بهترین راه برای قفل کردن برنامه‌های اندروید

برای محافظت از برنامه‌هایتان، از اثر انگشت یا قفل‌های الگو یا پین استفاده کنید. AppLock همچنین فضای کمتری را در گوشی شما اشغال می‌کند و زمانی که شخصی می‌خواهد برنامه‌ای را با رمز نامعتبر باز کند، برای شما پیام هشدار ارسال خواهد کرد.

برنامه رمزگذاری AppLock می‌تواند قفل اثر انگشت را برای محافظت از تک تک برنامه ها و همچنین رمز عبور فعال کند. این برنامه همچنین یک پاک کننده ارائه می‌دهد که می‌تواند فضای ذخیره سازی گوشی شما را آزاد و با افزایش عمر باتری به ماندگاری بیشتر شارژ گوشی کمک کند.

منبع: mesr24منبع

به AppLock وقتی از شما خواسته شد اجازه دهید تا روی برنامه‌های دیگر باز شود؛ انجام این فرآیند باعث ایجاد قفل روی برنامه‌های شما می‌شود.

این برنامه رایگان را از فروشگاه Google Play دانلود کرده و روی گوشی خود نصب کنید. برنامه را باز کنید و هنگامی که از شما خواسته شد، یک رمز عبور برای استفاده در برنامه‌های مختلف وارد کنید. مطمئن شوید که رمز عبور انتخابی با رمز عبوری که برای قفل کردن تلفن خود استفاده می‌کنید، یکسان نباشد.

بسیاری از کاربران برای ایمن سازی تلفن‌های اندرویدی خود به برخی تنظیمات متوسل می‌شوند تا حریم خصوصی آن‌ها را تضمین کند، اما با وجود این، برنامه‌های تلفن اندرویدی کاملاً ناامن باقی مانده و باید از طریق برخی تنظیمات مختلف قفل شوند.

می‌توان برنامه‌های تلفن Android را که حاوی عکس‌ها یا داده‌های خصوصی شما هستند از طریق برخی برنامه‌های رمزگذاری محافظت کرد.

برنامه‌ای را که می‌خواهید با رمز عبوری که در AppLock ایجاد کرده‌اید قفل کنید، انتخاب کرده، سپس روی دکمه «Lock» ضربه بزنید.به شما اطلاع داده می‌شود که قفل موفقیت آمیز بوده است؛ پس از آن برنامه را یکبار باز کنید تا از قفل آن مطمئن شوید.

بخوان  ️قوی‌ترین آلیاژ تیتانیوم ساخته شد

شرکت های نرم افزار crm برتر معرفی شده در این مقاله :.