ماکسی تاکسی سامانه مدیریت شرکت‌های تاکسیرانی بین شهری | taxibaazaar

ماکسی تاکسی سامانه مدیریت شرکت‌های تاکسیرانی بین شهری | taxibaazaar

این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را فروش تاکسی گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد. اگر فروشنده هستید عکس های خوب و با کیفیت از تاکسی خود بگیرید، آگهی فروش خود را ثبت کنید و با موج خریداران روبه رو شوید. اگر قصد فروش تاکسی خود را دارید این نکته را در نظر داشته باشید که باید نقل و انتقال به صورت قطعی انجام شود و تعویض پلاک صورت گیرد.

  • کلیه تاکسیرانان دارای پروانه ، سالیانه باید نرخ کرایه که به تصویب شورای اسلامی شهر رسیده باشد را دریافت نمایند که بستگی به کاربری خودرو متغیر می باشد و با مراجعه به دفاتر تاکسیرانی و پرداخت مبلغ حکم فعالیت برچسب را دریافت نمایند .
  • خودروهای شخصی مسافرکش در ایران شامل طیف وسیعی از خودروهای سواری به ویژه پیکان، پژو و پراید می‌شوند که بیشتر متعلق به افرادی است که به صورت آزادانه، تمام وقت یا پاره وقت به حمل مسافران می‌پردازند.
  • قبل از خرید و فروش تاکسی ،شرایط خریدار و فروشنده حتما می بایست از نظر اداری و حقوقی(همچون ممنوع المعامله نبودن، مجوز دریافت پروانه تاکسیرانی و…)مورد بررسی قرار گیرد.
  • تمامی خدمات تاکسیرانی این شرکت طبق تعرفه های اعلامی و رسمی سازمان تاکسیرانی انجام می‌پذیرد.
  • بنابراین با استفاده از تاکسی هم از هوایی پاک بهره مند می شویم و هم محیط زیستی پاک و زیبا را  به خود و فرزاندمان که نسل های بعدی هستند، هدیه می دهیم و این یعنی سلامتی جسم و روح.
بخوان  هوش مصنوعی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ 1 بیتی

بنابراین با استفاده از تاکسی هم از هوایی پاک بهره مند می شویم و هم محیط زیستی پاک و زیبا را  به خود و فرزاندمان که نسل های بعدی هستند، هدیه می دهیم و این یعنی سلامتی جسم و روح. از طرف دیگر اگر از تاکسی و وسایل نقلیه عمومی استفاده کنیم می توانیم سرعت رفت و آمد خود را افزایش دهیم و در زمان صرفه جویی کنیم. همان طور که می دانید، زمان هم یک ثروت است و ما می توانیم این زمان را به خانواده و عزیزانمان اختصاص دهیم و یا از این زمان برای بهبود امور کاری خود کمک بگیریم و این یعنی ثروت آفرینی. تاکسی بازار به دنبال ایجاد تجربه جدیدی از فروش آسان و راحت خودرو برای شما است. مشخصات مسافر و اطلاعات سفر برای شرکت ثبت می شود و این امکان فراهم می شود که ارتباط خود را با مسافر و برای سفر های بعدی حفظ کند.

پژو 405 تاکسی cng

بر اساس گزارش کارشناسی تخصصی، منصفانه‌ترین قیمت روز خودرو توسط خریداران اعلام می‌شود. جهت دریافت پنل مدیریت ماکسی تاکسی اطلاعات خو را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود. خودروهای شخصی مسافرکش در ایران شامل طیف وسیعی از خودروهای سواری به ویژه پیکان، پژو و پراید می‌شوند که بیشتر متعلق به افرادی است که به صورت آزادانه، تمام وقت یا پاره وقت به حمل مسافران می‌پردازند.

شرایط فروش اقساطی کامیون M1929C ویژه نمایشگاه خودرو مشهد اعلام شد

مدت پروانه بهره برداری تاکسی برای هر شخص حقیقی یا حقوقی، دو سال است و در صورت عدم تغییر شرایط مندرج در قرارداد و رعایت اصول، هر بار برای (2) دو سال دیگر قابل تمدید می‌باشد. پس از دریافت پروانه تاکسیرانی حضور فروشنده تاکسی ( درصورت دریافت وکالت فروش ، وکالتنامه )یا مالک خودرو ( جهت اعلام راننده کمکی ) الزامی است. برای شما خریدار محترم که از بودجه کافی برای خرید تاکسی مورد علاقه خود برخوردار نیستید امکان پرداخت کمک هزینه و اقساطی امکان‌پذیر است. پروانه اشتغالبه حمل‌ و نقل عمومی مسافر درون شهری با تاکسی ( پروانه ‌تاکسیرانی ‌) مجوزی است که پس از طی موفقیت ‌آمیز مراحل مختلف ، برای مدت معین (حداکثر 2 سال) ، سرویس مشخص‌ ، مسیر و زمان معین بوسیله سازمان تاکسیرانی صادر می‌شود.

بخوان  تکنولوژی چیست؟ تکنولوژی و نوآوری | 1biti

بهترین مرکز سیم کشی اتومبیل در همدان – کبودرآهنگ

با استفاده از این سیستم شرکت ها قادر خواهند بود سفرها، رزرو ها، پرداخت ها و سایر تبادلات سیستم را بصورت آنلاین مشاهده و مدیریت کنند. از این طریق آژانس ها و شرکت های فروش بلیط آنلاین می‌توانند به سیستم فروش ماکسی تاکسی متصل شده و میزان فروش شرکت های تاکسیرانی را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهند. اگر میخواهید خرید یا فروش مطمئن و با کمترین ریسک به صورت نقد و اقساط را داشته باشید، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. پروانه بهره برداری تاکسی، می تواند به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط اعطا شود و برای هر فرد واجد شرایط فقط یک پروانه بهره برداری صادر می‌شود.