برنامه های پارک پردیس در هفته پژوهش و فناوریبرپایی نمایشگاههای آموزشی پژوهشی دانشآموزی، تورهای فناوری در بخش دانشجویی و دانشآموزی، کارگاههای و مشاوره شغلی از برنامههای پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش و فناوری است.

به گزارش ایسنا، برنامه های پارک فناوری پردیس در هفته پژوهش و فناوری اعلام شد. این برنامه‌ها از ۲۵ تا ۳۰ آذرماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شوند.

برپایی نمایشگاههای پژوهشی دانش‌آموزی در پارک فناوری پردیس یکی از برنامه‌های پارک در هفته پژوهش و فناوری است. این نمایشگاه در ۷ حوزه شیمی و مواد نوترکیب، برق و الکترونیک، برنامه نویسی و هوش مصنوعی، مکانیک و ابزار دقیق، رباتیک، سلامت و درمان و صنایع نرم، خلاق و انیمیشن فرهنگی از جمله گیم و تولید محتوا و… برپا می شود.

اختتامیه نمایشگاههای پژوهشی دانش‌آموزی روز چهارشنبه، ۲۹ آذرماه با حضور دانش‌آموزان در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، تورهای فناوری در بخش دانشجویی و دانش‌آموزی نیز در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. بازدید از موزه علوم، بازدید از موزه هوانوردی و آزمایش‌های علمی از برنامه‌های بازدید دانش آموزش است. آشنایی با زیست بوم فناوری و نوآوری، معرفی پارک فناوری پردیس، بازدید از نمایشگاه‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و بازدید از شرکت‌های عضو پارک نیز از جمله برنامه‌های بازدید دانشجویی است.

برپایی کارگاه تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی، کارگاه ایده‌یابی و خلاقیت، آشنایی با مدل‌های کسب و کار و راه‌های حفاظت از فناوری‌های نوین، از کارگاه‌هایی است که در هفته پژوهش و فناوری در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. مشاوره های عمومی تخصصی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان نیز در این هفته برگزار می شود.

بخوان  تقویت شبکه برق پورتوریکو

به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، اختتامیه طرح توانمندسازی صدف ویژه منطقه نوآوری پردیس، اختتامیه بوت کمپ تخصصی مکانیک و رونمایی از کتاب های تولید شده در انتشارات پارک فناوری پردیس از دیگر برنامه های هفته پژوهش و فناوری پارک فناوری پردیس خواهد بود.

انتهای پیاممنبع