چهار دستورالعمل مضحک درباره تکنولوژی

بنابراین یکی از موثر ترین تکنولوژی های برتر در جهان اینترنت ۵G خواهد بود در این نوع اینترنت سرعت انتقال داده بسیار افزایش یافته است. کالاتیک سعی کرده است تا به صورت روزانه لیست قیمت گوشیهای خود را بروز کند تا کاربران مشکلی در استعلام قیمت و خرید گوشی نداشته باشند و یکی از مراجع قیمت گوشی موبایل باشد. چرا که اکثر کاربران هنگام استفاده از لپتاپ آن را به برق وصل میکنند؛ اما در صورتی که زیاد مسافرت میکنید، داشتن عمر باتری بیشتر میتواند شما را از به همراه داشتن پاوربانکهای بزرگ و سنگین در مسیر سفر بینیاز کند.

بوطر کلی لپ تاپ های اپل یا همون مک بوک ها، لپ تاپ های بسیار با کیفیتی هستند و تا سال ها میتونید با خیالت راحت ازشون استفاده کنید. اما با هر مقدار هزینهی معمول و در هر سطح، گزینههای زیادی وجود دارند که نیاز شما را کاملاً پوشش میدهند و میتوانید از بین آنها انتخاب کنید. برخی به شما میگویند قید لپتاپ گیمینگ را بزنید و به جای آن، کنسول بازی بخرید؛ برخی دیگر که خود را «پیسی گیمر» میدانند، فهرست بلندبالایی از معایب لپتاپ گیمینگ پیش روی شما قرار میدهند و خرید یک کامپیوتر رومیزی گیمینگ را گزینهی صحیح میدانند.درنهایت، حرف هیچکدام از آنها مهم نیست؛ چراکه شما تصمیمتان را گرفتهاید و دلایل خاص خودتان را برای خرید لپتاپ گیمینگ دارید.

در بازهی ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان، اوضاع بهتر میشود و میتوانید لپتاپی بخرید که بازیهای بیشتری با تنظیمات گرافیکی بالاتر اجرا کند؛ اما متأسفانه حتی با این قیمت هم نمیتوانید لپتاپ گیمینگ فوقالعادهای تهیه کنید که همهی بازیهای روز را با بالاترین سطح تنظیمات گرافیکی و بهراحتی اجرا کند. «تیم کوک» توانست بعد از اسطوره دنیای تکنولوژی یعنی استیو جابز، به خوبی 60 هزار و 400 نفر کارمند این شرکت را مدیریت کند. داشتن درگاههای متعدد ارتباطی مانند usb و hdmi میتواند به شما در اتصال دستگاههای جانبی به لپ تاپ کمک کند. این دستگاه به نمایشگر ۱۲٫۵ اینچی، ۱۶ گیگابایت رم، حافظهی ۵۱۲ گیگابایتی SSD و درگاههای ارتباطی متنوع مجهز شده است و فقط ۸۹۹ گرم وزن دارد. پورت تایپ c لپ تاپ در مدلهای جدید دیده میشود که از جمله جدیدترین درگاههای ارتباطی است.

تورینگ که اغلب به عنوان پدر علم کامپیوتر از وی یاد میشود، چنین سؤالی را مطرح میکند: «آیا ماشینها میتوانند فکر کنند؟ آیا ماشینها میتوانند فکر کنند؟ دانشمندان هلندی در حالی که هنوز با اندازههای میلیمتری این گوشتها درگیر هستند، به فکر تولید انواع متنوعی از آنها افتادهاند و قصد دارند تا با شبیهسازی چیز مانند عروق خونی در این گوشتههای مصنوعی، امکان بزرگتر شدن آن و تولید انواع مناسب برای استیک را فراهم کنند. نظریه ذهن نیز جزو چهار دسته اصلی هوش مصنوعی، محسوب میشود؛ نظریه ذهن با توانایی سنجش افکار میسر میشود؛ این نظریه شاخهای از علوم شناختی است که به بررسی این موضوع میپردازد که چگونه حالات ذهنی را به افراد دیگر نسبت میدهیم و چگونه از حالات نسبت داده شده، برای توضیح و پیشبینی اعمال آن افراد دیگر استفاده میکنیم. اینکه ما هم اکنون از اینترنت استفاده های بسیاری می کنیم شکی در آن نیست. همین بحثها بسیاری از شرکتها و فعالان این حوزه را برانگیخت که به سراغ تنظیم دستورالعملهای اخلاقی فعالیت در این حوزه بروند.

پیشنهاد اول زومیت لپتاپ اماسآی مدل Vector GP76 است که از نسل دوازدهم (Alder Lake) پردازندههای اینتل Core i7 بههمراه گرافیک انویدیا RTX 3070 Ti بهره میبرد، ترکیبی که امکان اجرای بازیهای سنگین با بهترین کیفیت و بیشترین نرخ فریم را فراهم میکند؛ همچنین وجود ۱۶ گیگابایت رم DDR4 و یک ترابایت حافظهی SSD از نوع M.2 NVMe PCIe Gen4 ×4 در اجرای هرچه سریعتر انواع وظایف کمک شایانی خواهد کرد. به هیچوجه به سراغ لپتاپهایی نروید که کارت گرافیک جدا ندارند و از پردازندهی گرافیکی یکپارچه با CPU استفاده میکنند؛ چراکه فقط میتوانید بازیهای قدیمی را در پایینترین سطح تنظیمات گرافیکی اجرا کنید.پس بهعنوان یک قاعده کلی، بهترین لپتاپ مخصوص بازی، مدلی است که توانمندترین پردازندهی گرافیکی را به همراه داشته باشد.

من یک لپ تاپ میخوام جهت تولید محتوا البته در حد کلیپ های 3 تا 5 دقیقه ای و نه حرفه ای و همچنین در ماه دو تا سه کلیپ میخوام تهیه کنم شما چه مدلی پیشنهاد میکنید. البته به این نکته هم توجه کنید که طول عمر یک لپ تاپ بیشتر به شرایط نگهداری شما بستگی داره. برای خرید کامپیوتر و لپ تاپ اپل، سونی، دل، ایسر، لنوو و ایسوس میتوانید به فروشگاه تکنولایف مراجعه کنید. پیشنهاد ما لنوو لیجن 5 است. ژولیت نولاند، مدیر ارشد بخش برنامهریزی استراتژیک شرکت TracyLocke، معتقد است که فروشندگان دنیای دیجیتال باید هرچند وقت یکبار از مشتریان خود بخواهند که دورهم جمع شوند و تجربه خرید حضوری را از یاد نبرند: «باید گاهی اوقات روشی که ما شرکتها برای مشتریان تعریف کردهایم، کنار زده شود تا روابط انسانی فراموش نشود و اعتماد در دنیای دیجیتال و آنلاین، از بین نرود.» به عقیده نولاند، این روشهای تعریفشده، فراتر از حوزه خرید و فروش اینترنتی است و در قسمتهای متعددی از صنعت رسوخ پیدا کرده است.

۱۶ گیگابایت رم DDR4 و ۵۱۲ گیگابایت حافظهی SSD نیز برای اجرای اکثر بازیها کافی خواهد بود، هرچند که بعدها میتوان با هزینهای کم رم و حافظهی ذخیرهسازی را ارتقا داد. متأسفانه درحالحاضر برای خرید لپتاپ گیمینگ باید حداقل حدود ۲۵ میلیون تومان هزینه کنید؛ هرچند حتی با پرداخت این مبلغ هم حق انتخاب زیادی ندارید. «لنوو آیدیاپد گیمینگ 3» جزو اقتصادیترین لپتاپهای مخصوص بازی موجود در بازار ایران محسوب میشود که مدلهای مختلفی با سختافزار متنوع دارد. اگر به عکاسی علاقهمند هستید و یا از آن دسته از افرادی هستید که علاقه دارند بیشتر وقایع طول روز خود را ثبت کنند، به دوربین گوشی و پردازنده همزمان با هم توجه کنید.

اکثر لپتاپهای گیمینگ فقط زمانی با حداکثر سرعت کار میکنند که از آداپتور برق استفاده کنید. بهترین لپتاپ گیمینگ تا ۳۰ میلیون تومان کدام مدل است؟ برای خرید بهترین لپ تاپ گیمینگ تا ۳۰ میلیون تومان باید مدلی با کارت گرافیک RTX 3050 را تهیه کنید. چه مدلی روپیشنهاد میکنید؟ گوشیهای هوشمند یکی از کاربردیترین وسایل امروزه ما انسانها هستند و استفاده از این وسایل در حدی افزایش یافته است که احتمالا شما در حال حاضر این مطلب را با گوشی موبایل خود مطالعه میکنید. همین حالا هم بسیاری از جراحان برای داشتن دید بهتر نسبت به اعضای بدن، از هدستهای واقعیت افزوده استفاده میکنند. شرکت بین المللی تولید و صنعت گوهر آفرین پویا با نام تجاری موبایل 140 بیش از دو دهه سابقه درخشان در عرضه تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی ، یکی از قدیمی ترین و خوشنام ترین فروشگاه ها در این عرصه می باشد ، این فروشگاه از گذشته تا کنون پاسخگوی نیاز مشتریان بسیاری در سراسر کشور بوده و همواره سعی بر آن داشته تا رضایت کاربران را جلب نماید.

لی جون کلمه «Xia» را به یکی از مفاهیم بودایی نسبت داده است که میگوید یک دانه برنج بهاندازه یک کوه شگفتانگیز است. از زمان تولید لپ تاپ hp zbook تا به حال، شرکت اچ پی تغییرات زیادی را در طراحی و امکانات داخلی لپ تاپ ایجاد کرده است. به تازگی شرکت اپل قدم در بازار گوشی های میان رده گذاشته است و گوشی اقتصادی جدید خود را با قیمت ۳۹۹ دلار با نام آیفون اس ای 2020 عرضه کرده و با این کار بخشی از کاربران گوشی های اندرویدی را به سمت خود جذب خواهد کرد. شما میتوانید با نصب برنامهها روی حافظه ssd، با سرعت بسیار بیشتری آنها را اجرا کنید. نمایشگرهایی با نرخ نوسازی زیاد، پردازندههای پرچمدار، رم سریع با حافظهی زیاد، حافظههای SSD، پردازندههای گرافیکی قدرتمند و کیبوردهای رنگارنگ بخشی از مواردی است که با سرمایهگذاری روی لپتاپ گیمینگ ردهبالا به دست میآورید. چطور ارزانترین فروشندهی مطمئنِ لپ تاپ گیمینگ یا اداری موردنظر خود را پیدا کنم؟

لپتاپهای گیمینگ یا به طور کل لپتاپهایی که از پردازندههای کم مصرف سری U استفاده نمیکنند عموما قادر به شارژدهی بالا نیستند اگر شارژدهی برای شما مهم است اولترابوکها گزینههای در دسترس شما هستند.لپ تاپ دارای ویندوز اورجینال یا فاقد ویندوز؟ بله. زومیت مشخصات فنی دقیق و قیمت انواع لپ تاپ گیمینگ را نیز در کنار لپتاپهای اداری، ورکاستیشنها و اولترابوک ها را ارائه میکند. اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد 1biti لطفا از صفحه ما بخواهید. پردازندهی مرکزی ۷ نانومتری و قدرتمند Ryzen 7 5800H، گرافیک انویدیا GeForce RTX 3060 با حافظهی ۶ گیگابایتی از نوع GDDR6 از مشخصات کلیدی لپ تاپ لنوو مدل «لیجن 5 پرو» هستند. لپ تاپ لنوو ایدیاپد گیمینگ 3 با پردازندهی اینتل Core i5-10300H و گرافیک انویدیا GTX 1650Ti قدرت کافی را برای اجرای بازیها با تنظیمات حداقلی و انجام برخی از کارهای گرافیکی نیمهسنگین خواهد داشت؛ همچنین ۱۶ گیگابایت رم DDR4 بههمراه یک ترابایت حافظهی HDD، نمایشگر ۱۵٫۶ اینچ مات FHD با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز، دو درگاه USB 3.0 و یک درگاه تایپ C از دیگر امکانات این لپ تاپ گیمینگ اقتصادی هستند.

اگر بودجه کافی برای خرید یک لپ تاپ گیمینگ کنار گذاشتهاید، در خرید Razer Blade 15 تردید نکنید. قیمت روز لپ تاپ در فواصل زمانی کمی دستخوش تغییر و تحول میشود؛ بنابراین، میتوانید با بررسی مداوم قیمت روز لپ تاپ خرید موفقتری را تجربه کنید. حالا برای خرید لپتاپ نو، در خوشبینانهترین حالت باید ۸ میلیون تومان هزینه کنید. همچنین خریداران تمام گزینههای موجود برای قیمت امروز گوشی را یکجا مشاهده می کنند و این باعث خرید بهتر و ارزانتر میشود. نتایج گیکبنچ مکبوک پرو M2 جدید نشان میدهد قدرت عملکرد این لپتاپ نسبت به مک پرو پایه ۵۹۹۹ دلاری بهتر است. براساس گزارشی جدید، اپل احتمالاً در حال ساخت چهار مدل مک جدید با تراشههای سری M2 است. یک تحلیلگر میگوید اپل احتمالاً در سال ۲۰۲۴ مک بوک پرو مجهز به نمایشگر OLED عرضه میکند.