6 نکات درباره تکنولوژی شما می‌خواهید می‌دانستید زودتر از

در این کاربرد، تکنولوژی به ابزار ها و ماشین هایی اشاره دارد که ممکن است از آن ها برای حل مشکلات دنیای واقعی استفاده مجله یک بیتی شود. گوشی های پرچمدار از تازه ترین و بروزترین فناوری های دنیای موبایلی پشتیبانی می کنند. ۴. معرفی نوآوری به شکل آزمایشی آن، پیش از پذیرش آن در سطح گسترده توسط مشتری؛ بهعنوان مثال، داروی جدیدی که پزشکان میتوانند پیش از تجویز گستردهی آن به همه بیماران، آن را روی تعداد معدودی بیمار داوطلب آزمایش کنند. در مثال بیان شده در رابطه با سیستم غربالگری چشم Aier، مرحله آموزش شامل دادن تصاویر دارای برچسب چشم سالم و بیمار به الگوریتم میشود. افزایش بهرهوری صنعتی، در صورتی که با طراحی محصولات جدید در صنایع دیگر، حمایتهای دولتی از کارآفرینان، و آموزش کمهزینه (با یارانههای دولتی) به منظور بازجذب کردن نیروی کار از یک صنعت به صنعت دیگر، همراه باشد، میتواند به بهبود شرایط زندگی عموم کمک کند.

این شبکه ها در یک زمان، یک لایه آموزش دیده اند. اگرچه شرکتهای آمریکایی در این زمینه پیشرو بودند و به مدت دو دهه بر این تکنولوژی مسلط بودند، اما در آن زمان، زیر فشار واردات ارزانتر ژاپنی نابود شده بودند. ایضاً ممنوع شدن واردات محصولات سامسونگ تاحدی موجب محدودیت در انتخاب نوع گوشی شده که این موضوع در افزایش قیمت بی تاثیر نیست. این تکنولوژی به ماشینها اجازه میدهد به طور خودکار یاد بگیرند و مانند یک انسان هرروز به دانش و علم خود اضافه کنند، قسمت شگفتانگیز ماشین لرنینگ افزایش یادگیری بدون دخالت و برنامهریزی انسان است. به جای اینکه انسانها به ماشینها یاد بدهند که مثل انسانها فکر کنند، ماشینها ممکن است روشهای جدید تفکر را به انسانها یاد بدهند. با توجه به اینکه A32 از صفحه نمایش ۹۰ هرتزی آمولد استفاده کرده بود، انتظار داشتیم که سامسونگ برای گوشی جدید سری M هم تغییرات بیشتری را در زمینه صفحه نمایش اعمال کند.

اگرچه، سامسونگ تلاش کرده است که زبان جدیدی را برای طراحی این گوشی به میان آورد. بعنوان مثال برای انجام یک کار خاص مثل ترجمه ماشینی، ماشین بایستی به هر دو زبان هم بخواند و هم بنویسد (پردازش زبان طبیعی)، از استدلال نویسنده پیروی کند (منطق)، بداند که در مورد چه چیزی بحث شده است (دانش) و با وفاداری به اصل مطلب، منظور نویسنده را برساند (هوش اجتماعی). در اوایل دهه 2000 میلادی در یک کاربرد صنعتی، شبکه های عصبی کانولوشن حدود 10 تا 20 درصد از تمامی چک نوشته های ایالات متحده را پردازش کردند. کلمه اینترنت نیز در دسامبر سال ۱۹۷۴ آغاز شد و همه برای توصیف شبکه جهانی از این کلمه استفاده کردند.

سامسونگ وعده چهار سال بهروزرسانی امنیتی را برای این سیستمعامل داده است و باید منتظر ماند و دید که در آینده چه شرایطی برای آن رقم خواهد خورد. این وعده به جهش کوانتومی بعدی در حفاظت از سلامت عمومی است، اما همچنین موجب نگرانی های اخلاقی بزرگ، از جمله خطر تبعیض ژنتیکی می شود. فناوری موجب ترقی و پیشرفت همهی صنعتها شده است. ظرفيت نهايی ذخيره اطلاعات به حدود يک ترابيت در هر اينچ ربع برسد، و اين امر موجب میشود که ذخيره سازي ۵۰ عدد DVD يا بيشتر در يک هارد ديسک با ابعاد يک کارت اعتباري شود. از طرف دیگر، اگر خیلی نزدیک بنشینید، همه چیز بزرگنمایی میشود و همین امر ورود همه چیز را سختتر میکند. به احتمال زیاد سری P50 در سال 2021 نیز از دسترسی به گوگل برخوردار نیست. اگر در مورد انتخاب گوشی موبایل سخت گیر هستید یا استفادههای خاصی از آن دارید، به احتمال زیاد یکی از مدلهای سری P جوابگوی نیازهای شما خواهد بود.

اگر شما جز افرادی هستید که همیشه در رفت و آمد یا سفر هستید، داشتن عمر باتری بالا میتواند برای شما بسیار کمک کننده باشد. با این حال، ممنوعیتهایی که برای هواوی به وجود آمده، میزان تولید شرکت را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. با این حال، شما برای یک گوشی بالارده هزینه خواهید کرد اما امکان استفاده از سرویسهای گوگل را نخواهید داشت. چنین تشخیصهایی را همچنین میتوان برای اطلاعات صوتی هم به کار برد. سیستم ۲۰۱۸ بخشی از یک پروژه در حال پیشرفت گوگل به نام اتوML است، که همچنین از NAS برای تولید تصفیهخانه استفاده کردهاست، یک خانواده از مدلهای یادگیری عمیق که کارآمدتر از مدلهای طراحیشده توسط انسان هستند، و به سطوح بالایی از دقت در وظایف تشخیص تصویر با مدلهای کوچکتر و سریعتر دست یافتهاند. همچنین می توانید اسپیکر قابل حمل سونی، اسپیکر شیائومی، اسپیکر برند جی بی ال، اسپیکر بلوتوثی انکر، و اسپیکر هارمن کاردن در مدل مورد نظر خود را از این فروشگاه به صورت آنلاین خریداری کنید.

مدل Mate 40 از سرویسهای گوگل پشتیبانی نمیکند و به همین دلیل توصیه آن را دشوار میکند. هواوی جدای از گوشهای ساده خود، در سری Mate نیز اقدام به تولید مدلهای تاشو کرده است. گوشی M62 سامسونگ از پشتیبانی نرمافزاری بهتری برخوردار است و این موضوع را حتی در محصولات قبلی خود هم اثبات کرده است. گیمپلی پایدار ۴۰ فریم بر ثانیه را در این گوشی میتوانید دریافت کرده و از ثبات ۹۹ درصدی فریم بر ثانیه نیز برخوردار شوید. شما پس از یادگیری کلیات یادگیری ماشین و یادگیری عمیق و حداقل مسلط شدن به کتابخانههای کاربردی آن، باید سراغ حوزهای بروید که با رشتهتان همخوانی دارد و سعی کنید در آن حوزه متمرکز شوید! سطوح مشکی میتوانند در سطح نقطهای هم عملکرد خوبی داشته باشند و هیچ گونه افت فریم یا کاهش نور پس زمینه را در کنار مشکلات لمسی نمیبینیم. هواوی در گوشیهای آنر از دوربینهای سری Nova در کنار طراحی رنگارنگ و ابتکاری استفاده کرده است.

بنابراین، گوشیهای Honor، دقیقاً مانند گوشیهای Huawei، از سرویسهای گوگل پشتیبانی نمیکنند. از اینکه تا اینجا حوصله کردید و با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. استادکار ماهر، بهره مندی از تجهیزات پیشرفته از جمله دستگاه لمینت، سپراتور S918-K ، دستگاه وکیوم و حباب گیر و البته استفاده از گلس اورجینال در بازار، خدمات تعویض گلس گوشی ما را نسبت به سایت های دیگر متمایز ساخته است. چه چیزی گوشی های هواوی را از رقبا متمایز میکند؟ البته گوشیهای هواوی که قابلیت پشتیبانی از سرویسهای گوگل را داشتند تا سال 2019 و مدل P30 بودند. جدیدترین گوشیهای هواوی سری Mate مدل Mate 40 و Mate 40 Pro هستند. با این حال، دوربین بسیار ضعیفتری دارد و مشخصات کلی این گوشی با مدل Mate 40 Pro قابل مقایسه نیست. سالهاست که کیفیت دوربین عقب در گوشیهای سری P از بهترین موارد این سری است. تمایز اصلی بین سری Y و سری نوا این است که کیفیت در سیستم دوربین، ویژگی اصلی گوشی های نوا است.

اما هوآوی، به وضوح این ویژگی را در اولویت اصلی خود قرار میدهد. سایزهایی فراتر از 24 که فضای بیشتری را اشغال میکنند، برای ویرایش عکس/فیلم، بازی و انجام چند کار همزمان بسیار کارایی دارد و به این امکان را میدهند از وضوح و رنگ های مدرن حداکثر استفاده را ببرند. نکته منفی در مورد استفاده از سخت افزار سایر شرکتها این است که به خوبی با گوشی هماهنگ نمیشود و کارایی دستگاه را پایین میآورد. امروزه داشتن یک لپ تاپ جزو جداناپذیر زندگی ما انسانها شده است، خواه بهترین لپ تاپ موجود در بازار را به همراه داشته باشید یا یک لپ تاپ اقتصادی قطعاً انجام بسیاری از کارهای روزمره بدون وجود این دستگاه امکانپذیر نخواهد بود، ازاینرو خرید لپ تاپ مناسب اهمیت بسیار بالایی برای کاربران خواهد داشت. البته کاردان این رشته بیشتر تصویربرداری ساده مثل تصویربرداری از دست، پا و انگشتان را انجام می دهد و کارشناسان این رشته تصویربرداری اختصاصی یا تصویربرداری تداخلی مانند تصویربرداری از دستگاه گوارش یا عروق را بر عهده دارند.

هواوی علاوه بر تلفن های هوشمند، تولید کننده بسیاری از لوازم الکترونیکی مختلف نیز هست. آنر یک سری از تلفن های هوشمند هواوی نیست، بلکه بیشتر یک مارک مستقل است که در زیر سایه هواوی به وجود آمده است. این اتفاق برای آنر مشابه همان چیزی است که در برند شیائومی شاهد آن بودیم. این امر باعث جذابیت بیشتر سری نوا برای مصرف کنندگان جوان میشود. این به تنهایی باعث خواهد شد که بسیاری از مصرف کنندگان به سمت محصولات رقیب سوق پیدا کنند. بدلیل اینگه این برندها رایج تر هستند، ممکن است اشخاص زیادی قبل از شما مانیتور مورد نظرتان را خرید و استفاده کنند. دولت اریتره همه کمپانیهای سرویسدهنده را موظف میکند که از زیرساخت اینترنتی که تحت کنترل کامل دولت است استفاده کنند.

دوربین یکی از مهمترین جنبه های تصمیم گیری در مورد خرید یک گوشی هوشمند است. ویژگی برجسته سری P دوربین است. اما در سری Y گوشیهای میان رده و ارزان قیمت هواوی را میبینیم که هنوز مشخصات و ویژگی های مناسبی دارند. البته دوربین 8-12 MP و دیافراگم f /2.2 گزینه ایدهآلی برای کسانی است که بودجه محدودی برای گوشی در نظر گرفتهاند و به دنبال گوشیهای میان رده هستند. برای مثال زیست شناسان ، هوش را به عنوان عامل سازش و بقا مورد توجه قرار دادهاند. برای مثال این سری در اجرای بازی ها و خرید اینترنتی و …

Display. در مثال بالا یک لپ تاپ مشاهده میکنید که با استفاده از پورت HDMI در یک داک USB-C به یک مانیتور اکسترنال متصل شده است. سری ROG ایسوس در واقع لپ تاپ های تخصصی هستند که سخت افزار قوی تری نسبت به بقیه دارند و به طبع قیمتشون هم بالاتره. به طور خلاصه، سری P از گوشی Huawei بسیار شبیه به سری S یعنی بهترین گوشی سامسونگ است. به همين دليل صنايع مختلف به منظور حفظ بقای خويش در محيط پر رقابت كنونی و ارتقاء پيامدهای خود در جهت استفاده از اين فناوریها گامهای موثری برداشتهاند. ممکن است حتی در این نقطه شما بتوانید به چند روش مختلف بلد باشید اسکریپنویسی انجام دهید اما این را بدانید که هر چقدر که شما دارای توانایی و استعداد باشید باز هم باید اطلاعات و آموزشهای زیادی در رابطه با یادگیری و استفاده از هوش مصنوعی فرا بگیرید زیرا این هوش بسیار گسترده و پیشرفته میباشد و نیازمند دانش و مهارت مناسبی است.

همین امر به هواوب کمک میکند بیشتر رقبا را از جنبه های مختلف شکست دهد. این امر باعث می شود سخت افزار موجود در گوشیهای Huawei با برنامههای آن هماهنگ تر باشد. از سال 2015 به بعد، هر ساله یکی از گوشیهای هواوی به عنوان بهترین گوشی از نظر دوربین انتخاب شده و یا رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. نوا 7i دارای دوربین چهارگانه با یک سنسور اولیه بسیار قدرتمند است، اما سایر مشخصات آن نسبتاً ضعیف است. جدیدترین گوشی نوا ” Huawei Nova 7i” است که در اوایل سال 2020 به بازار عرضه شد. این گوشیها در اواخر سال 2020 به بازار عرضه شدند و از سیستم دوربینی مشابه سری P40 بهره میبرند. سامسونگ میتوانست از گزینههای رنگی مینیمالیستی بیشتر در این گوشی استفاده میکند و انتظار داشتیم که همان روند مشابه با S20 Fan Edition نیز با این نسخه تکرار شود.

هر ۳ گوشی از نظر سخت افزاری فوق العاده قدرتمند هستند، اما مشکلات نرم افزاری هواوی از عالی بودن این گوشیها جلوگیری میکند. البته این به آن معنا نیست که سایر مارکها دوربین عالی نداشته باشند. ما باید نظام آموزشی عالی کشور را به طور کلی تغییر دهیم؛ چه با هدف شکل بخشیدن به یک جامعة دانشگر و چه با هدف ورود به تکنولوژیهای علمی. نکته مهمی که ما در حین بررسی این گوشی متوجه شدیم، عملکرد نسبتا سریعتر گوشی M62 نسبت به Mi 10i بود. تنوعی که به شما این امکان را میدهد با توجه به بودجه مدنظرتان، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. این طراحی بهتر از M51 است و به واسطه باتری بزرگ ۷ هزار میلی آمپر ساعتی و صفحه نمایش بزرگ ۶.۷ اینچی، میتوانید یک محصول با وزن ۲۰۰ گرم داشته باشید که برای خیلی از مواقع استفاده، راحت خواهد بود. پشتیبانی تنها بخشی از چیزی است که باعث میشود، برند یک نوت بوک برای شما ارزش مالی داشته باشد.

از نظر بیشتر مردم نیز سری P هواوی در دسته گوشهای پرچمدار قرار میگیرد. سری وای در هواوی بسیار مشابه سری Galaxy A سامسونگ است. گوشیهای سری Nova مشابه سری Y هستند. فراموش نکنید که برای اینکه بتوانید ثبات بهتری در نرخ فریم کسب کنید، بهتر است که گوشیهای رده بالاتر را تست کنید. اوضاع خیلی سریع تغییر پیدا میکند و آنچیزی که برای یک شخص مناسب است، شاید برای دیگری مناسب نباشد. اتصالات دیگری نظیر درگاههای کارت SD، جک هدفون و پورت Ethernet در لپتاپها وجود دارد و سبب ارتباط لپ تاپ با سایر وسایل میشوند. ساعت هوشمند Watch GS Pro و لپ تاپ Honor Magic Book Pro جدیدترین تولیدات هواوی.

هرچه میلی آمپر ساعت یک باتری بیشتر باشد ظرفیت آن بیشتر بوده و در نتیجه گوشی شما می تواند مدت بیشتری را بدون اتصال به شارژ دوام بیاورد. بیوتکنولوژی نوین مدتی است که رو به توسعه گذاشته و روز به وز دامنه وسعت بیشتری به خود میگیرد. هوآوی با الهام گرفتن از اپل بین همه دستگاههای خود ارتباط آسان برقرار کرده است. تعمیرات تخصصی اپل در تهران را با کوک موبایل تجربه کنید. همه دانلودهای در حال اجرا را متوقف کنید و سایر صفحات مرورگر خود را ببندید. سایر قابلیتهای این مانیتور نیز شامل Flicker Safe، Reader Mode و PIP Mode است.