شراکت سامسونگ با تسلا در ساخت اولین خانه هوشمنداولین خانه هوشمند تسلا از اپلیکیشن «اسمارت تینگز»(SmartThings) شرکت سامسونگ خواهد برد.

به گزارش ایسنا، پلتفرم اسمارت‌تینگز انرژی (SmartThings Energy) به برخی از محصولات تسلا متصل خواهد شد که اولین باتری آن خانگی پاوروال (Powerwall) است.

به نقل از ورج، کمی قبل از نمایشگاه CES 2024، تسلا و سامسونگ اعلام کردند که در حال همکاری در زمینه مدیریت انرژی برای خانه‌های هوشمند هستند. کاربران پلتفرم اسمارت تینگز سامسونگ می‌توانند به محصولات تسلا مانند باتری خانگی متصل شوند تا مواردی مانند تولید انرژی و میزان مصرف خود را پیگیری کنند.

وقتی اسمارت‌تینگز به پاوروال متصل می‌شود، می‌تواند در تلفن همراه یا تلویزیون سامسونگ، آب و هوای بد را بدهد. علاوه بر پاوال، این اپلیکیشن می‌تواند به سایر محصولات از جمله وسایل نقلیه الکتریکی، اینورتر خورشیدی و شارژهای دیواری متصل شود.

به گفته سامسونگ، اتصال پاوروال در غرفه سامسونگ در نمایشگاه CES به نمایش درآید اما تا سه ماه دوم سال 2024 به طور مشخص ارائه نمی‌شود. این شرکت همچنین می‌گوید که قابلیت‌های فهرست‌بندی در آن ممکن است تغییر کند، بنابراین در صورتی که این موارد در واقع ممکن است امکان پذیر باشد، تفاوت‌هایی وجود داشته باشد.

انتهای پیاممنبع

بخوان  غذاهای فرآوری شده ممکن است شما را افسرده کند