بهترین سایت خرید فالوور واقعی اینستاگرام کدام است؟

https://www.marketerha.com/increase-follower-on-instagram/

 

بعد از افزایش فالوور فالوورها ریزش نکنند

فالووریاب این مسایل را حل کرده است و برای پیج اینستاگرام فالوور واقعی و هدفمند و فعال جذب می کند. فالوورهایی که به پیج شما علاقه دارند و به خواست خودشان شما را فالو می کنند. حالا چطور؟

فالووریاب با فعالیت هوشمند افرادی را هدف قرار می دهد که به موضوعات تعیین شده توسط شما در کنترل پنل علاقه دارند. در واقع پیج شما را فقط به افرادی معرفی می کند که شما تعیین می کنید. بدین ترتیب فقط فالوورهایی جذب صفحه اینستاگرام شما می شوند که به موضوع یج شما علاقه دارند و تبدیل به فالوور فعال برای شما می شوند و در صورتی که پیج شما تجاری است به مشتریان و خریداران خدمات شما تبدیل خواهند شد.

مزیت دیگری که فالووریاب دارد این است که دقیقا تعداد فالووری که شما خریداری کرده اید را به پیج شما جذب می کند و این فالوورها چون خود تصمیم به فالو کردن پیج شما گرفته اند بعدا شما را آنفالو نمی کنند و فالوورهای شما ریزش نخواهد کرد.

کنترل پنل کاربری فالووریاب هم در وب سایت و هم در اپلیکیشن نمای کلی مناسب و ساده ای دارد و در یک صفحه تمامی آمار و ارقام افزایش فالوور پیج های خود را مشاهده خواهید کرد و می توانید به سادگی سفارشات خود را ثبت کنید و همچنین می توانید فالووری که خرید کرده اید را ببین چند پیج خود به دفعات نامحدود تقسیم و تغییر دهید.

بخوان  قیمت شارژ کارتریج، تخمین هزینه شارژ کارتریج در سال ۱۴۰۱ سنجاق

چه کارهایی می توان برای کسب فالوور بیشتر در اینستاگرام انجام داد؟

در حالی که می توانید با خرید فالوور اینستاگرام، احتمالاً ۱۰ هزار فالوور دریافت کنید، اما همین ابتدای امر تأکید داریم که به غیر از خرید، به آپشن های دیگر هم فکر کنید. یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای حفظ فالوور اینستاگرام و کسب بهترین نتایج انجام دهید، بهینه سازی استراتژی های اینستاگرام است.

 

 

راه های افزایش فالوور اینستاگرام

سایت هایی که در قسمت های بعدی این مطلب ذکر خواهیم کرد، می توانند به شما کمک کنند تا فالوورهای واقعی زیادی داشته باشید! اما زمانی که به کار تولید محتوای خود ادامه دهید، مطوئن باشید که نتایج بهتری به دست خواهید آورد. حتی اگر فالوور اینستاگرام بخرید، باز هم باید استراتژی خود را بهینه کنید تا محتوای شما برای فالوورهای شما جذاب باشد تا بتوانید آنها را در طول زمان حفظ کنید و محتوای خود را به جایگاه بالاتر و اولویت بندی شده در فید خبری آنها برسانید

روش شناسایی معتبرترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

اگر قصد خرید فالوور داشته باشید باید وبسایت و سرویس خدمت رسان خوب و قابل اعتمادی برای این منظور پیدا کنید. چرا که هم هزینه می کنید و هم آنکه انتظار دارید هزینه ای که کرده اید برایتان ثمربخش باشد و نتیجه آن را در پیشرفت کسب و کار یا افزایش تعامل در پیج اینستاگرامی خود ببینید.

اما چگونه می توان بهترین وبسایت برای خرید فالوور را پیدا کرد؟ چنین وبسایتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد که بتوان آن را قابل اعتماد خواند؟ هنگام بررسی وب سایت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند، بر اساس چه معیارهایی باید کیفیت کار و خدماتشان را سنجید؟ در ادامه خواهیم گفت.

بخوان  Need to اینترنت خود را افزایش دهید؟ باید ابتدا این را Read

از کجا فالوور بخریم و بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام کدام است؟

اگر قصد خرید فالوور را دارید، سایتی را برای خرید انتخاب کنید که این ویژگی ها را داشته باشد:

فالووری که شما می خرید باید واقعی باشد تا اعتبار بیشتری برای پیج شما بیاورد. اما چه فالوور هایی واقعی هستند و چه فالوورهایی فیک هستند؟

اکانت هایی که عکس پروفایل ندارند، نام کاربری عجیب و غریب دارند، پست و استوری منتشر نمی کنند، فالوور ندارند یا فالوور کمی دارند و به طور کلی فعال نیستند، برای اینستاگرام فیک محسوب می شوند. الگوریتم اینستاگرام چنین اکانت هایی را فیک تشخیص می دهد و ممکن است مشمول جریمه های اینستاگرام شوید. فالوجت با در نظر گرفتن الگوریتم های اینستاگرام اقدام به ارائه خدمات خرید فالوور فیک منطبق با الگوریتم های اینستاگرام نموده است. تمام اکانت های ما همراه با عکس پروفایل، پست و نام کاربری اصولی هستند.

ویژگی های بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام ارزان

پس یک سایت فروش فالوور خوب، به شما فالوور فیک را به جای فالوور واقعی به شما نمی فروشد و از قبل در مورد اینکه فالوور فیک می خواهید یا واقعی، با شما به نتیجه می رسد.

در صورتی که کسب و کار شما در ایران و بازار هدف تان جامعه ایرانی است، نیاز به فالوورهای ایرانی خواهید داشت. چون همان طور که گفتیم، هر فالوور تعداد دیگری دنبال کننده را به همراه خود به پیج اینستاگرامی شما هدایت خواهد کرد.

اکانت های خارجی قطعا مشتری شما نخواهند بود. پس اگر می خواهید فالوور خریداری کنید، فالوور ایرانی بخرید.

بخوان  اول 10 Websites برای جستجوی موبایل

 

خرید فالوور ایرانی، برای کسب و کار های محلی یا کسب و کارهایی که نوپا هستند و به بازارهای بین المللی فکر نمی کنند بسیار بهتر و سودمندتر از خرید فالوور بین المللی خواهد بود.

گاهی اوقات شما به بازار های بین المللی فکر می کنید یا به هردلیلی نیاز به فالوور بین المللی دارید. سایت های خرید فالوور، مثل فالوجت، به شما این امکان را می دهند که انتخاب کنید فالوور ایرانی می خواهید یا بین المللی.

پشتیبانی مسئولانه از ویژگی های دیگر سایت خوب برای خرید فالوور

یک سایت فروش فالوور خوب، در قبال خدماتی که ارائه می دهد مسئولیت می پذیرد. برای ارائه خدمت بهتر به خریداران، پشتیبانی سایتی که شما از آن خرید می کنید، به شما مشاوره می دهد و سوالات تان را پاسخ می دهد.

خرید فالوور چه ارزشی دارد؟

خرید فالوور راه صد ساله را به یک شبه تبدیل می‌کند و باعث افزایش فروش و رسیدن به سود کلان می‌شود. خرید فالوور بهترین روشی است که شما می‌توانید لایک ، کامنت ، بازدید کننده و مشتری به‌صورت همزمان بهبود ببخشید و همچنین مشتریان زیادی جذب کنید شما با خرید فالوور به پیشرفت پیجتان کمک می‌کنید.

باید بپذیریم که کاربران، امروزه به کانال‌های با فالوور پایین حتی باوجود بهترین مطالب اهمیتی نمی‌دهند و سری از انجا لفت می‌دهند و ترجیح می‌دهند، وارد پیجی با عضو بالا شوند.

از طرفی یکی از راه های افزایش فالوور ، شرکت در تبادل است و همه خوب میدانیم که بازهم در این تبادلات، پیج های با فالوور بالا رشد می‌کنند و همین اندک فالوور هم به سمت خود می‌کشانند.