هدست Meta Quest Pro VR ممکن است، با کمک مایکروسافت، فوق العاده سازنده باشد

پس از گذر از افشاگری، ما با یک سوال باقی ماندیم: هولولنز چه خواهد شد؟

بنابراین وقتی صحبت از واقعیت مجازی برای مصرف کنندگان و مشاغل می شود، به نظر می رسد مایکروسافت بیشتر علاقه مند به ارائه پشتیبانی از طریق نرم افزار به جای سخت افزار است. هولولن ها ممکن است واقعاً در حال حاضر، خارج از کاربردهای خاص، از بین رفته باشند.

به نظر می رسد دستگاه های Quest از تمام برنامه های مجموعه Microsoft 365 پشتیبانی می کنند. در این اطلاعیه به طور خاص به پشتیبانی از Word، Excel، PowerPoint، Outlook و SharePoint اشاره شده است، اما چیزی برای OneDrive یا OneNote وجود ندارد. گزارش هایی نیز وجود دارد که بیان می کند (در برگه جدید باز می شود) برنامه ها نسخه های ویژه VR نخواهند بود. در عوض، برنامه ها یک پورت مستقیم از نسخه دسکتاپ خواهند بود که از طریق فناوری وب پیشرو (PWA) انجام می شود. ویندوز 365 در هدست‌های Quest نیز پشتیبانی می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد یک رایانه شخصی Cloud را با تنظیمات شخصی‌شده پخش کنند.

در یک پست وبلاگ در مورد اخبار، مایکروسافت نوشت (در برگه جدید باز می شود) که، همانطور که محیط های محل کار پس از بیماری همه گیر تکامل می یابد، سازگاری با زمان بسیار مهم است. این شرکت به داده‌های اخیری که جمع‌آوری کرده است اشاره می‌کند که نشان می‌دهد «۵۰ درصد نسل Z و نسل‌های هزاره». [envision] برخی از کارهای خود را در متاوره انجام می دهند [within] دو سال آینده.» در این شرایط است که مایکروسافت در حال گسترش فراتر از تلاش‌های هولولنز/واقعیت ترکیبی خود است تا به متا کمک کند تا جای پایی در VR و AR مبتنی بر بهره‌وری ایجاد کند.منبع

امنیت نیز در نظر گرفته شده است. Microsoft Intune و Azure Active Directory از هدست‌های Quest پشتیبانی می‌کنند و به متخصصان فناوری اطلاعات این امکان را می‌دهند تا از دستگاه‌ها «با اشتراک Quest for Business» محافظت کنند. به بیان ساده تر، Intune به مدیریت سخت افزار برای محافظت از داده های شرکت کمک می کند در حالی که Active Directory از نرم افزار در برابر حملات سایبری محافظت می کند.

به طور دقیق تر، شرکت ها در حال اضافه کردن هستند مایکروسافت مش (در برگه جدید باز می شود) به هدست های Quest. این ویژگی به افراد امکان می‌دهد به جلسات تیم‌هایی بپیوندند که در اتاق‌های کاری Horizon برگزار می‌شوند، که اتاق‌های هیئت مدیره مجازی هستند. شما قادر خواهید بود از طریق متا آواتارها با دیگران تعامل داشته باشید و از طریق ابزارهای مجازی ایده های خود را طوفان فکری کنید.