Apple TV و Apple Music به علاوه پشتیبانی Photos از iCloud به ویندوز 11 می آیند

دیدن یک برنامه اختصاصی برای Apple TV نیز منطقی است، زیرا در حال حاضر فقط می توانید مشاهده محتوا از طریق مرورگر وب (در برگه جدید باز می شود)، که بهترین تجربه برای تماشای تد لسو نیست.

در حالی که چندین سال است که می‌توانید عکس‌های خود را از طریق برنامه iCloud برای ویندوز مشاهده کنید، هیچ راهی برای مشاهده آنها از طریق برنامه Photos ویندوز 11 وجود نداشت. این به‌روزرسانی این مشکل را حل می‌کند، در حالی که نشان می‌دهد چگونه می‌توانید رسانه همگام‌سازی شده خود را در macOS از طریق برنامه Photos اپل مشاهده کنید.

علاوه بر این، اختصاص داده شده است برنامه های Apple TV و Apple Music (در برگه جدید باز می شود) در سال 2023 در دسترس خواهد بود، به این معنی که iTunes برای ویندوز بالاخره جایگزین می شود.

امکان مشاهده محتوایی که در دستگاه iOS شما در ویندوز وجود دارد، در بهترین حالت با iCloud برای ویندوز دشوار بوده است. (در برگه جدید باز می شود) برنامه در سال‌های اخیر به سختی به‌روزرسانی شده است و با آنچه کاربران اپل در به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری اخیر برای iOS و macOS داده‌اند، مانند Memories و توانایی یافتن افراد از طریق Faces، مطابقت ندارد.

در حالی که Apple TV و Apple Music در سال 2023 به ویندوز 11 می آیند، کاربران داخلی اکنون می توانند Photos را آزمایش کنند (در برگه جدید باز می شود)با ویژگی های دیگری که ممکن است در آینده به ویندوز بیایند یا نشوند.


تجزیه و تحلیل: iTunes در ویندوز مدتهاست که از اوج خود گذشته است

به طور کلی، اینها به روز رسانی های خوش آمدیدی هستند که همگی دیر شده اند. کاربران به زودی می‌توانند به عکس‌ها و فیلم‌های خود بسیار راحت‌تر دسترسی داشته باشند – و همه از جمله مایکروسافت و اپل از آن سود می‌برند.

منبع

در رویداد سرفیس مایکروسافت، اعلام شد که می‌توانید از داخل برنامه به‌روزرسانی‌شده Windows 11 Photos به عکس‌های iCloud خود دسترسی داشته باشید که به‌زودی به‌عنوان یک به‌روزرسانی در ماه نوامبر به ویندوز 11 عرضه می‌شود.