سقوط بار گوجه فرنگی در اتوبان حادثه ساز شد + فیلم

تصادف در اتوبان

بنا به این گزارش هنگامی که کامیون با یک خودروی دیگر برخورد کرد حجم زیادی از گوجه فرنگی در وسط لاین شرقی اتوبان روی زمین ریخت. ریختن این حجم از گوجه فرنگی در وسط اتوبان موجب شد تا دست کم ۷ خودروی دیگر تحت تاثیر آن قرار گرفته و دچار حادثه شوند. این تصادفات موجب ایجاد ترافیک سنگین در این اتوبان بین ایالتی شد.


رانندگان در اتوبان بین ایالتی ۸۰ کالیفرنیا در واکاویل صبح روز دوشنبه شاهد یک غافلگیری بودند. پس از آنکه کامیون حامل بار گوجه فرنگی پس از تصادف با یک خودروی دیگر واژگون شد بخشی از اتوبان تبدیل به فرش قرمز شد. بنا به گزارش USA Today، این کامیون حامل ۵۰ هزار تن گوجه فرنگی بود که دچار این حادثه شد.

سقوط بار گوجه فرنگی

خدمه برای پاکسازی اتوبان از یک بکهو لودر استفاده کردند و سپس یک پودر مخصوص را کف اتوبان پاشیدند. سرانجام همه لاین‌های اتوبان اوایل بعدازظهر دوشنبه بازگشایی شد.

بیشتر بخوانید


بنا به گزارش نیویورک تایمز در این حادثه سه نفر از جمله راننده کامیون زخمی شدند. یک نفر دیگر از مجروحان این حادثه که پای وی شکسته بود به بیمارستان منتقل و بستری شد. پس از این حادثه ماموران اداره حمل و نقل کالیفرنیا به محل فراخوانده شدند تا فورا گوجه فرنگی‌ها را از اتوبان پاکسازی کنند. ماموران پلیس برای پاکسازی اتوبان مجبور به مسدود کردن چند ساعته آن شدند.

گفتنی است؛ هنوز علت تصادف کامیون حامل گوجه فرنگی اعلام نشده است. تحقیقات پلیس ترافیک محلی آمریکا در این باره ادامه دارد.

بخوان  چین از طراحی بزرگترین تلسکوپ نوری آسیا رونمایی کردمنبع