Amazon Photos جدید به بدترین چیز در مورد برنامه های ذخیره سازی ابری عکس پایان می دهد

فیس لیفت عقب افتاده اندکی پس از شرکت انجام می شود Amazon Music را به Prime اضافه کرد در تلاش برای تقویت بسته اشتراک Prime خود.

گالری عکس اصلی بزرگترین تعمیرات اساسی را می بیند. اکنون دسترسی به گالری‌ها و مدیریت آن آسان‌تر است و یک سیستم فیلتر در پایین صفحه برای یافتن سریع‌تر عکس‌ها قرار داده شده است.

اگر تکرار قبلی مشکلی داشت، آن رابط کاربری قدیمی آن بود که از آن الهام گرفته بود Google Photos بدون ارائه چیزی منحصر به فرد بنابراین، بهبود UI/UX اولویت اصلی در به روز رسانی آمازون است برنامه ذخیره سازی و اشتراک گذاری عکس.

کاربران iOS ممکن است در اینجا احساس مبهم دژاوو داشته باشند. رابط کاربری جدید منعکس کننده نسخه آیفون است که در ژانویه 2022 منتشر شد. برنامه اندروید به روز شده Amazon Photos از Google Play در دسترس است و اکنون برای کاربران موجود در دسترس است – اگرچه هنوز به همه مناطق دسترسی پیدا نکرده است.منبع

آمازون یک بازطراحی شده را راه اندازی کرده است عکس های آمازون برنامه Android که کارکردهای جستجو و اشتراک‌گذاری را ساده می‌کند – و استفاده از آن را با یک دست کمتر می‌کند.

محبوب جایگزین Google Photos، که به مشترکین وضوح نامحدودی با وضوح بالا ارائه می دهد ذخیره سازی ابری عکس، اکنون دارای یک رابط کاربر پسندتر و نمادهای ساده برای ناوبری هوشمندتر است. و رابط کاربری جدید در نهایت یکی از بدترین جنبه های بسیاری از برنامه های ذخیره سازی ابری را حذف می کند: پیمایش بی پایان در زمان.

بخوان  شباهت ابزار سنگی میمون‌ها و انسان‌ها