ChatGPT برای اندروید هفته آینده راه اندازی می شود و می توانید هم اکنون پیش ثبت نام کنید

هشدارهای استاندارد هنگام استفاده از ChatGPT در اندروید اعمال می شود: به یاد داشته باشید که چت ربات مجهز به هوش مصنوعی مستعد توهم و اشتباه است و باید از به اشتراک گذاشتن هرگونه اطلاعات شخصی یا حساس در مکالمات خود اجتناب کنید.

تجربه تلفن همراه ChatGPT تقریباً مشابه تجربه دسکتاپ است، فقط در یک صفحه نمایش کوچکتر. مکالمات شما در همه دستگاه‌هایی که با آن‌ها وارد شده‌اید همگام‌سازی می‌شود و می‌توانید درباره هر چیزی از ایده‌های هدیه گرفته تا تاریخ باستان سؤال کنید.

هنوز هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه ChatGPT برای اندروید همزمان در همه کشورها راه‌اندازی می‌شود وجود ندارد – یک هفته یا بیشتر طول کشید تا ChatGPT برای iOS در خارج از ایالات متحده گسترش یابد. با توجه به ارزش آن، ما توانستیم با موفقیت برای برنامه Android در بریتانیا پیش ثبت نام کنیم، پس آن را همان طور که می خواهید انجام دهید.

تجربه معمول ChatGPT

خبر می آید از طریق یک توییت از OpenAI توسعه دهنده ChatGPT، و برنامه قبلاً در لیست فهرست شده است فروشگاه Google Play. شما هنوز نمی توانید برنامه را دانلود کنید، اما می توانید علاقه خود را با کلیک کردن یا ضربه زدن روی دکمه پیش ثبت نام نشان دهید. این اساساً به این معنی است که وقتی در دسترس باشد، هشدار دریافت خواهید کرد.

منبع

هنوز مشخص نیست که می‌توانید از ورودی صوتی در ChatGPT برای Android همانطور که می‌توانید با ChatGPT برای iOS استفاده کنید یا خیر – اما ما به محض اینکه بتوانیم برنامه را امتحان می‌کنیم و هر چیزی را که ارائه می‌دهد به شما کاهش می‌دهیم. OpenAI در ادغام برنامه خود با iOS به خوبی عمل کرده است و ما امیدواریم که در پلتفرم موبایل گوگل نیز همین کار را انجام دهیم.

دارندگان آیفون چند ماه است که می‌توانند از ChatGPT برای iOS استفاده کنند، و کسانی که از اندروید استفاده می‌کنند نیازی به مدت زمان طولانی‌تری ندارند: ChatGPT برای اندروید هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.