Apple Pay Later سرانجام برای تعداد معدودی منتخب در 45 ایالت ایالات متحده عرضه می شود

انشالله وجود داشته باشد. تا آن زمان، اگر به دنبال دستگاه جدیدی هستید، لیست TechRadar را از بهترین مدل های آیفون برای سال 2023 بررسی کنید.منبع

پول در صفحه پرداخت خرید در گزینه پرداخت بعداً ظاهر می شود که در آن 30 روز فرصت دارید تا از همه چیز استفاده کنید. پس از آن زمان، باید دوباره درخواست بدهید. هر چیزی که به دست می آورید باید در یک سفارش بزرگ استفاده شود زیرا باقی مانده پول را نمی توان در جای دیگری دوباره استفاده کرد. علاوه بر این، این وام فقط توسط خرده‌فروشان آنلاین و برنامه‌هایی که از Apple Pay پشتیبانی می‌کنند پذیرفته می‌شود، اما شما مجبور نخواهید بود که فقط فناوری اپل را بخرید. این برای چندین محصول خریداری شده از یک خرده فروش کار می کند. اپل نمی تواند جزئیات آن تراکنش را ببیند (خرید شما از Xbox Series X و Sonic Colors Ultimate در Target.com مورد قضاوت قرار نخواهد گرفت).

در ابتدا قرار بود این سرویس همراه با iOS 16 در سپتامبر 2022 راه اندازی شود، اما توسعه دهندگان با مشکل مواجه شدند. انواع “شکست های فنی”. Apple Pay Later (در برگه جدید باز می شود) به مردم این امکان را می‌دهد تا برای وام‌هایی از 50 تا 1000 دلار برای خرید هر آنچه که می‌خواهند درخواست دهند، در حالی که از پرداخت کل قیمت از قبل اجتناب می‌کنند. از آنجا، کاربران این مبلغ را در چهار پرداخت جداگانه در طول شش هفته بدون بهره یا کارمزد اضافی پرداخت خواهند کرد. 1000 دلار مقدار مناسبی از تغییر است، با این حال، تضمینی نیست. واجد شرایط بودن بستگی به امتیاز اعتباری شما دارد. سابقه ای با اعداد کم واجد شرایط دریافت وام های کوچکتر خواهد بود.

بخوان  اکنون می توانید مستقیماً روی یک PDF نقاشی کنید - اما فقط در صورتی که یک تلفن Android دارید