راه های بسیار آسان برای کنترل هوش مصنوعی اضافی

این میزان ثروت باعث شد که بنیانگذار آمازون بالاترین درآمد سال ۲۰۱۵ را در لیست ۴۰۰ میلیاردر جهان از آن خود کند و در جایگاه سومین ثروتمند صنعت تکنولوژی در آمریکا مجله یک بیتی بایستد. جنگ برای ژاپن به جز ۸ میلیون نفر کشته و زخمی، به بهای ویرانی ۲۵٪ از داراییهای غیرنظامی و نابودی ۴۱٫۵٪ از ثروت ملی تمام شد. این کشور به ازای هر یک میلیون نفر جمعیت، ۱۵۶ شرکت فعال در حوزه ICT دارد، در حالی که این رقم برای کشورهای شیلی، مکزیک و جمهوری چک به ترتیب به ۱۲۹، ۱۲ و ۲۰ شرکت میرسد. با این حال، ابتدا تمامی منابع بالا را مرور کنید و سپس آن منبعی را که با سبک یادگیری شما سازگاری بیشتری دارد، انتخاب نمایید.

لیتیوم فلز که برخی نام «ماده رویایی» را برایش انتخاب کردهاند در کنار گرافیت و مس میتواند به تراکم هرچه بیشتر باتریهای امروزی منجر شود و باتری نهتنها انرژی بیشتری در خود نگه میدارد، بلکه برای مدتی طولانیتر عمر میکند. به عنوان مثال شکوفههای گیلاس یا «ساکورا» نمایانگر زیبایی کوتاه مدت و درخت کاج یا ماتسو نماد عمر طولانی است. این مولکول ارگانیک کوچک برای مدتی طولانی به عنوان یک ماده ایدهآل برای قطب مثبت باتریها در نظر گرفته شده و علت موضوع، عملکرد الکتروشیمیایی قدرتمندش است. این کار منجر به توزیع یکپارچه لیتیوم روی قطب مثبت شد و دیگر مثل سابق شاهد توزیع نامساوی لیتیوم که به شکلگیری دندریت منجر میشود نبودیم. بیایید مروری کامل بر برجستهترین ابداعات سال ۲۰۲۰ در حوزه باتریها داشته باشیم و ببینیم تفکر خارج از چارچوب چگونه به پیشرفت منجر میشود. با ما در دیجی رو همراه باشید. پاسخ: هر هندی میتواند یک گوشی همراه و البته پوشش کامل شبکه اینترنتی داشته باشد تا تجربهای جدید از دسترسی به اطلاعاتی که امروزه تنها در تخیلات ما وجود دارند را تجربه کند.

این نسل جدید میلیاردرها عموما در دهه سوم زندگی خود هستند و نمایانگر مسیر جدید موفقیتی هستند که صنعت تکنولوژی پیش روی استعدادهای جدید گشوده است. پیشبینی شده است که این مدل از فناوری در آینده میتواند به تولید مواد گوناگون شیمیایی یا سوختی و حتی گازهای زائد کمک کند. بزرگترین وعده این طراحی نوآورانه، باتریای با تراکم بسیار بالا و حدودا ۴ برابر بیشتر از باتریهای لیتیومی موجود در تسلا مدل ۳ است. در بخش خصوصی نیز سه برابر آن هزینه شده است که غالباً بر روی تبدیل اکتشافات پایه به محصولات جدید متمرکز است. همینطور که باتری شارژ میشود، روی سطح لیتیوم فلز شاهد شکلگیری چیزی به نام دندریت هستیم که میتواند منجر به اتصالی، آتشسوزی و در نهایت از کار افتادن دستگاه شود.

این دستگاه از یک نمایشگر ۳/ ۱۳ اینچی اولد با نسبت ابعاد ۴:۳ و رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ بهره میبرد و از چرم نیز برای پوشش قسمت بیرون بدنه آن استفاده شده است. آیا یک روز میتوان ۸۰ درصد از باتری اتومبیلهای تمام الکتریکی را در عرض تنها ۱۵ دقیقه شارژ کرد؟ مطابق پيشبينیها در ۱۰ تا ۱۵ سال آينده ، پيشرفتهايی از اين دست میتواند مصرف جهانی را بيش از ۱۰% کاهش دهد که ۱۰۰ ميليارد دلار در سال صرفهجويی و ۲۰۰ ميليون تن کاهش انتشار کربن را بههمراه خواهدداشت . تمام این پروسه در عرض ۱۵ دقیقه طی میشود اما میتواند تا سقف ۸ ساعت نیز ادامه یابد و پیک خروجی ۱ الی ۲۰ مگاوات را با خود به ارمغان آورد. سپس برای بررسی و ارزیابی «دقت» مدل از metrics استفاده میشود. از آنجایی که چندین صنعت در سراسر جهان تا حدی از هوش مصنوعی استفاده می کنند، از جمله مراقبت های بهداشتی و آموزش، رشد تصاعدی در فرصت های شغلی در زمینه هوش مصنوعی وجود داشته است.

با استناد به اطلاعاتی که سامسونگ منتشر کرده، Odyssey Ark نسل جدیدی از نمایشگرهای انعطافپذیر محسوب میشود که تواند برای تمامی افراد و برای انواع کارها از قبیل تدوین ویدئوها تا اجرای بازی در خانه مناسب باشد. اما استفاده از این ماده گاهی به ترک خوردن یا فرسایش باتری منجر میشود. همین نوآوری منجر به ساخت یک لایه محافظتی روی سطح قطب مثبت لیتیوم فلز شد که آن را در حداقل ۵۰۰ چرخه شارژ باثبات نگه میدارد. روش کار به این صورت است که قطب مثبت سیلیکونی درون محلولی خاص غوطهور میگردد که باعث نشت الکترونها و یونهای لیتیوم به درون الکترود میشود و به این شکل، خساراتی که هنگام پشت سر گذاشتن چرخههای شارژ به وجود میآیند جبران خواهد شد. تراکم انرژی از سوی دیگر تا ۲ الی ۳ برابر بیشتر میشود و هزینه تولید هم ارزان است. در واقع آنقدر عظیم که تیم مورد اشاره گفت دیوایسش قادر به کار با جریانی ۵ برابر بیشتر از باتریهای معمول است و این یعنی شاید بزودی باتریهایی داشته باشیم که تنها در عرضه چند ثانیه یا دقیقه شارژ میشوند.

این امر بهاین دلیل است که این حوزهای است که در حال حاضر AI نتایج بسیار خوبی در آن ارائه کرده است. وریزون: این شرکت آمریکایی بزرگ در حال حاضر شصت و ششمین شرکت بزرگ دنیا است و با ارزش بازار 2/112 میلیارد دلار چهل و سومین شرکت ارزشمند جهان است. در این شهر به ازای هر هزار نفر 8/ 0 استارتآپ وجود دارد و هزینه نوشیدن یک قهوه در آن برابر با 33/ 4 دلار است. هنگام نیاز به انرژی، این وزنهها به درون یک لوله میافتند و بکسلها را به حرکت در میآورند، در نتیجه الکتریسیته تولید میشود. در ماه آپریل متوجه شدیم که یکی از اجزای کلیدی باتریهای غولآسا و صنعتی را میتوان از مادهای که به وفور یافت میشود استخراج کرد. این نوع از هوش مصنوعی در دهه اخیر در اتومبیل های خودران بسیار دیده شده است. در همین حال تئوریها و گمانهزنیها درباره آینده هوش مصنوعی مدام در حال ایجاد و تغییر هستند.

میتوانید با مطالعه ی مقاله ی یادگیری ماشین machine learning چیست و جایگاهش در دنیای امروز اطلاعات خود را در مورد این موضوع مهم افزایش دهید. در این مقاله به بررسی تکنولوژی های برتر در جهان میپردازیم تا ببینیم در آینده چه تکنولوژی هایی پیشرفت خواهند کرد و جهان آینده ما چگونه خواهد بود. کمپانی اسکاتلندی Gravitricity در حال توسعه یک سیستم ذخیرهسازی انرژی جدید است که از مجموعهای از وزنههای غولآسا، بکسلهای قدرتمند و کابلهایی که همهچیز را کنار یکدیگر نگه میدارند تشکیل شده. حال به دو دلیل وضعیت در حال تغییر است: ۱. سنتز کل ژنوم توسعهای در زمینهی پررونق زیستشناسی مصنوعی است. چنین سرعتی نمونهای از چگونگی پیشرفت چاپ کل ژنوم در پزشکی و سایر فعالیتها است.

سپس گروهی سوئیسی کل ژنوم را سنتز و ویروس را از آن تولید کردند. لیتیوم نسبتا نادر است و استخراج آن نهتنها هزینه بسیاری میبرد، بلکه به محیط زیست آسیب میزند. مشکل اصلی، امنیت است. ناگفته نماند که بعد از پشت سر گذاشتن ۸۰۰ چرخه شارژ، باتری مورد اشاره توانسته ۸۰ درصد از ظرفیت خود را حفظ کند که از امنیت و طول عمر بالا حکایت دارد. به علاوه، این فناوری برای دولت ها به جهت وضع قوانین بسیار لازم است و می تواند کمک کند تا امنیت مورد نیاز کسب و کار ها و مواردی از این دست در سایه استفاده از فناوری های جدید و به روز حفظ شود. بتن، پرکاربردترین مادهی ساخت بشر، بیشتر دنیای ساختهشده در اطراف ما را تشکیل داده است. بدینترتیب مانند ساخت داروی جدید، با راهاندازی مجدد میکروب او را وادار میکنند که کار مدنظر را انجام دهد.

مواردی که با نظارت سازمانهای مدنظر ساخته خواهد شد، مانند بتن در ساختمانهای امروزی کاربرد نخواهد داشت و بهطورکلی، نمیتواند جایگزین سیمان و بتن شود. ازنظر تاریخی، الکترولیز به برق زیادی احتیاج داشت که تولید هیدروژن از آن طریق چندان منطقی نبود. پس بهجای ذخیرهی برق اضافی در آرایههای باتری، میتوان از برق اضافی برای هدایت الکترولیز آب و ذخیرهی برق به شکل هیدروژن استفاده کرد؛ ۲. برای از بین بردن عادات بد و نامطلوب باید از روش جایگزینی استفاده کرد؛ یعنی عادت بد را در ذهن خود مجسم کنیم؛ به طوری که خود شاهد این رفتار هستیم(مثل ناخن جویدن)؛ بعد تصویری از حالت دلخواه را در ذهن مجسم کنیم؛ این تصویر را بزرگ تر و واضح تر و روشن تر کنیم تا تصویر قبلی را بپوشاند. اگر به زندان محکوم شویم، یا برای شغلی توصیه شویم، یا اینکه اعتبارمان نامطلوب ارزیابی شود، احساس میکنیم که لایق توضیح است و انتظار دارد که بتواند به نتیجه اعتراض کند.

وجود حجم عظیمی از اطلاعات و داده های مربوط به آموزش، باعث ایجاد آنالیتکیس آموزشی شدند، و این مسئله بسیار مهم است چرا که ارزیابی و سنجش مشارکت دانش آموزان با هدف بررسی نتیجه و خروجی آموزش ها بسیار مهم است. اما هیچیک از سیستمهای پذیرفته شده تکنولوژی آموزشی، وسایل و رسانهها را هدف نمیداند و آنها را وسیلهای برای عمومیت دادن و زودتر به نتیجه رسیدن تلقی میکند. آنها میتوانند این امکان را برای وسایل نقلیهی مستقل فراهم کنند که اطراف و گوشهوکنار خود، سیستمهای ناوبری زیر آب، سیستمهای هشدار سریع برای فعالیتهای آتشفشانی و زمینلرزه و اسکنرهای کنترلکنندهی فعالیت مغزی یک فرد در زندگی روزمرهاش را بتواند مشاهده کنند. خودروهای خودران و خودکار را تصور کنید که میتوانند همهجا را ببینند و اسکنرهای متحرکی که میتوانند فعالیت مغز فرد را کنترل کنند. پژوهش دیپل نشان داده است که دنبالههای معدنی فرامافیک به تنهایی میتوانند سالانه دهها هزار تن CO2 را از اتمسفر جدا کنند.