فصلنامه توسعه تکنولوژی صنعتی | 1biti

پیشرفت تکنولوژی تا جایی ادامه پیدا می‌کند که بشر با ادغام ژن‌ها و ترکیب انسان‌ها بتواند موجودات جدیدی خلق کند. موجوداتی که ممکن است در آینده به اسم انسان‌های عظیم یا انسان فرامرزی بشناسیم. معمولاً روبات‌هایی را می‌بینیم که آن قدر هوشمند هستند که می‌توانند بر نسل بشر مسلط شوند. این تکنولوژی هم به شدت با ماشین لرنینگ و هوش مصنوعی در رابطه است و رسیدن به نتایج جدید می‌تواند شگفتی خلق کند. افزایش سرعت اینترنت باعث یکپارچه‌تر شدن شبکه جهانی و رونمایی از تکنولوژی‌های جدید خواهد شد که برای دسترسی به آن‌ها نیازمند سرعت بالایی هستیم. نظر شما چیست؟ آیا استفاده از فکر هم یک تکنولوژی است؟‌ یا فکر کردن مهارت می‌خواهد یا فنِ خاصی تا آن را یاد بگیریم؟ بهتر است در ادامه ببینیم چگونه تخیلِ انسان‌ها می‌تواند به واقعیت نزدیک شود.

  • پیشرفت فناوری عصر حاضر که در عرصه رسانه نیز نمود یافته، در تغییر ذائقه و گرایش مخاطبان رسانه به سمت فضای مجازی اثر گذار بوده و اصحاب رسانه را در گریز از نابودی و حذف تدریجی، ملزم به همگام سازی فضای مکتوب با گستره دیجیتال نموده است.
  • روش نمونه گیری مورد استفاده در این پژوهش از نوع نمونه گیری هدفمند است و با استفاده از شاخص اشباع نظری تعداد 10 نفر از اساتید دانشگاهی صاحب نظر و فعالان حوزه بلاکچین به عنوان نمونه پژوهش مورد مصاحبه قرار گرفتند.
  • تکنولوژی از جنبه های گوناگون تعاریف متعددی دارد از نظر علمی تکنولوژی، نتیجه ی نهایی تحقیقات یا همان دانش و اطلاعات می باشد که با استفاده از این عوامل می تواند به یک محصول تجاری تبدیل شود.
  • سادگی، روانی بدون تکلف بودن محتواها تمامی خوانندگان با هر سطح دانشی را بهره‌مند ساخته و بازخوردهای مثبت فراوانی را روانه این سایت و مدیران سخت‌کوش آن نموده است.
بخوان  راز فاش شده به هوش مصنوعی کشف شد

حسابداران و مشتریان آن ها نیز از این قائله مستثنی نیستند و از این دستگاه ها به صورت گسترده استفاده می کنند. تکنولوژی های جدید در تلفن های نسل جدید این موضوع را ایجاد کرد که کشورهای دیگر به فکر راه اندازی دوره های حسابداری در موبایل بیفتند و در داخل ایران نیز شرکت هایی هستند که بر روی این مسئله تمرکز کرده اند. تلفن های هوشمند و نرم افزارهای حسابداری داخل آنها این امکان را برای حسابداران فراهم می کند که در حال حرکت و در همه مکان ها کسب و کار و مدیریت امور خود را به دست بگیرند.

انواع فناوری از نظر پیچیدگی

گردآورندگان این مجموعه کوشیده‌اند، به‌دوراز جانب‌داری و غرض‌ورزی اخبار و محتواهای خود را به رویت مخاطبانشان برسانند. بدین ترتیب با ورود به این سایت و بررسی مقاله‌های آن به‌هیچ‌وجه گمراه نشده و به سمت کالایی کاملاً کاربردی متناسب با نیازتان هدایت می‌شوید. سادگی و شفافی اهداف مجله خبری 1 بیتی این مجموعه سبب شده، مخاطبان آن وفادارانه اخبار این سایت را پیگیری نموده و آنها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. سادگی، روانی بدون تکلف بودن محتواها تمامی خوانندگان با هر سطح دانشی را بهره‌مند ساخته و بازخوردهای مثبت فراوانی را روانه این سایت و مدیران سخت‌کوش آن نموده است.

بیگ دیتا و آنالیز پیشرفته اطلاعات

هوش مصنوعی باعث می‌شود که ربات‌ها و ماشین‌ها مانند انسان فکر کنند و کارهای او را تقلید کنند. مثال ساده‌ هوش مصنوعی ربات‌ها هستند که هرروز باهوش‌تر می‌شوند و هوش آن‌ها کم کم به انسان‌ها شبیه می‌شود. هوش مصنوعی در هر ماشین و تجهیزات الکترونیکی که از ویژگی‌های مرتبط با ذهن انسان مانند یادگیری و حل مسئله برخوردار باشد، استفاده می‌شود . محاسبات کوانتومی مبتنی بر اصول نظریه کوانتوم است که رفتار انرژی و مواد را در سطح اتمی و زیر اتمی بررسی می‌کند.

بخوان  راهنمای مخفی هوش مصنوعی

رشته تکنولوژی مواد غذایی، مانند رشته‌های دیگر ترکیبی از درون آسان و دشوار است و شامل دروس عملی در آزمایشگاه و دروس غیرعملی می‌شود. آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست.

http://118amoozesh.ir