چگونه تکنولوژی من را به یک فروشنده بهتر تبدیل کرد

امروزه درصد بالایی از دانش آموزان به تکنولوژی های شبکه های اجتماعی دسترسی آنلاین دارند و از آن ها استفاده می کنند و بیشتر آن ها در شبکه های اجتماعی در مورد آموزش و مدرسه صحبت می کنند. از این دیدگاه، نقش تکنولوژی ارتقا است نه جایگزین شدن با توانایی های معلم های انسانی. در طول سال های گذشته، ترکیبی از نظریه های شناختی علمی و تکنیک های مبتنی بر داده ها، توانایی های ITS را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. به عنوان مثال، Lumilo یک شیشه هوشمند ترکیبی با واقعیت است که به معلم ها توانایی تجزیه و تحلیل بلادرنگ از هر دانش آموز در کلاس درس را فراهم می کند. یک سیستم مدیریت آموزش یا سیستم مدیریت منابع آموزشی یک نرم افزار طراحی شده برای بهینه سازی مدیریت آموزش مدرس محور است. کلاسها، دانشآموزان و معلمان به عنوان زیرمجموعههایی از این سیستم در نظر گرفته میشوند.

گوشیهای برند ورتو به عنوان بهترین گوشیهای لوکس در دنیا شناخته میشوند و ادیشن Signature Cobra نیز از این قاعده جدا نمانده است. مدرک لیسانس در یک موضوع مرتبط، مانند فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، آمار یا علوم داده، حداقل نیاز برای ورود به حوزه مهندسی هوش مصنوعی است. مدارس آنلاین یک پناهگاه برای دانش آموزان برای دریافت آموزش با کیفیت را ایجاد می کنند در حالی که تقریبا می توانند به طور کامل از این مشکلات اجتناب کنند. اگر چه بخش بزرگی از موسسات آموزش عالی برای سو کلاس مجازی و دوره هیا آنلاین ارائه می دهند، بخش بزرگ دیگری از آموزشگاه ها این کار را بدون منفعت مالی انجام می دهند و دوره های آموزش آنلاین رایگان ارائه می دهند.در هر حال آموز آنلاین در آموزش عالی به سرعت در حال افزایش است و حتی برنامه های آنلاین دکترا در دانشگاه های برجسته تحقیقاتی توسعه یافته اند.اگرچه دوره های موک یا دوره های آنلاین گسترده (MOOCs) ممکن است برای جایگزینی کامل آن ها با آموزش عالی حضوری محدودیت هایی داشته باشند، با این حال چنین برنامه هایی به طور قابل توجهی گسترش یافته است.

این نرم افزار ها مانند یک برنامه ریز منابع سازمانی یا ERP، یک ابزار دفتری است که هدف آن همه ی جنبه های روند آموزش است: برنامه ریزی (برنامه ی آموزشی و پیش بینی بودجه)، تدارکات (برنامه ریزی و مدیریت منابع)، حسابداری (ردیابی هزینه، سودآوری )، گزارش دهی و فروش سودآور ارائه دهندگان آموزش. علاوه بر این، کلاس مجازی یک محیط یادگیری اجتماعی فراهم می کند که جایگزین “آجر و ملات” کلاس های سنتی می شود. معلم می تواند از دانش آموزان به گونه ای پشتیبانی کند که هوش مصنوعی نمی تواند؛ اما قادر به پردازش مقدار زیادی از تجزیه و تحلیل داده ها به صورت بلادرنگ نیست که توسط سیستم های کامپیوتری می توانند انجام دهند. والدین امکان نظارت بر هر کلاس را دارند تا اطمینان حاصل شود که آنها از تحصیلاتی که دانش آموزان دریافت می کند راضی هستند. تاکنون در هیچ یک از بخشهای این حوزه، اکتشافاتی صورت نگرفته که تاثیر قابلتوجهی که قول داده شده بود را به همراه داشته باشد.

یک LCMS هم ممکن است صرفا به تولید و انتشار محتوایی که در سایت lms دیگر میزبانی شده است اختصاص داده شود و یا خود بتواند محتوای خود را میزبانی کند. مرحله بعدی NLP، تعامل به زبان طبیعی است که به انسان اجازه میدهد تا با استفاده از زبان عادی و روزمره برای انجام وظایف با کامپیوترها ارتباط برقرار کند. وظایف اصلی لایه اینترنت را در چند جمله میتوان خلاصه کرد: انتقال داده به یا از لایه شبکه ٬TCP/IP مسیریابی داده به شبکه و میزبان صحیح٬ و مدیریت خطاهای به وجود آمده در بستههای اطلاعاتی و تکه تکه کردن آنها. این واحدها مستقل از فرمت هستند، به این معنی که کلیت واحد ممکن است به صورت یکی از شیوه های گوناگون تحویل داده شود، اما ساختارهای آموزشی خود کتابخانه ها، صفحه وب، کنفرانس ویدئویی، پادکست، درس، انتصاب، سوال چند گزینه ای، مسابقه، بحث گروه یا یک مطالعه موردی، همه آن ها می توانند به روش های متفاوتی از آن تحویل داده شوند.

واقعیت افزوده به دانش آموزان و معلمان فرصتی را برای ایجاد لایه های اطلاعات دیجیتالی، که هم شامل دنیای مجازی و هم شامل عناصر دنیای واقعی است و شرایط برقراری ارتباط در زمان واقعی را فراهم می کند. کلاس مجازی یک برنامه ساختاری از کلاس ها فراهم می کند که می تواند برای دانش آموزانی مفید باشد که فکر میکنند یادگیری ناهمزمان آزاد را غیر مفید می دانند. Eliademy یک سیستم مدیریت دوره مبتنی بر ابر است که فرصت های یادگیری ترکیبی و همچنین برگزاری دوره های آموزشی از راه دور را فراهم می کند. با استفاده از این ابزار، معلم ها قادر خواهند بود که قبل از اینکه دانش آموزی دست خود را برای سوال پرسیدن بالا ببرد به او کمک کنند.فناوری آموزشی واقعیت افزوده نقش مهمی در کلاس های درس آینده بازی خواهد کرد، کلاس هایی که در آن ها هوش مصنوعی با انسان همکاری خواهد کرد.

همچنین استفاده از نظرات دیگر کاربران، بررسیهای تخصصی زومیت و بخش پرسش و پاسخ نیز به انتخاب بهتر و آگاهانهتر شما کمک خواهد کرد. اما اگر شما در زمانی فعالیت خود در هوش مصنوعی را شروع میکنید که هنوز این روندها به شکل جدی شروع نشدهاند، نگران نباشید؛ شاید لازم باشد تا کمی زحمت بیشتری برای شروع مطالعات هوش مصنوعی در حوزهی مورد علاقهی خود متقبل شوید، اما در نهایت و با توجه به منابع در دسترس سختافزاری و نرمافزاری از راه دنیای اینترنت، انجام این مطالعات امکانپذیر است. نرم افزار moodle یکی سیستم مدیریت دوره ای رایگان است که فرصت های یادگیری ترکیبی و همچنین دوره های آموزش از راه دور را فراهم می کند. محصولات ای اُ تی مدرن و راه حل های در بازاد انواع فناوری های مختلف را برای حمایت کردن چنین متن آگاه فراگیر اما بسیار پیچیده تر شکل های اطلاعات درخواست شده است که به واحد های سنسور که قرار است در محیط های حقیقی بکار گرفته شوند این امکان را بدهد.

با مدرسه مجازی دانش آموزان می توانند در دوره های همزمان و یا دوره های یادگیری ناهمزمان از هر نقطه ای که امکان اتصال به اینترنت وجود دارد، شرکت کنند.اموزش الکترونیک به طور فزاینده ای توسط دانش آموزانی که به دلایلی چون آلرژی های شدید یا سایر مسائل پزشکی، ترس از خشونت و قلدری در مدرسه و دانش آموزانی که والدیت آن ها ترجیح می دهند در خانه درس بخوانند، استفاده می شود. شواهد فراوانی وجود دارد که نشان می دهد ITS ها در کمک به دانش آموزان بسیار موثر هستند.کارهای اخیر نیز بر توسعه ابزار یادگیری مبتنی بر هوش مصنوعی تمرکز کرده اند که به معلم های انسانی در هماهنگ کردن فعالیت های کلاس درس کمک می کند.

یک کلاس برجسته از فناوری آموزشی پیشرفته با هوش مصنوعی، سیستم های هوشمند آموزش (ITSs) هستند، که برای ارائه بازخورد سریع و شخصی به دانش آموزان طراحی شده اند. انگیزه ی توسعه ITS از تحقیقاتی است که نشان می دهند آموزش های شخصی سازی شده بسیار موثرتر از آموزش هایی هستند که برای یک گروه تالیف می شوند. انواع مختلف رسانه های الکترونیکی می تواند آینده دوره پیش دبستانی باشد. با وجود اینکه هوش عاطفی مصنوعی هنوز یک فناوری نوپا محسوب میشود و برای پژوهشگران برجسته هوش مصنوعی یک حیطه پژوهشی جذاب به شمار میرود، دستیابی به چنین سطحی از هوش مصنوعی، توسعه انواع دیگر این فناوری را نیز میطلبد؛ زیرا این سطح از هوش مصنوعی برای درک حقیقی تمام نیازهای انسانی نیازمند چنین پیشرفتی است. فهمیدن این که هوش مصنوعی باید چگونه معلم ها را در یک کلاس واقعی، متفاوت و خود گام پشتیبانی کند همچنان یک مسئله باز است.

مستر نکست در این مطلب تلاش کرده تا مشخصات اصلی و اساسی لپ تاپ ها را نیز به شما معرفی کند و در مورد عملکرد این لپ تاپ ها نیز توضیحات مختصری داده که بیشتر نظرات کاربران این لپ تاپ هاست. به گفته کارشناسان فعال در حوزه فناوری بلاک چین در خصوص کاربردهای آن، بلاک چین علاوه بر کاربردهایی که در نظام اقتصادی و تبادلات مالی دارد، در واقع یک سیستم جدید برای نگهداری اطلاعات و فایلهای موردنیاز کاربران نیز به شمار میرود بدین ترتیب که کاربران در سیستمهای کنونی برای انتقال اطلاعات و فایلهای خود باید از یک دستگاه الکترونیکی متصل به اینترنت دادههای خود را آپلود و بارگذاری کرده تا بتوانند آن را برای مخاطبان موردنظر خود ارسال کرده و آنها نیز بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. یک سیستم مدیریت محتوای آموزشی (LCMS) نرم افزاری برای تالیف محتوا (دوره ها، محتوای قابل استفاده مجدد) است.

کمیته آموزش مبتنی بر کامپیوتر صنعت هواپیمایی (AICC) از محتوایی پشتیبانی می کند که به طور جداگانه در LMS میزبانی می شود.ترند اخیر در سیستم های مدیریت محتوای اموزش الکترونیک، روش crowdsourcing یا جمع سپاری می باشد. تلاش های زیادی در زمینه استفاده مجدد از مواد اموزش الکترونیک و به ویژه ایجاد یا استفاده مجدد از عناصر یادگیری شده است. اکثر شرکت های آموزش الکترونیکی شرکت آسنکرون هستند و از طریق سیستم های مدیریت یادگیری مدیریت می شوند. دانش آموزانی که دارای استعداد خاص یا علاقه به موضوعات خارج از برنامه های مدرسه می توانند از آموزش های الکترونیکی برای ارتقای مهارت های خود استفاده کنند. نرم افزار آموزش مجازی LMS پافکو چند زبانه است و قابلیت سفارشی سازی برای کاربردهای دانشگاهی و سازمانی را دارد.سیستم های مدیریت یادگیری مبتنی بر اینترنت عبارتند از Canvas, Blackboard Inc و Moodle می باشد. LMS ها از سیستم هایی برای مدیریت سوابق تحصیلی / آموزشی تا نرم افزارهایی برای توزیع دوره های اینترنت و ارائه ویژگی های همکاری آنلاین را شامل می شوند.

ارزیابی کامپیوتری (ارزیابی الکترونیکی) یا آزمون آنلاین از تست های گزینه ای خودکار تا سیستم های پیچیده تر را شامل می شوند. اصطلاح تخته سفید یا وایت برد همچنین به تخته سفیدهای مجازی اشاره می شود که در آن نرم افزار های کامپیوتری با فراهم کردن امکان نوشتن یا نقاشی و ترسیم، وایت بردهای واقعی را شبیه سازی می کنند. هوش مصنوعی در این مرحله از کلان داده ها بسیار مهم شده است، همچنین در کلاس های دوران متوسطه نیز به طور گسترده ای پذیرفته شده است. برنامه های سطح دانشگاه مانند EdX که توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه هاروارد تاسیس شده است، بدون هزینه رشته ها و موضوعات متنوعی را در قالب کلاس مجازی ارائه می دهند؛ البته با می توان با پرداخت مقداری هزینه مدرک گذراندن دوره را نیز گرفت. اریتره همواره بهعنوان یکی از بزرگترین سانسورچیان اینترنت در جهان شناخته میشود.

توصیه میشود این مانیتور را به دیوار وصل نکنید؛ چرا که در این صورت دسترسی به پورتها کمی مشکل خواهد شد. مربی ها می توانند آگهی ها را پست کنند، تکالیف را نمره دهی کنند، فعالیت های درس را بررسی کنند و در بحث های کلاس شرکت کنند. تخته های تعاملی به یادگیرندگان و مربیان اجازه می دهد بر روی صفحه نمایش لمسی بنویسند. هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله یک بیتی وب سایت خود باشید. با توجه به تنظیمات، این یادگیری بصری می تواند تعاملی و مشارکتی باشد، از جمله نوشتن و دستکاری تصاویر روی تخته سفید تعاملی. دانش آموزان می توانند در زمانی که تکلیفی توسط معلم داده می شود، تخته سفید و اسکرین کست را در اختیار داشته باشند، معلم کسی است که سطوح اجازه برای یادداشت های متنی، میکروفون و کنترل ماوس را مشخص می کند.یک کلاس مجازی فرصتی برای دانش آموزان فراهم می کند تا آموزش مستقیم را از یک معلم قوی و عالی و در یک محیط تعاملی دریافت کنند.

شبکه های اجتماعی مشارکت و همکاری را تشویق می کنند و می تواند یک ابزار انگیزشی برای خود کارآمدی در میان دانش آموزان تبدیل شوند. اصلاً بگذارید تا صریح بگویم: اگر قصد دارید تا حوزهی هوش مصنوعی را امتحان کنید (و حتی اگر مطمئنا از آن خوشتان آمده است)، هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید یک رایانهی قدرتمند و گرانقیمت تهیه کنید! در آخر باید گفت که مانیتور Ultra Wide ایسر Predator گیمینگ X34، بهترین مانیتور برای گیمرهای حرفهای است اما اگر تمایل دارید از تکنولوژی G-Sync نیز بهره ببرید، مطمئنا هیچ نمایشگر اولترا وایدی بهتر از ایسر Predator گیمینگ X34 نخواهد بود. هنگام خرید گوشی سوالی که باید از خود بپرسید این است که از گوشی خود چه انتظاراتی دارید؟ طبق برآوردها وتحقیقات10 ساله، هوش مصنوعی، تحلیلی تکمیلی، محاسبات کوانتومی و بلاک چین (blockchain)، از فناوری هایی هستند که به زودی بر روی چارچوب فناوری اطلاعات تسلط خواهند یافت.