مانیتور جدید Corsair معرفی شد

گفته شده، مانیتور Xeneon Flex دارای پنل فوق عریض ۲۱:۹ ونرخ تازه سازی ۲۴۰ هرتز است.  مانیتور جدید  Corsair دارای پنل  LG W-OLED است  که به گیمرها قابلیت پوشش ۹۹ درصدی DCI-P۳ زمان پاسخگویی بالای 0.03 میلی ثانیه را ارائه می‌دهد.

 منبع مانیتور جدید Corsair

به گزارش سایت engadget؛ نمونه اولیه مانیتور جدید دارای یک جفت دستگیره در طرفین خود است که به کاربران امکان می‌دهد انحنای پنل را تا حداکثر ۸۰۰R تنظیم کنند. همچنین می‌توان صفحه نمایش این مانیتور را برای ویرایش عکس و ویدئو کاملا صاف کرد و از حالت خمیدگی درآورد.

در هفته جاری شرکت فناوری Corsair از مانیتورمنحنی خود با نام Xeneon Flex رونمایی کرد. براساس گزارش‌ها، این مانیتور ۴۵ اینچی و با ابعاد ۳۴۴۰ در ۱۴۴۰ است که گیمر‌ها می‌توانند به صورت دستی انحنای آن را تنظیم کنند.

این مدل نمایشگر منحنی در سامسونگ گلکسی Z Flip مشاهده شد، اما همکاری‌های اخیر دو شرکت الجی و Corsair باعث افزایش مانیتور‌های منحنی  در بخش گیمینگ شده است.

بیشتر بخوانید


براساس گزارش‌ها، این مانیتور با G-Sync سازگار است  و می‌تواند حداکثر روشنایی ۱۰۰۰ نیت را داشته باشد. مانیتور جدید Corsair از VESA پشتیبانی نمی‌کند، اما پایه همراه پورت‌های زیادی را ارائه می‌دهد. شایان ذکر است که تاریخ عرضه و قیمت مانیتور Xeneon هنوز مشخص نیست، اما به دلیل قابلیت‌های زیاد خود پیش بینی می‌شود گران باشد.


بخوان  رنو برقی بعد از ۵۰ سال رونمایی شد