نجات جان کودک در آخرین لحظه + فیلمما اغلب صحنه‌هایی را مشاهده کرده ایم که والدین در آخرین لحظات ناجی جان فرزندان خود شده اند. ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه نجات کودک خردسال توسط پدرش را به تصویر می‌کشد. این پدر قهرمان موفق شد پیش از آنکه یک خودرو به کودکش برخورد کند او را از محل خطر دور نماید.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده چگونگی واکنش این مرد جوان را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که کودک روی موتورسیکلت نشسته دیده می‌شود. لحظاتی بعد پدر کودک متوجه خودرویی می‌شود که به علت خارج شدن از کنترل و سرعت زیاد به سمت موتورسیکلت در حرکت است. او بلافاصله فرزندش را از روی موتور برداشته و دور می‌شود. این ویدئو خودرو را نشان می‌دهد که با سرعت زیادی به موتورسیکلت برخورد می‌کند. در این حادثه به این کودک آسیبی وارد نشد.


بیشتر بخوانید


شبکه TRT ترکیه این ویدئو را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۲۵۰ هزار بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری هوشیاری پدر جوان را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «پدران، فرشتگان نگهبان هستند. احترام من به این پدر که جان این کودک را نجات داد.»منبع