نسل بعدی تیم‌های مایکروسافت رسماً اینجاست تا اکنون آن را امتحان کنیم

وبینارها نیز در حال بازسازی هستند، با Microsoft Teams Premium برای ارائه کنترل‌های مدیریت میزبان و رویداد جدید، از جمله لیست انتظار ثبت نام، تأیید دستی، و زمان شروع و پایان ثبت نام سفارشی در کنار اتاق‌های سبز مجازی و قرارهای مجازی پیشرفته.

از دیگر ویژگی‌های جدید می‌توان به «Recap هوشمند» اشاره کرد که از هوش مصنوعی برای رونویسی جلسات استفاده می‌کند و حتی می‌تواند آن‌ها را در زمان واقعی به ۴۰ زبان مختلف ترجمه کند و به فراگیرتر کردن جلسات کمک کند. هوش مصنوعی همچنین می تواند لحظات مهم را برچسب گذاری کند و فصل هایی را به جلسات ضبط شده برای پخش آسان بخش های مربوطه اضافه کند.

راهنمایی کامل در مورد نحوه ثبت نام در پیش نمایش را می توانید در وبلاگ مایکروسافت بیابید، با در دسترس بودن عمومی برای فوریه 2023 برنامه ریزی شده است، زمانی که مشتریان دارای مجوزهای موجود Microsoft 365 یا Office 365 می توانند Teams Premium را به عنوان یک افزونه برای خدمات موجود Microsoft 365 خریداری کنند. .منبع

پس از اینکه این شرکت فاش کرد که پیشنهاد جدید “حق بیمه” خود اکنون برای امتحان کردن در دسترس است، برای هر کسی که بیشتر از تجربه تیم های مایکروسافت می خواهد، خبرهای هیجان انگیزی وجود دارد.

Microsoft Teams Premium برای اولین بار در رویداد Ignite این شرکت در اکتبر 2022 فاش شد و کنجکاوی را در فضای فناوری برانگیخت و وعده داد که جلسات را شخصی‌تر، هوشمندانه‌تر و ایمن‌تر می‌کند.

ویژگی‌های امنیتی پیشرفته، مانند واترمارک کردن اسناد محرمانه و محدود کردن مجوزهای ضبط، از کسب‌وکارها در برابر نشت محافظت می‌کند. رمزگذاری سرتاسر برای جلسات و همچنین برچسب های حساسیت برای جلوگیری از تکرار غیرمجاز چت های جلسه نیز ارائه شده است.

بخوان  برنامه Google Home ویژگی‌های مخفی جدیدی دریافت می‌کند – در اینجا نحوه امتحان کردن آنها آورده شده است
راه‌اندازی جدید به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که نام تجاری، پس‌زمینه‌های سفارشی‌شده و صحنه‌های حالت Together Mode خود را اضافه کنند تا حضور خود را در جلسات افزایش دهند. راه‌اندازی آن‌ها نیز آسان‌تر خواهد بود، زیرا کاربران می‌توانند از میان طیف وسیعی از انواع جلسات که توسط تیم‌های فناوری اطلاعات قابل تنظیم هستند، انتخاب کنند تا با تنظیمات مناسب بسیار سریع‌تر شروع کنند.

نسخه جدید پلتفرم کنفرانس ویدیویی که رسماً Microsoft Teams Premium نامیده می شود، طیف وسیعی از ویژگی های ارتقا یافته را در کنار گزینه های سفارشی سازی و شخصی سازی بیشتر ارائه می دهد.