۵ برنامه آیفون برای بهبود تصاویر تار و قدیمی با کمک هوش مصنوعی

Animatify از هوش مصنوعی برای بهبود عکس‌های شما با لمس یک دکمه استفاده می‌کند. این برنامه می‌تواند تصاویر سیاه و سفید را رنگی کرده، و به آن انیمیشن و جلوه‌های مختلف اضافه کند. Animatify دارای امتیاز ۴.۷/۵ ستاره با ۱۰۰۰ رتبه بندی است.

۲. PicPlus

برای داشتن عکس‌های با کیفیت، لازم نیست یک ویرایشگر عکس درجه یک باشید. اگر عکس‌های شما آنقدر واضح یا مشخص نیستند که می‌خواهید، احتمالا آرزو کرده‌اید راهی وجود داشته باشد که بتوان آن را از طریق هوش مصنوعی (AI) برطرف کرد، از این گذشته، همه افراد دارای ویرایشگر عکس درجه یک نیستند بلکه به نرم افزار ویرایش عکس سطح بالایی دسترسی دارند.

۳. EnhanceFox

۴. Animatify

۵.Tingo

منبع: mashableمنبع

EnhanceFox دارای ویژگی‌های بهبود عکس همراه با یک رنگ‌کننده با هوش مصنوعی است که می‌تواند عکس‌های سیاه و سفید شما را رنگی کند تا بهتر به نظر برسند. جالب اینجاست که می‌توانید با اضافه کردن حرکات چشم و دهان، از این برنامه برای متحرک کردن عکس‌ها استفاده کنید و به نظر برسد که عکس‌های شما واقعا زنده هستند. EnhanceFox به عنوان یک رتبه ۴.۳/۵ ستاره با حدود ۱۳۰۰ رتبه بندی تا به امروز است. 

Picplus خود را به عنوان ویرایشگر عکس برای کاربران باتجربه و کسانی که تازه شروع به کار کرده‌اند، معرفی می‌کند، علاوه بر افزایش کیفیت عکس‌های شما، PicPlus فیلتر‌های زیبایی شناختی، فیلتر‌های متحرک، یک طرح‌بندی برای ساخت کلاژ و موارد دیگر را نیز ارائه می‌دهد. با حدود ۵۵۰۰ رتبه بندی، این برنامه در حال حاضر در رتبه ۴.۷/۵ ستاره قرار دارد.

بخوان  نسخه پیش‌نمایش ویندوز 11 ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند، باگ آزاردهنده را برطرف نمی‌کند

یکی از محبوب‌ترین ویرایشگرهای عکس در اپ استور Remini است. این برنامه بهبود فوری عکس را برای تبدیل تصاویر تار یا دانه دار به HD، همراه با سایر ویژگی‌های ویرایش، از جمله Colorize و Oil Painting ارائه می‌دهد. Remini در حال حاضر دارای رتبه ۴.۸/۵ ستاره با ۲۱۰۰۰ رتبه بندی است.

۱. Remini

خوشبختانه، دهه ۲۰۲۰ است و شما به بسیاری از برنامه‌های ویرایش عکس آسان به نام Adobe Photoshop و حتی بهتر از آن دسترسی دارید؛ در اینجا پنج برنامه وجود دارد که می‌توانند عکس‌های شما را با هوش مصنوعی بهبود بخشند.

بیشتر بخوانید 


تینگو یک تقویت‌کننده سلفی با هوش مصنوعی است که توانایی خود را در افزایش کیفیت سلفی شما با اصلاح خودکار، پاک‌کننده کیسه‌های چشم، صاف‌کننده پوست و حتی سفیدکننده دندان‌ها نشان می‌دهد؛ بنابراین کسانی از ما که به قهوه یا چای اعتیاد داریم، می‌توانیم لبخند خود را بدون هیچ هزینه‌ای روشن کنیم. اگرچه محبوبیت کمتری نسبت به سایرین دارد، اما Tingoهنوز دارای رتبه ۴.۷/۵ ستاره با تقریبا ۱۰۰ رتبه بندی تا به امروز است.