آیا Duolingo یک برنامه جدید برای یادگیری موسیقی می سازد؟ نشانه ها را تفسیر می کنیم

این شرکت در حال حاضر کارت های خود را نزدیک به سینه خود نگه می دارد زیرا توضیحات چیز زیادی در مورد برنامه ریزی نرم افزار نمی گوید. با توجه به پست، Duolingo در حال حاضر در حال جستجو است (در برگه جدید باز می شود) برای کسی که می تواند مفاهیم خاص موسیقی را آموزش دهد و “تجربه قابل توجهی در آموزش موسیقی” برای کودکان و بزرگسالان دارد. هرکسی که استخدام شود مسئول اطمینان از اینکه موسیقی Duolingo (همانطور که به آن اشاره خواهیم کرد) مبتنی بر “علم یادگیری” برای آموزش موسیقی به روشی “مفرح، سریع و تاکید بر “یادگیری از طریق انجام” خواهد بود. “. این پست همچنین بیان می‌کند که «دانشمند یادگیرنده» باید در ایجاد یک برنامه درسی پیشرو باشد که نشان می‌دهد برنامه هنوز در مراحل اولیه توسعه است.منبع

یک آگهی شغلی که اخیراً کشف شده نشان می دهد که Duolingo در حال کار بر روی یک برنامه موسیقی جدید است.

تاریخ راه اندازی سرویس جدید مشخصاً ناشناخته است زیرا آگهی استخدام اخیراً کشف شده است. شایان ذکر است پست دیگری از Duolingo در لینکدین یافت شد (در برگه جدید باز می شود) برای یک مشاور آهنگسازی و برنامه درسی. این کار برای یک آهنگساز آزاد است که تجربه نوشتن آهنگ برای “آموزش یادگیرندگان تازه کار” را در یک محیط دیجیتال دارد. پست لینکدین از آن زمان تکمیل شده است، اما در زمان نگارش این مقاله، موقعیت دانشمند یادگیری هنوز باز است. بنابراین اگر در منطقه پیتسبورگ زندگی می‌کنید و مدرک دکترا در آموزش موسیقی یا تئوری موسیقی دارید، در اینجا فرصتی برای افزایش سواد موسیقی دارید.

بخوان  نگاهی به روش غیرمعمول تولید مثل مورچه های دیوانه

فراتر از توضیحات و آنچه که شرکت به دنبال آن است، چیز دیگری در مورد آخرین سرمایه گذاری Duolingo نمی توان به دست آورد. معلوم نیست این “مفاهیم” دقیقاً چه هستند. علاوه بر این، ما نمی دانیم که آیا این برنامه به مردم نحوه خواندن و نوشتن موسیقی یا نحوه نواختن یک ساز را آموزش می دهد یا خیر. با این حال، با نگاهی به سایر برنامه‌های آموزشی این شرکت، Duolingo Music ممکن است مسیری مشابه نحوه بازی‌سازی سایر رشته‌ها توسط این شرکت دنبال کند.

برای مثال، ریاضی دولینگو (در برگه جدید باز می شود) خوب، ریاضی را هم به کودکان و هم به بزرگسالان می آموزد. هیچ کدام فوق العاده پیچیده نیست. هیچ درس حساب یا هر چیز دیگری. این برنامه در عوض بیشتر روی ریاضیات پایه مانند ضرب و هندسه تمرکز می کند. همچنین دروس را با هدف کاهش “اضطراب ریاضی” بازی می کند. Duolingo ادعا می کند که 93 درصد از بزرگسالان ایالات متحده نوعی اضطراب ریاضی دارند که یادگیری را برای برخی دشوار می کند. بنابراین، با پیروی از آن قطار منطق، برنامه آینده می تواند درس های موسیقی را به شیوه ای آسان آموزش دهد.

هنوز در کار است