طرح رنگ بحث برانگیز ادوبی به شدت به خلاقان ضربه می زند

همانطور که توییت اندرسون نشان می دهد نگران کننده تر این است که این به روز رسانی عطف به ماسبق است. فقط مشترکین Creative Cloud All Apps می‌توانند از کتاب‌های رنگی پنتون استفاده کنند.

فتوشاپ کاربران به دلیل تصمیم بحث برانگیز ادوبی برای حذف کتاب های Pantone Color از آن احساس می کنند. ابر خلاق ابزار.

این شرکت همچنین تأیید کرد که پس از نوامبر 2022، تنها کتاب‌های رنگی Pantone + CMYK Coated، Pantone + CMYK Uncoated و Pantone + Metallic Coated در دسترس خواهند بود.

منبع

کاربران اره نخی ترجیح می دهند جایگزین های فتوشاپ و مورد علاقه آنها نرم افزار هنر دیجیتال و طراحی. دیگران راه‌حل‌هایی برای فعال کردن سیستم رنگ در برنامه ارائه کردند. به نظر می‌رسید که بسیاری از حق چاپ آشکار رنگ‌ها گیج شده‌اند (اگرچه، از نظر فنی، این نام رنگ پنتون و سیستم تطبیق است که در اینجا مجوز می‌گیرد). با این حال، اکثر آنها از Adobe و Pantone به دلیل عدم دستیابی به توافق انتقاد کردند.

آگوست شاهد شروع یک جمع‌آوری مرحله‌ای بود که کتاب‌های رنگی پنتون را از بین برد این دیزاین، تصویرگر و فتوشاپ اکنون، آن فرآیند کمابیش کامل به نظر می رسد. و طراح و ویرایشگر ویدئو، ایین اندرسون، در توییتر فاش شد (در برگه جدید باز می شود) چگونه این حرکت بر جریان کار خلاق تأثیر می گذارد.

Paywalls و دزدان دریایی

در دسامبر 2021، شرکت برنامه های خلاق برنامه خود را برای حذف کتابخانه های رنگی پنتون از محصولات فاش کرد. کاربران برای استفاده از آنها در کار خود باید یک مجوز اضافی به نام Pantone Connect خریداری کنند – به طور موثر رنگ ها را پشت دیوار پرداخت قرار می دهند.

بخوان  درخشش ستاره‌های آبی در تصویر هابل