به‌روزرسانی رایگان Steam Deck در نهایت به من اجازه می‌دهد از Spice Girls به عنوان یک ویدیوی راه‌اندازی استفاده کنم

فعال کردن یک انیمیشن متفاوت یک کار ساده است، جایی که یک ویدیو را در “steamui/overrides/فیلم/هنگامی که در حالت دسکتاپ است، و هنگامی که Steam Deck راه اندازی می شود، به دنبال یک ویدیو در این پوشه می گردد و هنگامی که Deck بعدی راه اندازی شد، آن را پخش می کند.

با رفتن به Settings > System > Steam Update Channel > Beta، می توانید این را نصب کنید به روز رسانی (در برگه جدید باز می شود) هنگامی که به یک نمایشگر خارجی متصل می‌شوید، رزولوشن را نیز تغییر می‌دهد و پس از وصل شدن Steam Deck به یک صفحه نمایش، از زحمت انجام این کار جلوگیری می‌کند.

منبع

البته با توجه به بیست و پنجمین سالگرد آن آلبوم Spiceworld (در برگه جدید باز می شود)، ممکن است بخواهید مقدمه یکی از آهنگ های Spice Girls مانند Who Do You Think You Are را ارائه دهید. دیدن آن بوت مطمئناً خواهد بود ادویه Steam Deck خود را با هر بوت بالا ببرید.

اگر می‌خواهید Steam Deck خود را با چیزی بیشتر از لوگوی دستی راه‌اندازی کنید، یک به‌روزرسانی بتا که برای نصب در دسترس است به شما این امکان را می‌دهد.

قبلاً یک وجود دارد موضوع Reddit (در برگه جدید باز می شود) که دارای مجموعه ای از ویدئوها است که می توانید دانلود کنید و در این فهرست استفاده کنید، اما ما را به این فکر انداخت که خودمان از چه چیزی می توانیم استفاده کنیم.

بخار ادویه