ChatGPT پس از اینکه مردم از آن برای دور زدن دیوارهای پرداخت استفاده کردند، یکپارچه سازی Bing را قطع می کند

به همان اندازه که این افراد عصبانی هستند، کاملاً قابل درک است که چرا OpenAI این ابزار را غیرفعال می کند. این شرکت توسط چندین پرونده قضایی به چپ، راست و مرکز ضربه خورده است. فقط برای اینکه ایده ای به شما بدهم، شکایتی را از سوی کالیفرنیا دارید شرکت حقوقی کلارکسون که ادعا می کند «ChatGPT هنگامی که از داده‌های خراشیده شده از اینترنت برای آموزش فناوری خود استفاده کرد، حق نسخه‌برداری و حریم خصوصی افراد بی‌شماری را به شدت نقض کرد.» نویسندگان پل ترمبلی و مونا عوض هستند که ادعا می کند که OpenAI از کتاب های آنها استفاده کرده است برای آموزش هوش مصنوعی مولد “بدون ذکر منبع”. و شما میزبان رادیو گرجستان هستید شکایت مارک والترز از توسعه دهندگان به دلیل افترا پس از اینکه ChatGPT ادعا کرد که وی “وجوه یک سازمان غیرانتفاعی” را اختلاس کرده است.

نیازی به گفتن نیست که OpenAI در حال حاضر در برخی از آب های خشن حرکت می کند. آخرین چیزی که شرکت در حال حاضر به آن نیاز دارد این است که با شکایت دیگری روبرو شود. کار از محکم کاری عیب نمیکنه.

منبع

مرور با بینگ gChatGPT توانایی استخراج اطلاعات از منابع اخیرا منتشر شده را دارد تا بتواند به سوالات حساس به زمان پاسخ دهد. با این حال، به نظر می رسد توسعه دهندگان این شرکت قابلیت های این ویژگی را دست کم گرفته اند. طبق یک صفحه راهنمای رسمی، “اگر کاربر به طور خاص متن کامل URL را بخواهد،” هوش مصنوعی این درخواست را انجام می دهد، از جمله نمایش محتوا از مقالات دارای دیوار پرداخت. OpenAI اعلام کرد این مشکل را برطرف می‌کند زیرا می‌خواهد «صاحب مالکان محتوا انجام دهد». این ابزار روزی در آینده باز خواهد گشت. زمان دقیق نوشتن این مقاله مشخص نیست.

بخوان  عکس‌های سوختن فضای روسیه در جو زمین از منظر «ایستگاه فضایی بین‌المللی»