زوم به زودی بسیار مفیدتر و قدرتمندتر می شود

تغییرات جزئی بیشتر بر تغییرات کیفیت زندگی متمرکز است. به خصوص Zoom Rooms رابط کاربری متفاوتی خواهد داشت. این برنامه «فونت‌های بزرگ‌تر، رنگ‌های واضح‌تر و طرح‌بندی بهتر» را به کار می‌گیرد تا جنبه‌های خاصی مانند برنامه جلسه را راحت‌تر ببینید. نمایشگرها در جلسه اتاق‌ها دوباره طراحی می‌شوند تا طرح‌بندی بهتری داشته باشند تا اعلان‌ها و پنجره چت درون جلسه جلوی دید را نگیرد.

بخش عمده‌ای از ویژگی‌ها به Zoom One، پلتفرم خدمات این شرکت که «انواع مختلف» را گرد هم می‌آورد، خواهد آمد [company] ابزار» در یک بسته.منبع

و آخرین به‌روزرسانی بزرگ Zoom One، Zoom Whiteboard Plus است. را نسخه پایه ابزار به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا روی یک تخته وایت برد دیجیتال طراحی کنند تا ایده های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. Whiteboard Plus سه ویژگی جدید اضافه می کند: جداول برای کمک به سازماندهی افکار یک تیم، نقشه ذهنی برای ایجاد نمودارهای جریان برای سازماندهی بیشتر، و @ منشن برای برچسب زدن افراد خارج از جلسه.

بخوان  مایکروسافت برنامه جدیدی برای بهتر کردن اج از کروم دارد

تغییرات کیفیت زندگی

در مورد تماس‌های تلفنی، Zoom Phone راه‌های جدیدی برای مدیریت فایل‌های صوتی از طریق کتابخانه دارایی توسعه یافته خواهد داشت. این یک مرکز متمرکز است که میزبان‌ها می‌توانند فایل‌های صوتی را از جمله احوالپرسی، موسیقی در انتظار، آپلود و به اشتراک بگذارند. [and] با توجه به Zoom. مدیران گروه‌ها می‌توانند با ترسیم شماره‌ها به تیم‌های خارجی یا سیستم‌های شخص ثالث، یک سیستم تماس اضطراری راه‌اندازی کنند. به علاوه، آنها می توانند فعال شوند ابزار جدید بقا (در برگه جدید باز می شود) به منظور ارائه عملکرد اولیه تلفن در هنگام قطعی.

Apple CarPlay اکنون در Zoom نیز پشتیبانی می‌شود و به افراد امکان می‌دهد هنگام رانندگی از طریق کنترل‌های CallKit وارد جلسات شوند یا به برنامه روزانه خود نگاه کنند. اگرچه، ما قویاً توصیه می کنیم برنامه سفر خود را در Mid-Drive بررسی نکنید. لطفا صبر کنید تا پارک شوید

با شروع جلسات Zoom، یک نامگذاری جدید برای تفسیر زبان اشاره وجود خواهد داشت. یک میزبان می تواند چندین شرکت کننده را در یک جلسه انتخاب کند تا از طریق یک مترجم زبان اشاره برای کسانی که به آن نیاز دارند صحبت کنند. به نوبه خود، مردم می توانند انتخاب کنند که کدام یک از مترجمان را می خواهند تماشا کنند.

Workspace Reservation که در اصل منحصر به برنامه دسکتاپ است، راه خود را به دستگاه‌های iOS و Android باز خواهد کرد. با استفاده از این ابزار، می توانید منابع و فضاهای کاری را در محل رزرو کنید. به نظر می‌رسد که تمام ابزارهای دسک‌تاپ اصلی از جمله پیشنهادهای شخصی‌شده برای مکان‌ها از هوش مصنوعی و پرسش‌نامه‌های کاربر در تلفن همراه وجود خواهند داشت.

بخوان  جمع آوری پنهانی اطلاعات سلامتی بیماران برای فیس بوک دردسرساز شد