اینستاگرام از کار افتاده و بسیاری از حساب‌های کاربری را به حالت تعلیق درآورده است – این چیزی است که ما می‌دانیم


تازه کردن

توجه داشته باشید، نمایه خود ما در اینستاگرام به دلیل مشکلات امروزی قفل یا تعلیق نشده است، بنابراین به نظر می رسد که این اشکال به طور تصادفی حساب هایی را برای انجام این کار انتخاب می کند.

همانطور که منتظر شنیدن راه حلی برای این مشکل هستیم، به ما یادآوری شد که چگونه حالت تاریک برای اینستاگرام و سایر برنامه‌ها از سال 2018 به بعد وارد شد و چگونه به چشمان ما کمک می‌کرد در حالی که فید خود را در رختخواب مرور می‌کردیم.

برای کمک به توضیح این موضوع، در اینجا ویدئویی از سال 2019 وجود دارد که در آن به مزایای حالت تاریک پرداختیم.

بیشتر ببین

ما از متا شنیدیم که آیا به روز رسانی برای این مشکل وجود دارد، و از اوایل امروز به توییت بالا هدایت شدیم.

بنابراین، هنوز به‌روزرسانی به‌روزرسانی نشده است، اما اگر چیز دیگری شنیدیم به شما اطلاع خواهیم داد.

بیشتر ببین

من فکر می‌کردم که این تشبیه خوبی بود – اگر باران ببارد، پناهگاهی پیدا می‌کنید، و در مورد پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی هم همین‌طور است.

اگر یکی پایین بیاید، به سراغ دیگری بروید تا ببینید آیا کسی دیگر در طوفان گرفتار شده است یا خیر.

حلقه و پست اینستاگرام

(اعتبار تصویر: TechRadar)

ویرایشگر ما برای سبک زندگی، جوزی واتسون (در برگه جدید باز می شود) به نکته جالبی از این برزخ اشاره کرد که در آن هیچ کس نمی داند چه اتفاقی می افتد و آیا در حال حاضر مشکل در حال رفع است یا خیر.

عمدتاً به دلیل این واقعیت است که خدمات مشتری از متا، توییتر و دیگران در رسانه‌های اجتماعی تقریباً وجود ندارد، بنابراین تأثیرگذاران و مشاغل به کجا می‌روند تا در مقایسه با کاربران معمولی راه‌حلی برای این موضوع پیدا کنند؟

در حال حاضر، یک رویکرد وجود ندارد، این یک رویکرد انتظار و دیدن است، و این می‌تواند برای بسیاری از کسانی که می‌خواهند با طرفداران خود ارتباط برقرار کنند، اما حساب کاربری خود را مسدود کرده‌اند، اضطراب‌آور باشد.

بیشتر ببین

یک صید جالب از مت ناوارا در توییتر (در برگه جدید باز می شود) – اینستاگرام اوایل امروز یک به‌روزرسانی را برای «رفع اشکال» منتشر کرد. آیا این می تواند به آنچه برخی از کاربران در حال حاضر تجربه می کنند مربوط باشد؟

پست لینکدین از تیم کامز اینستاگرام

(اعتبار تصویر: Cameron V – LinkedIn)

این از تیم ارتباطات در اینستاگرام در بریتانیا ارسال شده است، جایی که او بیان می‌کند که «مرتبط با یک مشکل فنی است که در داخل برنامه اتفاق می‌افتد» و در حال بررسی است.

ما هنوز منتظر به‌روزرسانی هستیم، اما شما این احساس را دارید که در حال حاضر در Meta در حال تلاش برای یافتن راه‌حلی برای آن هستیم.

بیشتر ببین

به این ترتیب موضوع کشف شد – کاربران بی‌شماری متوجه شدند که تعداد فالوورهای آنها به سرعت کاهش می‌یابد، و در نهایت دیگران در توییتر به اشتراک می‌گذارند که چگونه حساب کاربری آنها بدون دلیل تعلیق می‌شود.

در حالی که هیچ خبری از رئیس اینستاگرام وجود ندارد، آدام موسری (در برگه جدید باز می شود) با این حال، ما منتظر پاسخگویی از شرکت در مورد زمان حل شدن این مشکل هستیم.

بیشتر ببین

این نمونه ای از @QueenVIP8 است که نشان می دهد چگونه حساب اینستاگرام او به طور ناگهانی و بدون دلیل قفل شد.

مجدداً، اگر فقط یک بار در روز اینستاگرام را برای تماشای تصاویر سگ باز می کنید و از خود می پرسید که چرا قفل شده اید، نترسید – این یک اشکال است و اینستاگرام آگاه است.

تصویری از ایلان ماسک که توسط thongyhod کشیده شده است که در حال گیج شدن در افتادن لوگوهای توییتر است.

(اعتبار تصویر: Shutterstock / thongyhod / Twitter)

پس از خبرهایی که اوایل امروز منتشر شد مبنی بر اینکه ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، می‌خواهد برای تیک آبی هزینه بپردازد، و اکنون اینستاگرام از کار افتاده است، آیا می‌توانیم به زودی شاهد هت تریک باشیم که یک پلتفرم اجتماعی دیگر با مشکل مواجه شود؟

Snapchat متوقف می شود؟

فیس بوک متوقف می شود؟

MySpace به فضا متوقف می شود؟ از نو؟

بیشتر ببین

شاد باشید – به نظر می رسد اینستاگرام در حال بررسی این موضوع است. بهترین کار این است که یک نوشیدنی بخورید، و امیدوارم وقتی برگشتید، همه اینها از بین برود.

بیشتر ببین

اگر این پیام را دریافت کرده اید، تنها نیستید، اما به نظر می رسد اینستاگرام از این موضوع آگاه است.

منبع