قابلیت‌های گوشی گلکسی A53 سامسونگ فاش شد

GSMArena در گزارشی به نقل از سم‌موبایل (یکی از رسانه‌های نزدیک‌به سامسونگ) فهرستی از دستگاه‌هایی را منتشر کرده که تا پیش از پایان سال جاری میلادی به One UI ۵.۰ مجهز می‌شوند.

 منبع

گفته می‌شود سامسونگ نسخه‌ی نهایی One UI ۵.۰ را تا قبل از فرا رسیدن سال ۲۰۲۳ برای سری گلکسی S۲۱، گلکسی S۲۲، گلکسی زد فولد ۳، گلکسی زد فلیپ ۳، گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ منتشر می‌کند.

سم‌موبایل همچنین می‌گوید که گوشی میان‌رده‌ی محبوب گلکسی A۵۳ در سال جاری میلادی به رابط کاربری One UI ۵.۰ مجهز می‌شود. A۵۳ تنها گوشی غیر پرچم‌دار سامسونگ محسوب می‌شود که تا قبل از سال ۲۰۲۳ جدیدترین به‌روزرسانی رابط کاربری را دریافت می‌کند. گفتنی است که تا زمانی که سامسونگ فهرست رسمی را منتشر نکند، این خبر در حد شایعه باقی می‌ماند.


گلکسی A53 سامسونگ

بهگزارش سایت  GSMARENA، سامسونگ پیش‌تر بتای رابط کاربری One UI ۵.۰ را که بر پایه‌ی سیستم‌عامل اندروید ۱۳ توسعه داده شده دردسترس شماری از گوشی‌هایش قرار داده است و شایعه‌ها می‌گویند نسخه‌ی نهایی One UI ۵.۰ در تاریخ ۱۷ یا ۱۹ اکتبر (۲۵ یا ۲۷ مهر) برای گوشی‌های سری گلکسی S۲۲ منتشر می‌شود.

یکی از رسانه‌های نزدیک به سامسونگ می‌گوید به فهرست گوشی‌هایی که تا پیش از فرا رسیدن سال ۲۰۲۳ به رابط کاربری One UI ۵.۰ (بر پایه‌ی اندروید ۱۳) مجهز می‌شوند دست پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید


بخوان  ترسیم یک اطلس بی‌نظیر از بدن انسان
وسواس فکری عملی ocd چیست؛ شاید شما هم دچارش باشید !.