برنامه جدید مایکروسافت 365 می تواند یکی از بزرگترین سردردهای هیبریدی کار را حل کند

این شرکت با معرفی این برنامه در رویداد Ignite خود توضیح داد که ایده این است که اعضای تیم را از زمان ورود همکاران به دفتر مطلع کند و پیشنهاد دهد که آیا جلسات خاصی ممکن است به بهترین شکل حضوری برگزار شود یا خیر.منبع

معرفی Microsoft Places، به طوری که این شرکت ادعا می کند، توسط داده های نظرسنجی پشتیبانی می شود. با توجه به اخیر این شرکت شاخص روند کار (در برگه جدید باز می شود)بیش از 80 درصد کارمندان به خاطر ملاقات و همکاری با یکدیگر به دفتر مراجعه می کنند.

همچنین از “Recap هوشمند” استفاده کرد، ویژگی که از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل ضبط‌های جلسات به منظور تعیین وظایف به اعضای تیم، گرفتن دقیقه و به اشتراک گذاشتن “بینش‌های شخصی” استفاده می‌کند. خلاصه هوشمند به عنوان بخشی از بسته جدید Teams Premium در دسترس خواهد بود.

مایکروسافت مکان ها و کار هیبریدی

مایکروسافت یک محصول جدید را اعلام کرد مایکروسافت 365 برنامه ای به نام Microsoft Places که به دنبال “بهینه سازی” مدیریت مکان های کاری ترکیبی است.

اما کارمندانی که با آنها راحت شده اند کنفرانس ویدیویی نیازی به ناامیدی نیست مایکروسافت ادعا می کند Places در حال توسعه است تا[connect] فضاهای مجازی و فیزیکی» و برای ایمن‌تر و شفاف‌تر کردن دفاتر پس از شروع همه‌گیری.

سایر ویژگی‌ها شامل سیستم رزرو کنفرانس «مدرن‌شده» و همچنین بینش‌هایی برای رهبران کسب‌وکار برای ارزیابی نحوه استفاده از فضای اداری و نحوه بهترین رویکرد به سیاست کاری ترکیبی است.

مایکروسافت معتقد است که یک راه حل نرم افزاری برای پر کردن شکاف بین دنیای قبل از بیماری همه گیر از کار فیزیکی فعلی و اجازه کار از راه دور که توسط همه گیری کووید-19 تحریک شده است، مورد نیاز است.

در حالی که حداقل مقداری کمک هزینه برای کار از راه دور در بسیاری از مکان‌های کاری باقی مانده است، شفافیت فضاهای اداری که مایکروسافت می‌خواهد با Places ارائه دهد، ممکن است اعتماد کارکنان را به محیط‌های اداری، با تمرکز مجدد بر ایمنی کارکنان، تجدید کند.

ادعا می‌کند که مکان‌ها بینش دقیقی در مورد محل کار و توصیه‌هایی در مورد اینکه چگونه دفاتر می‌توانند از پیکربندی مجدد به عنوان شرکت‌ها با سازگاری با کار هیبریدی محیط ها