قاچاق گوشی به داخل زندان لو رفت

قاضی بنت افزود که از تلفن‌های همراه در زندان برای انجام فعالیت‌های مجرمانه، تسهیل قاچاق مواد مخدر و ارعاب شاهدان استفاده می‌شود.

به گفته پلیس، پولی که جانسون از فروش گوشی‌ها به دست می‌آورد به حساب بانکی خودش می‌رفت. پیام‌های متنی او با زندانی سولومون نیز خرید سه گوشی آیفون ۵، دو آیفون ۶ و همچنین تعداد زیادی دستگاه دیگر را نشان می‌داد.

در طول محاکمه، قاضی جاناتان بنت تاکید کرد که افسران زندان باید کار خود را با افتخار انجام دهند و از سوء استفاده از این اعتماد و انجام کار‌های غیرقانونی، خودداری کنند.

روزنامه بریتانیایی میرور آنلاین گزارش داد که در نتیجه محکومیت او به اتهام قاچاق تلفن همراه، جانسون به ۱۵ ماه حبس محکوم شد، در حالی که سولومون نیز به ۱۳ ماه زندان محکوم شد.


جانسون و سولومون به توطئه برای انتقال تلفن‌های همراه به زندان و جانسون نیز به اتهامات پولشویی خود اعتراف کردند.

زندانی در انگلیس

بیشتر بخوانید
منبع

یک نگهبان زندان در انگلیس، با قاچاق تلفن همراه با همکاری یک زندانی، هزاران دلار به دست آورد. اما جانسون ۲۵ ساله اهل دربی شایر که به عنوان نگهبان در HMP Sudbury کار می‌کند، پس از آشنایی با زندانی مارکوس سولومون، در ازای دریافت مبالغ هنگفتی برای همکاری با او، شروع به قاچاق تلفن همراه به داخل زندان کرد.

پس از انجام معاملات فراوان برای فروش تلفن همراه به زندانیان، شماره تلفن وی، همراه یکی از زندانیان پیدا شد و خیلی زود تحقیقات نشان داد که او در قاچاق گوشی به زندان دست داشته است.

بخوان  با ۸ غول جهان هستی آشنا شوید

پیشینه تحقیق اضطراب اجتماعی | porseshneshan معماری سه بعدی.