازهای کاری مختلف تبدیل میکند. علاوه بر این، این مانیتور سامسونگ به شما امکان میدهد که میز کاری با فناوری MST داشته باشید. در نتیجه، DisplayPort بیشترین میزان رزولوشن و نرخ تازه سازی که مانیتور پشتیبانی میکند را در اختیار شما قرار میدهد و همین میتواند یک مزیت بزرگ برای هر کاربری باشد.

بخوان  تکنولوژی پزشکی و نگرانی دور شدن از اصل پزشکی ماهنامه علمی پ‍ژوهشی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد | 1biti

اگر برای انجام کارتان از چند مانیتور همزمان استفاده می کنید به شما پیشنهاد میکنیم که به جای این کار از یک نمایشگر با ابعاد بزرگ استفاده کنید چرا که در وقت و انرژی صرفه جویی شده و دردسر شما نیز کمتر میشود. برای انتخاب بهترین مانیتور سامسونگ برای زمینه کاری خود، شما باید به چند فاکتور مهم توجه داشته باشید. اگر میخواهید که فضای آزادانه بیشتری داشته باشید، میتوانید از یک پایه دیواری استفاده کنید که نمایشگر شما دیگر نیازی به قرارگیری روی میز نداشته باشد. افرادی که فضای کاری کوچکی دارند، بهتر است از صفحه نمایش بزرگ استفاده نکنند. این مانیتور با کیفیت 4K روانه بازار شده و از روشنایی اوج SDR استفاده میکند که مناسب تمامی زمینههای کاری است.

ایجاد راه حل با استفاده از هوش مصنوعی هنوز چالشهای زیادی دارد و باید بررسی شوند. مانیتور از رنگهای غنی و جذاب استفاده میکند و همین موارد کمک میکنند که جزئیات بهتری را در آن شاهد باشیم. امروزه مایکروسافت سیستم عامل هایی را برای رایانه ها، سرورها، تلفن ها، ابزارهای هوشمند، ابزارهای مدیریت و توسعه، بازی ها و موارد دیگر ارائه می دهد. “مطلوبیت” مفهومی کلیدی از دانش اقتصاد است: اندازه گیری اینکه یک چیز چقدر برای عامل هوشمند، ارزشمند است. مانیتور مدل 19M38A نمایشگری گسترده از نوع LED LCD و در اندازه 18.5 اینچ است. این معماری را مدل کلاینت-سرور می گویند که در آن، محاسبات کلی، میان دستگاه ها و پروسه های متعدد توزیع می گردد. رایجترین روش برای خودکار کردن این فرآیند این است که اجازه دهیم هوش مصنوعی طرحهای شبکهای ممکن زیادی را ایجاد کند و اجازه دهد شبکه به طور خودکار هر یک از آنها را امتحان کند و بهترین آنها را انتخاب کند.