وعده شیائومی برای تحول بزرگ در دنیای شارژ سریع گوشی هااطلاعات درز کرده نشان می‌دهد که شرکت چینی شیائومی در حال آماده شدن برای توسعه سرعت شارژ گوشی‌های خود با ظرفیت ۲۰۰ وات است.

در ژوئیه گذشته، شیائومی به طور رسمی گوشی Xiaomi ۱۲S Ultra را عرضه کرد که پرچمدار گوشی شیائومی است و مهمترین چیزی که آن را از دیگر مدل‌ها متمایز می‌کند دوربین آن است. این گوشی همچنین دارای سنسور بسیار بزرگ ۱ اینچی سونی IMX۹۸۹ بوده و دوربین آن از دوربین آیفون ۱۳ بهتر است، اما توانایی شارژ بالایی ندارد.

با وجود برتری شیائومی در عکاسی، بهترین گوشی این شرکت که مدل Mi ۱۲S Ultra است شارژ سریع ندارد و گوشی Xiaomi ۱۲S Ultra نیز با سرعت شارژ ۶۷ وات عرضه می‌شود که این میزان، کمتر از شارژ سریع ۱۲۰ واتی است که گوشی‌های میان رده ردمی نوت سری ۱۱Pro ارائه می‌کنند.

خوشبختانه، شیائومی وعده داده است که در سال آینده مدل‌های زیادی با شارژ سریع صد‌ها وات عرضه خواهد کرد و این شرکت ممکن است در دنیای شارژسریع، جهش چشمگیری را ارائه کند؛ به این معنی که این شرکت ممکن است مدل‌هایی با شارژ سریع ۲۰۰ واتی را عرضه کند.

گوشی جدید Xiaomi ۱۲S Ultra یک دوربین جلوی ۳۲ مگاپیکسلی ارائه کرده و دارای دو نوع حالت عکاسی مانند Leica Authentic Look برای ثبت عکس‌های منظره ۳ برابر واضح تر، تمرکز بر کنتراست نور و سایه، افزودن عمق به تصاویر و حالت سفارشی Leica Vibrant Look است.

گوشی پرچمدار شیائومی توانایی فیلمبرداری Dolby Vision HDR با رزولوشن حداکثر ۴K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را دارد. علاوه بر این مدل ۱۲S Ultra دارای قابلیت فیلمبرداری ۱۰ بیتی در حالت RAW با سطح فوق العاده اصلاح رنگ است.

منبع: البلد نیوزمنبع