حرکت بزرگ بعدی توییتر می تواند معرفی نشان تایید شده ID باشد

اگر نگران حفظ حریم خصوصی یا سایر مسائل ناشی از اعتماد به توییتر با اطلاعات ID خود هستید، تنها نیستید. همانطور که یکی از پاسخ ها به وونگ چنین می گوید: «آیا تصاویر ID در سرورهای توییتر ذخیره می شوند؟ چون به نظر می‌رسد که خندیدن از کنارش می‌گذرد و آنها را از روی هوس بسته می‌کند.»

توییتر در حال کار روی این است که به شما نشان دهد آیا یک حساب تأیید شده است یا خیر pic.twitter.com/t8Qo5uT0B91 فوریه 2023

در همین راستا، این نیز می تواند به عنوان سلاحی در برابر اطلاعات نادرست استفاده شود، یکی دیگر از مسائل جدی که توییتر با آن دست و پنجه نرم می کند. به هر حال، حداقل در تئوری، اگرچه فقط تأیید هویت شما تضمینی نیست که یک دارنده حساب فروشنده «اخبار جعلی» و موارد مشابه نخواهد بود – همانطور که دیدیم، افراد زیادی در تمام پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی وجود دارند. کسانی که خوشحال هستند که کاملاً پشت سر اظهارات مشکوک (در بهترین حالت) قرار بگیرند.

همانطور که می بینید، اطلاعات در کنار چک آبی نمایش داده می شود (که اخیراً موضوع بحث های زیادی بوده است، زیرا احتمالاً متوجه نشده اید).

جین مانچون وانگ، یک برنامه‌نویس نرم‌افزار و منبع قابل اعتماد نشت در پلت‌فرم رسانه‌های اجتماعی در گذشته، این اطلاعات را در توییتی به اشتراک گذاشت که طبیعتاً باید با موضع شک‌آمیز معمولی که همه شایعات سزاوار آن هستند در نظر بگیریم.

منبع

وونگ بیشتر توضیح می دهد (در برگه جدید باز می شود) روند تأیید هویت شما: «جریان بارگذاری شناسه قانونی و سلفی شما به منظور تأیید هویت شما وجود خواهد داشت».


تجزیه و تحلیل: شاید بتوان توییتر را به مکانی کمتر سمی تبدیل کرد؟

وونگ تضمین می کند (در برگه جدید باز می شود) ما که: “یک شخص ثالث این کار را انجام خواهد داد.”

بیشتر ببین