نجات زن انگلیسی از قبر که بدست نامزدش زنده دفن شده بود

هیوز پس از تصادف با ماشین استیسی دستگیر شد وبا ترس به پلیس گفت: “شما هرگز او را پیدا نخواهید کرد.”، اما استیسی نمرده بود و با استفاده از ناخن هایش خود را از قبر خارج کرد.

چند سال پیش کیت هیوز شهروند ۳۹ ساله انگلیسی حین پیاده روی در ساحل، با خیال اینکه استیسی گیلیام نامزد ۳۴ ساله خود را به طور کامل خفه کرده، او را دفن کرد، اما استیسی نمرده بود.

بی‌سی تام ایوانز عضو پلیس ولز جنوبی توضیح داده است که استیسی، کارگر سابق ویرجین آتلانتیک، در سال‌های بعد دچار حملات مکرر ذات‌الریه شده و در سن ۴۰ سالگی درگذشت.

اگرچه او کمک کرد تا هیوز را به دست عدالت بسپارد، اما او دیگر سلامت و وضعیت جسمانی سابق خود را بازنیافت. او سه ماه پس از این اتفاق در بیمارستان بود و باید آموزش می‌دید که چگونه دوباره صحبت کند و راه برود.

ایوانز افزود: او از افسردگی و اضطراب شدید رنج می‌برد و همچنین به دلیل زنده به گور شدن به ذات الریه مبتلا شده بود. استیسی برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ با هیوز آشنا شده بود و در طول این مدت مدام مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود.

منبع: 24.ae/articleمنبع

استیسی در نوامبر سال گذشته پس از ابتلا به عفونت قفسه سینه در خانه خود درگذشت. او درست یک روز قبل از مرگش با پزشک خود تماس گرفت و پزشک از او خواست آنتی بیوتیک مصرف کند، اما روز بعد به طرز غم انگیزی جسد او را در رختخواب پیدا کردند. هیوز توسط قاضی پل توماس در دادگاه سوانسی کراون به حبس ابد محکوم شد.

بخوان  فضانوردان چینی به زمین بازگشتند