لری الیسون از اوراکل می خواهد که آینده مراقبت های بهداشتی جهانی را بسازد

خرید اوراکل غول فناوری مراقبت های بهداشتی سرنر به مبلغ 28 میلیارد دلار در دسامبر 2021 ممکن است در سرتاسر جهان ابروها را برانگیخته باشد، اما الیسون می گوید این معامله هر آنچه را که شرکت برای حرکت به سمت اهداف عالی خود نیاز دارد، در اختیار او قرار داده است.

الیسون در سخنرانی اصلی خود در این رویداد گفت: «ما تمدن غرب را ورشکست خواهیم کرد مگر اینکه بتوانیم راهی برای ارزان‌تر کردن مراقبت‌های بهداشتی پیدا کنیم، ما باید کار بهتری انجام دهیم.»

حل مشکلات بزرگ

او گفت: «سوابق سلامتی شما در پایگاه‌های اطلاعاتی مختلف پراکنده شده است، همه کسانی که در تمام عمرتان از آنها بازدید کرده‌اید،» و خاطرنشان کرد که ارائه‌دهندگان، نه بیماران، در مرکز سیستم قرار می‌گیرند – چیزی که او آن را «یک مشکل اساسی» توصیف کرد. “

وی ادامه داد: “ما باید کل اکوسیستم مراقبت های بهداشتی جهانی را خودکار کنیم.”

او گفت: “ما با ساختن نسل بعدی برنامه های کاربردی مراقبت های بهداشتی، ارتباط بین بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را خودکار می کنیم.” “ما باید زودتر همه گیری بعدی را تشخیص دهیم.”منبع

الیسون در ادامه هدف خود را ترسیم کرد – چیزی کمتر از اینکه اوراکل نه تنها سیستم های سلامت ملی، بلکه یک پلت فرم جهانی را نیز بسازد.

او کارهایی را که اوراکل با دانشگاه آکسفورد در مورد سیستم تجزیه و تحلیل بیماری‌زای جهانی خود انجام داد، برجسته کرد، که در ابتدا برای ردیابی سل طراحی شده بود، اما به سرعت برای پیروی از کووید-19 دوباره طراحی شد.

بخوان  سنجاب عصر یخبندان پیدا شد

لری الیسون، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری اوراکل، چشم انداز بزرگ خود را برای تغییر روش دسترسی مردم در سراسر جهان به خدمات مراقبت های بهداشتی، بدون توجه به جایی که هستند، ارائه کرده است.

الیسون گفت: «این نسل جدید از سیستم‌های اطلاعات پزشکی وعده کاهش بار اداری را که بار متخصصان پزشکی ما را بر عهده دارد، بهبود حریم خصوصی بیمار و نتایج و کاهش هزینه‌های کلی مراقبت‌های بهداشتی است.»

او همچنین از کار شرکت خود بر روی سیستم V-safe مرکز کنترل بیماری آمریکا (CDC) تجلیل کرد، که یک پورتال بازخورد برای کاربران ارائه می‌دهد تا احساس خود را پس از دریافت واکسن‌هایشان که فقط در 10 هفته ساخته شد، به اشتراک بگذارند و به اشتراک‌گذاری پیشرفت کمک کرد. یافته های مربوط به ایمنی واکسن برای زنان باردار و کودکان

الیسون در سخنرانی در Oracle Cloud World 2022 در لاس وگاس، تعداد زیادی از افکار و ابتکارات شرکتش را برای کمک به مردم در سراسر جهان آغاز کرده است.