بهترین راه برای دور زدن محدودیت‌های نصب ویندوز ۱۱

این برنامه مدت‌ها است که توسط بخش‌های فناوری اطلاعات برای ایجاد سریع نصب‌کننده‌های قابل بوت ویندوز استفاده می‌شود. آخرین نسخه بتا این برنامه، اکنون این توانایی را دارد که الزامات یک حساب آنلاین مایکروسافت را در کنار سایر موارد دور زدن حذف کند و می‌تواند رایانه‌های فاقد TPM ۲.۰ (از جمله مک‌های اینتل)، رایانه‌هایی که کمتر از ۴ گیگابایت رم یا ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی دارند را دور بزند و همچنین می‌تواند به‌طور خودکار جمع‌آوری داده‌ها را غیرفعال کند.

برای نادیده گرفتن نیاز به حساب مایکروسافت، مانند روش‌های قبلی، همچنان باید رایانه‌تان را در حین راه‌اندازی، کاملاً آفلاین نگه دارید. اما روش Rufus با حذف ویرایش‌های دستی رجیستری کار را بسیار آسان‌تر می‌کند، به علاوه اینکه این نرم‌افزار رایگان و منبع باز است.


بیشتر بخوانید
منبع ویندوز ۱۱ در مقایسه با نسخه‌های قبلی سیستم عامل مایکروسافت، دارای الزامات نصب بیشتری است، از جمله محدودیت پردازنده‌های قدیمی و همچنین نیاز به اتصال به اینترنت و حساب مایکروسافت. اما خوشبختانه راه‌حل‌هایی وجود دارد که امکان ارتقا به ویندوز ۱۱ را در پردازنده‌های پشتیبانی‌نشده فراهم می‌کند و این شرکت این دور زدن‌ها را مسدود نمی‌کند.

ترفند نصب ویندوز ۱۱

اما اگر به دنبال نصب صحیح ویندوز ۱۱ و پیکربندی سیستم تنها با یک حساب محلی هستید، می‌توانید این کار را به راحتی با ابزاری به نام Rufus انجام دهید.

بخوان  اپل از شما می‌خواهد که با برنامه ویدیویی 50 دلاری خود یک فیلم پرفروش 8K تولید کنید