ساکرنت: فوتبال ایران به تغییر نسل نیاز دارد

به گزارش ایسنا، در گزارش ساکرنت از تیم ملی فوتبال ایران آمده است: کاملاً واضح است که جام جهانی ۲۰۲۲ بهترین شانس برای نسل طلایی ایران بود که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدند تا اولین حضور خود را در دور حذفی جام جهانی تجربه کنند و آنها را در نهایت تجربه کنند. تنها با پیروزی مقابل ولز و شکست مقابل انگلیس و ایالات متحده از جام جهانی رفتند.

ساکرنت در گزارشی به شانس تیم های آسیایی در دوره بعدی پرداخت و درباره ایران نوشت که این تیم به تغییر نسل نیاز دارد.

تیم ملی ایران استعدادهای جوان و آینده داری دارد، بنابراین باید بازیکنانی چون ابوالفضل جلالی، الله یار صیادمنش و مهدی قایدی هر چه زودتر در ترکیب تیم ملی ایران قرار گیرند.

تنها پنج نفر از اعضای تیم جام جهانی ۲۰۲۲ در جام جهانی بعدی یعنی ۲۰۲۶، ۳۰ سال یا کمتر خواهند داشت. فقط سعید عزت اللهی و مجید حسینی می تواند خود را به عنوان اعضای تیم اصلی در جام جهانی بعدی در نظر بگیرید.

سردار آزمون در جام جهانی بعدی 31 ساله خواهد بود و می تواند در بهترین شرایط فوتبالی خود به تیم ملی ایران کمک کند اما بازیکنان کلیدی دیگری مانند مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و مرتضی پورعلی گنجی ممکن است تا آن زمان روزهای پایانی دوران فوتبال را تجربه کند. کنند.

انتهای پیاممنبع

بخوان  به روز رسانی اندروید ۱۳ برای تمام گوشی‌ها ارائه نمی‌شود/ عرضه گوشی اج ۳۰ الترا/ همراه اول به ساکنان مرزی هدیه داد