درایور جدید AMD Pro Edition نوید یک جهش عظیم در عملکرد را می دهد

ما OpenGL را انتخاب کردیم و آن را برای افزایش عملکرد برای برنامه‌های Creator و CAD مبتنی بر OpenGL، مانند Autodesk Maya طراحی کردیم، که نسبت به درایور قبلی تا 72 درصد و نسبت به رقبا تا 41 درصد بهبود یافته است. معماری جدید همچنین برای کارت‌های گرافیکی ایستگاه کاری کم مصرف Radeon PRO مفید خواهد بود و عملکرد پلتفرم‌های یکپارچه را به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشد.» AMD تأیید کرد.

با آزمایش بر روی هر دو پردازنده گرافیکی حرفه ای AMD W6600 و W6800، تیم پشت درایور جدید شاهد افزایش عملکرد بین 28 تا 29 درصد در نرم افزار برتر CAD SolidWorks بودند.

بر اساس CPU تولید کننده، کاربران می توانند تا 72 درصد افزایش عملکرد را نسبت به نسخه های قبلی انتظار داشته باشند. این تیم همچنین پشتیبانی از به روز رسانی سیستم عامل ویندوز 11 2022 را تضمین کرده است.منبع

در سراسر هیئت مدیره، AMD گزارش تصویری بهبود یافته مدل، مدیریت بهبود یافته برای پروژه های بزرگتر، و عملیات کارآمد. برای برخی از ابزارها، مانند مایا، ثبات و عملکرد کلی نیز غنی شده است.

در رندر نرم افزار Autodesk Maya، این رقم به 72% در حال اجرا در W6800 می رسد. 40٪ در W6600. در همین حال، در CATIA – یکی از بهترین ابزارهای نرم افزار معماری – افزایش عملکرد از 57٪ تا 66٪ بود.

و در یک سری از تست های معیاربا مقایسه درایور 22.Q3 با تکرار قبلی، نتایج حاکی از پیشرفت های قابل توجهی در طیف وسیعی از نرم افزارهای ایجاد محتوا است.

نرم افزار جدید AMD: PRO Edition 22.Q3 Driver وارد شده است – و AMD ادعا می کند که “مهم ترین پیشرفت های عملکردی تا به امروز را در همه برنامه های OpenGL” ارائه می دهد.

درایور بازطراحی شده OpenGL به دنبال تعدادی از انتشارات با مشخصات بالا از این شرکت است، به ویژه AMD سری 7000 پردازنده ها از جمله AMD Ryzen 7 7700X و قدرتمندان AMD Ryzen 9 7950X.

مقایسه عملکرد

به دنبال الف تغییر نام تجاری قابل توجه در ژوئن 2022، مجموعه تجاری متمرکز، که قبلا به عنوان نرم افزار Radeon PRO برای سازمان شناخته می شد، تاکید بر تسریع عملکرد و گردش کار را افزایش داد – به ویژه در هنگام استفاده از بهترین نرم افزار مدل سازی سه بعدی، ابزارهای CAD، نرم افزار VFXو سایر برنامه های سخت افزاری.