این به‌روزرسانی Google Docs می‌خواهد شرم‌آورترین مشکل کاری شما را حل کند

این ویژگی در حال حاضر برای کاربران Google Docs در دسترس است، اما در حال حاضر فقط برای ورودی های زبان انگلیسی اعمال می شود، اما بدون شک به زودی به زبان های دیگر نیز گسترش خواهد یافت (زیرا چک کردن املای اولیه در حال حاضر برای اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی نیز در دسترس است، و ایتالیایی).

در یک پست وبلاگ (در برگه جدید باز می شود) این شرکت با تشریح این ارتقا، خاطرنشان می کند که وقتی کاربران روی چنین کلمه ای کلیک می کنند، اکنون به عنوان یک کلمه ناشناخته برچسب گذاری می شود. سپس از کاربران خواسته می شود که کلمه را “بازبینی” کنند، آن را به فرهنگ لغت شخصی خود اضافه کنند یا به سادگی پیشنهاد را نادیده بگیرند.

Google Docs همچنین اخیراً با اجازه دادن به کاربران برای جستجو و درج نمادها به طور مستقیم در متن شما، افزودن ایموجی به کار شما را آسان‌تر کرده است.

اطمینان از اینکه کار Google Docs شما تا حد امکان بی عیب و نقص است، به لطف به روز رسانی جدید با هدف حل مشکلات املایی برای همیشه، به زودی بسیار آسان تر خواهد شد.

اخیراً، این شرکت تعدادی «ویژگی نوشتاری کمکی» جدید را به Google Docs اضافه کرده است، از جمله پیشنهادات مترادف و ساختار جمله. این سرویس همچنین هر زبان “نامناسب” و همچنین مواردی را که در آنها با استفاده از صدای فعال به جای منفعل به نویسنده بهتر ارائه می شود، علامت گذاری می کند.

پلتفرم نرم‌افزار آفیس اعلام کرده است که در Google Docs “بررسی املا” را در تلاش برای حذف خطاها تقویت می‌کند.

بخوان  Google Play Games را در ایالات متحده و سایر کشورها برای ویندوز 11 راه اندازی کرد