معرفی چرخ‌دار برقی تاشو با چرخ‌های همه‌جهتهموتور چرخ‌دار برقی به نمایش درآمدها در نمایشگاه CES امسال موزیک به روبوتر(Robooter) در عین حال که می‌تواند در صندوق عقب خودرو جا بیفتد، با حالت‌های مختلف حمل و نقل عمومی سازگار است و راه‌های متعددی را برای حرکت به کاربر ارائه می‌دهد.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه در حال برگزاری لوازم الکترونیکی مصرفی(CES) در لاس وگاس آمریکا برای همگان چیزی در آستین دارد. چه به دنبال یک تلویزیون غول پیکر یا ماشین چمن زنی باشید، چه وسایل نقلیه الکتریکی یا پیشرفته‌ترین ویلچر، مطمئناً آن را در این نمایشگاه مشاهده می‌کنید. امسال نیز تفاوتی با سال‌های گذشته ندارد و شرکت چینی روبوتر(Robooter)مستقر در شانگ‌ها، از سری جدید صندلی‌های چرخ‌دار خود رونمایی کرده است.

اسکوترهای برقی یا صندلی‌های چرخ‌دار برقی به افراد مسن یا افراد دارای ناتوانی کمک شایانی می‌دهند. این دستگاه‌ها به شکل سنتی برای پاسخگویی به اساسی‌ترین نیازها ساخته شده‌اند.

در سال ۱۹۹۶، گروهی از طراحان و مهندسان گرد هم آمدند تا شرکت روبوتر را راه‌اندازی کنند و محصول انقلاب را به بازار بیاورند. یک صندلی ویلچر چرخ‌دار برقی تاشو با طراحی ساده و امتیاز بالا در ارگونومی که این شرکت می‌گوید، یک تعریف مجدد از حضور افراد کم‌توان در جامعه است.

روبوتر از ترکیبی از هوش مصنوعی و بینایی ماشینی برای اطمینان از تجربه استفاده از روان و آسان می‌کند و برنامه تلفن همراه آن، ناوبری یکپارچه و کمک هوشمند را می‌دهد.

این شرکت در نمایشگاه CES 2023 از اسکوتر الکترونیکی X40 خود رونمایی کرد و با مجموعه کاملی از صندلی‌های چرخ‌دار که کاربران می‌توانند از بین آن‌ها انتخاب کنند، در نمایشگاه امسال قرار داده شده است.

بخوان  برای ایجاد هوش مصنوعی اخلاقی باید «رمز ناخواسته» را بزنیم!

صندلی چرخدار E400

امسال X40 به E40 تبدیل شده است، اما هیچ وجه یک محصول ابتدایی نیست. طراحی آن، این اطمینان را به کاربر می‌دهد که فضای کافی را برای قرارگیری پاهای خود در اختیار دارد و این دستگاه را بدون دردسر اضافی می‌توان بر روی اکثر سطوح استفاده کرد.

این چرخ‌دار به چرخ‌های همه‌جهت مجهز است که کاربر از دیدن آن در فضای تنگ رها می‌کند.

سرعت بالای این چرخ‌دار را می‌توان برای افزایش ایمنی ایجاد کرد، در حالی که یک باتری جمع‌آوری می‌کند و ۱۰ آمپرساعتی را به کاربر می‌دهد.

این چرخ‌دار با اکثر حالت‌های حمل و نقل عمومی سازگار است و به کاربران اجازه می‌دهد بدون هیچ محدودیتی به کاوش و بردن از زندگی بپردازند.

سری E

شرکت روبوتر برای کسانی که به دنبال استفاده از ماجراجویانه‌تر از صندلی چرخدار خود هستند، مدل‌های E-60 و E-60A نیز با چرخ‌های ۱۰ اینچی می‌دهند.

این شرکت همچنین دارای مدل‌های E-60 Pro و E-60Pro است که دارای چرخ‌های ۱۲ اینچی بزرگ‌تر هستند که می‌توانند تا ارتفاع ۳.۱ اینچ را بالا ببرند.

صندلی‌های چرخ‌دار سری E-60 مجهز به فنرهای ضربه‌گیر هستند که سواری دلپذیری را ارائه می‌کنند.

با این حال، نکته برجسته طراح این شرکت، مکانیزم تاشوی دو مرحله‌ای است که به خوبی چرخ‌دار را در صندوق عقب خودرو مناسب می‌کند.

جیانگ‌گو لی، روبوتر در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: چرخ‌چرخ‌دار برقی E40 ما با چرخ‌های همه‌جا و قابلیت‌های کنترل راه دور، ما را به راه‌حل‌های نوآورانه نشان می‌دهد. ما از زمان شروع کار خود در سال ۲۰۱۶ در خط مقدم استفاده از هوش مصنوعی و رباتیک برای تقویت استقلال بوده است. فلسفه «فناوری دلسوزانه» ما را به نوآوری و ابداع راه حل‌های جدید سوق می‌دهد.

بخوان  ۵۴ ماهواره اینترنتی «استارلینک» به فضا پرتاب شدند

هدف این شرکت نه تنها به حرکت درآوردن افراد کم‌توان، بلکه پیشبرد نحوه ارتباط و آنها با جهان است.

انتهای پیاممنبع