تماس های ویدیویی بالاخره برای کاربران ماشین های مجازی بهتر می شود

برای بهره‌مندی از بهینه‌سازی جدید، سرپرستان باید برخی از مراحل راه‌اندازی را انجام دهند، از جمله فعال کردن خط‌مشی Enterprise Hardware Platform API در Chrome، که به Meet اجازه می‌دهد تشخیص دهد که در داخل یک VM اجرا می‌شود. پس از راه اندازی، کاربران نهایی نیازی به انجام کار اضافی نخواهند داشت.

گوگل افزود: “این بهینه سازی همچنین به کاهش تقاضای VDI های شما مانند CPU، GPU و استفاده از حافظه کمک می کند و به بهبود کیفیت جلسه و عملکرد کلی کمک می کند.”

این تنها یک به‌روزرسانی است که به تعدادی از پیشرفت‌ها در پلتفرم کنفرانس ویدیویی Meet با هدف بهبود تجربه برای کاربران تجاری می‌پیوندد. این شرکت اخیراً همکاری خود را با Zoom اعلام کرده است که باعث می‌شود کاربران Meet بتوانند از طریق رابط Meet به تماس‌های Zoom بپیوندند و بالعکس.منبع

این فقط کیفیت ویدیو و صدا نیست که بهبود می یابد، بلکه استرس وارد شده به VM شما نیز باید به طور قابل توجهی کاهش یابد.

تجربه تماس ویدیویی برای برخی از کاربران ماشین مجازی (VM) به لطف ارتقای Google Meet بسیار بهتر خواهد شد.

عرضه قبلاً آغاز شده است، اما روندی تدریجی خواهد بود که به این معنی است که برخی از کاربران ممکن است برای دسترسی به آن تا 15 روز منتظر بمانند.

در ادامه، پلتفرم تشخیص می‌دهد که آیا کاربر از یک رابط دسک‌تاپ مجازی (VDI) مانند Citrix یا VMWare به آن می‌پیوندد یا خیر، و سپس به طور خودکار برای عملکرد بهتر تنظیم می‌کند.

Google Meet در VMs

در پستی در وبلاگ Google Workspace (در برگه جدید باز می شود)این شرکت خاطرنشان کرد: “اگر از یک رابط دسکتاپ مجازی (VDI) مانند Citrix یا VMWare برای پیوستن به تماس‌های Google Meet استفاده کنید، متوجه افزایش کیفیت ویدیو و صدا خواهید شد.

بخوان  پیاده روی در مریخ با استفاده از نقشه