ساعت بن تن در مدل های دستی و دیواری

بر روی صفحه این ساعت ها تصویر بن تن دیده می شود که ساعت خود را به نشانه پیروزی به دست کرده بهترین ساعت های بن تن است. هر ساله در تاریخ هایی مشخص اقدام به فروش های فوق العاده می کنیم به این ترتیب افراد می توانند به سادگی محصول مورد نظر را خریداری کنند و از تخفیف های ویژه نیز بهرمند شوند. همانطور که در بخش قبلی اشاره شد نوع دیگری از ساعت بن تن وارد بازار شده است که به نوع کودکانه طراحی شده است و کودکان در سنین کم قطعا از دیدن آن بسیار لذت خواهند برد. این ساعت دارای قیمت به نسبت ارزان تر از مدل قبلی است و اگر علاقمند به هزینه کمتر هستید می توانید این مدل را خریداری کنید و از آن لذت ببرید. این ساعت آنقدر زیبا و خاص طراحی شده است که فرزند شما قطعا از دریافت آن شگفت زده خواهد شد. بارها پیش آمده که فرزند شما از دیدن عکس ساعت بن تن واقعی بسیار در فکر می رود و با خود می گوید ای کاش من هم این ساعت را داشتم، دقت کنید که فرزندان در یک سنین خاص با فرضیات ذهنی خود زندگی می کنند و این موضوع سبب می شود که یک سری شخصیت های کارتونی همیشه در ذهنشان نقش پررنگی داشته باشد.

ساعت بن تن در مدل های دستی و دیواری روانه بازار شده است. خوشبختانه ساعت های بن تن دیواری در مدل های دایره و مربع روانه بازار شده است و شما می توانید طبق سایز مورد نظر آن را خریداری کنید. به طور کلی قیمت ساعت بن تن واقعی به نسبت مدل های فیک در بازار کمی گرانتر است، اما این افزایش قیمت آنقدری نیست که زیر بار جنس نامرغوب بروید. این ساعت قطعا به رنگ سبز طراحی شده است و رنگ های دیگر آن بسیار محدودتر در بازار دیده می شود و قطعا لقب اصل نخواهند داشت. این ساعت در سه مدل متفاوت عرضه می شود که هر یک با توجه به سلیقه شما قابل سفارش است. صفحه اصلی ساعت در دو نوع گرد و مربع عرضه می شود که البته عموم کودکان ساعت بن تن گرد را می شناسند و اگر به عکس ساعت بن تن واقعی دقت کنید این سبک بیشتر از نوع مربع دیده می شود.

یک نوع دیگر از ساعت بن تن که از دسته جدیدترین محصولات به شمار می رود و روانه بازار شده است که دکمه تنظیم ال ای دی ساعت در آن کمی متفاوت است. برای خرید اینترنتی ساعت بن تن باید وارد صفحه خرید شده و محصول مورد را انتخاب کنید سپس از شما تعداد خواسته می شود که پس از وارد کردن آن هزینه برآورد شده و به صفحه پرداخت روانه می شود شما می توانید به سادگی پرداخت آنلاین داشته باشید. ما سعی کردیم با فروش بدون واسطه هزینه های اضافی در این مسیر را از بین ببریم و افراد بتوانند به سادگی با هزینه های نرمال و مقرون به صرفه ساعت بن تن را خریداری کنند. بالاترین قسمت ساعت یک خشاب ال ای دی طراحی شده است که تصویر بن تن را به صورت سبز لایت نشان می دهد و با فشردن دکمه کناری ساعت نور سبز رنگی از ساعت ساطع می شود که در واقع نشان قدرت بن تن در بین کودکان خواهد بود. ساعت بن تن واقعی دارای بند به رنگ مشکی و سبز است و یک سمت بند آن دارای سوراخ های درشت و بخش دیگر دارای سوراخ های ریزتر است، وجود چنین سوراخ هایی سبب می شود که ساعت به درستی با سایز دست فرزند شما فیکس شود و زیبا به نظر برسد.

با یک گشت و گذار ساده در بازار متوجه می شویم که ساعت بن تن در مدل های مختلفی وجود دارد که قطعا بسیاری از آنها اصل نبوده و تنها حالت نمادین دارد و البته از نظر ظاهر نیز آنطور که باید زیبا و طبیعی نیستند. بن تن از دسته چهره های بسیار محبوب است که در بسیاری از فعالیت های خود موفق شد و این موضوع سبب می شود که متعلقات او نیز از دید کودکان بسیار با ارزش باشد. با توجه به این که این ساعت قیمت مناسبی دارد بنابراین در خرید آن مشکلی پیش روی خریدار نیست و قطعا بهترین هدیه برای فرزندانتان خواهد بود و سبب شادی و مسرت آنها و طبعا خودتان می شود. ساعت دیواری بن تن از دیگر گزینه های بسیار زیبا محسوب می شود که می توانید در اتاق فرزندانتان از آن استفاده کنید. بخش دیگر ساعت دارای دکمه تنظیم کننده ای است که سبب می شود بتوانید تصویر رویی را کمی تغییر دهید و این گزینه نشان دهنده شرایط مختلف بن تن خواهدد بود.