خرید آنلاین، استریمینگ، بانکداری و سایر خدمات به شمارش انتشار کربن توصیه شده است

با نگاهی به هزینه‌های جاری، محققان به دنبال CO هستند2 بهره وری انتشار به عنوان یک نیاز غیر عملکردی برای سیستم های فناوری اطلاعات برای منعکس کردن تأثیر آنها بر روی سیاره.

این برگه یا سند یا نوشته تحت پوشش قانون کپی رایت است. به غیر از هرگونه معامله منصفانه به منظور مطالعه یا تحقیق خصوصی، هیچ بخشی بدون اجازه کتبی قابل تکثیر نیست. محتوای مذکور فقط به هدف اطلاع رسانی ایجاد شده است.

منبع

انتظار می رود سیستم های فناوری اطلاعات تا سال 2030 حدود 20 درصد از تقاضای جهانی انرژی را تشکیل دهند که منجر به تولید مقادیر زیادی CO2 می شود.2 انتشارات دولت ها و صنعت سال ها بر کاهش سطح CO تمرکز کرده اند2 فناوری آنها تولید می کند. اما انتشار گازهای گلخانه‌ای از سیستم‌های نرم‌افزاری – مانند نتفلیکس و آمازون، تسکو و توییتر – در رادار قرار گرفته‌اند.

“کاهش CO2 دکتر دیمون دیلمانی زاد، مدرس رسانه های دیجیتال، گفت: انتشار گازهای گلخانه ای نه تنها تأثیر مثبتی بر محیط زیست دارد، بلکه می تواند ارزان تر باشد و هزینه ها را کاهش دهد.

ارائه‌دهندگانی مانند آمازون، گوگل و مایکروسافت به شرکت‌ها اجازه می‌دهند تخمینی از میزان CO را ببینند2 نرم افزار آنها در طول زمان تولید خواهد شد. اما تاکنون هیچ راهی برای پیش بینی CO بالقوه نرم افزار وجود نداشته است2 انتشار در مرحله طراحی قبل از اینکه مردم شروع به استفاده از آن کنند.

نوشتن برای مجله دسترسی IEEE، دانشگاه برونل لندن و شرکت پیشرو پایگاه داده جهانی Aerospike راهی برای اندازه گیری CO ارائه کردند2 انتشار پلت فرم های نرم افزاری آنها با استفاده از این چارچوب جدید، انتشارات احتمالی دو پایگاه داده معروف، آپاچی کاساندرا و آئروسپیک را برآورد و مقایسه می کنند.

بخوان  ۱۲ شکست بزرگ پرتاب در سال ۲۰۲۲

خرید آنلاین

اعتبار: CC0 دامنه عمومی

نقل قول: خرید آنلاین، استریمینگ، بانکداری و سایر خدمات درخواست شده برای شمارش انتشار کربن (2022، 7 اکتبر) بازیابی شده در 7 اکتبر 2022 از

طراحان نرم‌افزاری که سیستم‌های فناوری اطلاعات را برای استریم، خرید و بانکداری آنلاین توسعه می‌دهند، می‌توانند از اولین فرمول استفاده کنند که CO را فاکتور می‌کند2 انتشار گازهای گلخانه ای در تخته نقاشی

دکتر دیلمانی زاد افزود که “ما لزوماً مجبور نیستیم بین یکی یا دیگری یکی را انتخاب کنیم. می توانیم بودجه و وجدان خود را همزمان تامین کنیم.”


بررسی نشان می‌دهد که تلاش‌های کنونی جهانی برای محدود کردن گرمایش به 1.5 درجه سانتی‌گراد کافی نیست


اطلاعات بیشتر:
بهراد بابایی و همکاران، کارایی انتشار CO2 به عنوان یک نیاز غیرعملکردی قابل اندازه گیری: یک چارچوب تخمین انتشار، دسترسی IEEE (2022). DOI: 10.1109/ACCESS.2022.3205016

ارائه شده توسط دانشگاه برونل


CO2 محاسبه فرمولی که آنها در این مطالعه بیان می کنند به این معنی است که شرکت ها و توسعه دهندگان نرم افزار اکنون می توانند انتشار گازهای گلخانه ای بالقوه خود را در مرحله طراحی تخمین بزنند و بنابراین راه حل های خود را برای استفاده از ابزارها و طرح های کارآمدتر تنظیم کنند. این ابزارهای کارآمدتر در مقایسه با راه‌حل‌های نرم‌افزاری کمتر کارآمد، برای استقرار و اجرا برای شرکت ارزان‌تر هستند.

مطالعه ای که توسط موسسه مهندسین برق و الکترونیک منتشر شده است، چارچوب جدیدی را برای تخمین انتشار کربن بالقوه پلت فرم نرم افزار در مرحله طراحی ترسیم می کند.

آنها معرفی یک CO جهانی را پیشنهاد می کنند2 مقیاس انتشار که فناوری های مختلف را بر اساس CO پیش بینی شده آنها اندازه گیری می کند2 انتشارات این به مدیران فناوری اطلاعات کمک می‌کند هنگام خرید پلتفرم‌های نرم‌افزاری، درباره تأثیرات محیطی فکر کنند. همچنین شرکت های فناوری را تشویق می کند تا اثرات زیست محیطی محصولات خود را کاهش دهند.