ChatGPT روی اپل واچ قرار می گیرد و سیری باید نگران باشد

Petey یک کار در حال پیشرفت است زیرا ویژگی های جدید به طور مداوم اضافه می شود. در حال حاضر شما باید با تعداد انگشت شماری کار کنید. برای شروع، می‌توانید پاسخ‌ها را با افراد دیگر «از طریق متن، ایمیل، یا رسانه‌های اجتماعی» به اشتراک بگذارید، اگرچه فهرست App Store مشخص نمی‌کند که کدام یک.

با این حال، چند اخطار وجود دارد. یک: این برنامه رایگان نیست زیرا باید آن را با قیمت 4.99 دلار (حدود 4 پوند، بیش از 7 دلار استرالیا و تقریباً 5 یورو) در اپ استور خریداری کنید. برای استفاده از Petey، باید یک اپل واچ در حال اجرا بر روی watchOS 9 یا بالاتر داشته باشید. بنابراین اگر قبلاً دستگاه خود را به روز نکرده اید، مطمئن شوید. لازم به ذکر است که نرم افزار اطلاعات کاربر را جمع آوری نمی کند، بنابراین مطمئن باشید که حریم خصوصی شما امن است.

در مورد به روز رسانی های آینده، چندین چیز در دست کار است. از آنچه شناخته شده است، van der Ploeg در حال کار بر روی افزودن یک ابزار History است تا بتوانید به سوال قبلی برگردید، ورودی های صوتی را تنظیمات پیش فرض قرار دهید، و عملکرد کلی برنامه را بهبود بخشید تا بتوانید چندین سوال از آن بپرسید.

Petey – AI Assistant نام دارد (در برگه جدید باز می شود) و توسط توسعه دهنده Hidde van de Ploeg (فهرست شده به عنوان Modum BV در فروشگاه App) ایجاد شده است. در ابتدا به عنوان watchGPT شناخته می شد، اما به دلیل مشکلات علامت تجاری با نام اختصاری “GPT”، نام آن باید تغییر می کرد. نگاه کردن به a ویدئوی نمایشی که توسط توسعه دهنده در توییتر ارسال شده است، Petey مشابه سیری عمل می کند. شما برنامه را باز می‌کنید، از آن سؤال می‌پرسید و تنها در چند ثانیه از طریق متن به گفتار پاسخ می‌دهد. برای ادامه پرس و جو، انگشت خود را روی صفحه ساعت به پایین بکشید، سپس روی پاسخ ضربه بزنید. برخلاف سیری خود اپل، پیتی به عنوان دستیار می تواند پاسخ های نسبتاً پیچیده ای مانند دادن مراحل را ارائه دهد چگونه ماهی صید کنیم.

بخوان  استفاده از نام کاربری در تلگرام برای اهداف تجاری و سرمایه گذاری

منبع

تنها چند ماه پس از ادغام با بینگ، ChatGPT به iOS به عنوان یک برنامه شخص ثالث به طور انحصاری برای اپل واچ جهش کرده است.

این برنامه را می توان به عنوان یک عارضه روی صفحه اپل واچ برای دسترسی سریع تنظیم کرد. پشتیبانی از چندین زبان نیز در حال افزایش است و مجموع آنها را به 14 می رساند. Petey اکنون از آلمانی، ایتالیایی و ژاپنی پشتیبانی می کند. همچنین در صورت تمایل، Petey دارای یک صفحه کلید کوچک روی صفحه است تا بتوانید سوالات خود را تایپ کنید. احتمالا بهتر است از صدای خود استفاده کنید.