ایلان ماسک می گوید Twitter API رایگان خواهد بود اما فقط برای ربات هایی که محتوای خوب تولید می کنند.

هنوز سوالات زیادی در ذهن ما وجود دارد، مانند اینکه یک “API سبک و فقط نوشتنی” چگونه است و چگونه با نسخه پولی مقایسه می شود؟ هنوز قرار است در 9 فوریه راه اندازی شود. همچنین، آیا ربات های رایگان ساخته شده تحت قوانین جدید تعدیل خواهند شد؟ این می تواند یک چالش باشد زیرا این شرکت بخش بزرگی از خود را کنار گذاشته است تیم اعتدال جهانی (در برگه جدید باز می شود).

چه کسی می داند که این آخرین حماسه توییتر در نهایت چگونه خواهد شد، زیرا بسیاری از چیزها در مورد این پلتفرم در این مرحله نابسامان باقی مانده اند. اما، اگر ماسک بر این تصمیم جدید پایبند باشد، حساب توییتر مورد علاقه شما ممکن است به حیات خود ادامه دهد، و همه اینها می تواند به لطف پپیتو گربه باشد.

مطالب خوب

اگرچه محتوای مورد بحث چیزی نیست جز ورود و خروج پپیتوی عنوان‌دار به خانه‌اش از دری کوچک گربه‌ای، اما به نظر می‌رسد که برای وادار کردن ماسک به تغییر قانون کافی بوده است. علاوه بر این، مدیر عامل تکانشی به دسترسی کاربران تایید شده توییتر به API برای “محتوای خوب” مشابه @PepitoTheCat اشاره می کند، اما توضیح بیشتری نمی دهد.

اگر همچنان به دنبال آن اصلاح رسانه های اجتماعی هستید، حتماً فهرست TechRadar را بررسی کنید بهترین جایگزین برای توییتر.

منبع

در حالی که ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد که اینقدر روی یک حساب حقه‌بازی تمرکز کنیم، اما آنچه را که ماسک از نظر او «محتوای خوب» می‌داند، زیر سؤال می‌برد. این واقعیت که او مستقیماً به @PepitoTheCat و یک توسعه دهنده عذاب آور نیست (در برگه جدید باز می شود) در مورد اینکه چگونه این تغییرات پروژه های تحقیقاتی و کنشگری را در این پلتفرم نابود می کند، به روند فکری او اشاره می کند.

بخوان  صاحبان سایت Wix اکنون می توانند از داشبورد SEO خود به کنسول جستجوی گوگل دسترسی داشته باشند

را طرح اولیه برای شارژ کاربران بود حدود 100 دلار در ماه برای استفاده از API، ظاهراً برای جلوگیری از سوء استفاده «کلاهبرداران ربات و دستکاری‌کنندگان افکار» از نرم‌افزار (و احتمالاً کسب درآمد برای پرداخت بدهی‌های هنگفت پلت فرم). در پاسخ، اعتراض گسترده‌ای از سوی کاربران به راه افتاد که گفتند قوانین جدید بسیاری از ربات‌های مفید و حساب‌های سرگرم‌کننده را به دلیل هزینه‌های گران، به میزان ۳۴۰۰ دلار در سال از بین می‌برد. به گفته یکی از توسعه دهندگان (در برگه جدید باز می شود)