استفاده از تیم های مایکروسافت در iPad و iPhone بسیار آسان تر خواهد بود

این می‌تواند به این معنی باشد که کاربران می‌توانند همزمان با مراجعه به یک سند یا ارائه مفید، بدون نیاز به جابجایی بین برنامه‌ها و احتمال قطع تماس، یک تماس ویدیویی روی دستگاه خود انجام دهند.

Microsoft Teams Picture in Picture برای iOS

این شرکت ادعا می کند که این تغییرات باید به افزایش 30 درصدی سرعت هنگام جابجایی بین چت ها یا کانال های Microsoft Teams کمک کند.

این ویژگی همچنان به‌عنوان «در حال توسعه» فهرست شده است، اما تاریخ در دسترس بودن پیش‌بینی‌شده آن دسامبر 2022 است، به این معنی که کاربران نباید خیلی منتظر بمانند. پس از انتشار، برای تمام کاربران iOS تیم های مایکروسافت در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

این راه‌اندازی جدیدترین نسخه از مجموعه‌ای از نسخه‌های با موضوع بهره‌وری از مایکروسافت تیمز است که همچنان به تلاش برای افزایش قابلیت استفاده و کارایی پلتفرم خود ادامه می‌دهد.

با این حال، مایکروسافت ادعا می‌کند که تعامل از طریق بازی برای مقابله با برخی از بزرگترین چالش‌های محل کار ترکیبی، از جمله «مبارزه برای ایجاد اعتماد، ایجاد ارتباطات و بهبود روحیه تیم» طراحی شده است.

همچنین اخیراً فاش کرد که رونویسی برای تماس‌های 1:1 و تماس‌های گروهی اکنون در برنامه تیم‌های مایکروسافت برای اندروید در دسترس است و به کاربران این فرصت را می‌دهد که دقیقاً آنچه گفته شده است را بررسی کنند یا اگر جزئیاتی از قلم افتاده است.

در مایکروسافت 365 رسمی ورودی نقشه راه (در برگه جدید باز می شود) برای به روز رسانی، این شرکت خاطرنشان می کند که، “حالت جدید تصویر در تصویر به شما امکان می دهد هنگام استفاده از برنامه های دیگر در دستگاه تلفن همراه خود، جلسه خود را در یک پنجره قابل تنظیم ببینید.”

بخوان  اولین دوربین دیجیتالی زنده ساخته شد

پلتفرم کنفرانس ویدیویی فاش کرده است که در حال کار بر روی آوردن تصویر در حالت تصویر برای کاربران آیفون و آیپد است و به آنها اجازه می دهد چندین پنجره را به طور همزمان روی دستگاه خود مشاهده کنند.