Elgato Stream Decks اکنون با Microsoft Teams سازگار است

Deck + کنترل‌ها و نشانگرهای فیزیکی اضافی را برای مواردی مانند حجم صدا یا “هرگونه تنظیمات برنامه افزایشی” ارائه می‌کند و در جهت دیگر بسیار دور است. Stream Deck XL (در برگه جدید باز می شود)، که 32 کلید LCD قابل تنظیم را با قیمت 249.99 دلار / 229.99 پوند ارائه می دهد.

هر چند راهنما در دسترس است. برای تبلیغ افزونه جدید برای Teams، Elgato صرفه جویی “تا” 10٪ در تمام Stream Deck Mk ارائه می دهد. 2s با کد کوپن “TEAMS” در هنگام پرداخت تا 6 فوریه 2023.

با این حال، با آخرین مدل موجود، عرشه جریان + (در برگه جدید باز می شود)با قیمت 199.99 دلار / 199.99 پوند، کسانی که به دنبال یک دستگاه مقرون به صرفه هستند آن را در اینجا پیدا نمی کنند.

در چیزی که می تواند یک موهبت غیر منتظره باشد کار هیبریدی مایکروسافت از یک پلاگین جدید برای سخت افزار با هدف پخش کننده های توییچ رونمایی کرده است.

با این حال، کسانی که به همه زنگ ها و سوت ها نیاز ندارند، گزینه های دیگری نیز دارند. کسانی که به دنبال بهره وری بیشتر با ابزار همکاری مایکروسافت هستند ممکن است با این ابزار بهتر باشند Mk. 2، که 15 کلید را به قیمت 149.99 دلار / 139.99 پوند ارائه می دهد.

در یک پست (در برگه جدید باز می شود) بر روی تیم های مایکروسافت وبلاگی که ویژگی های وبینار جدید را شرح می دهد تیم های پریمیوم ارائه شده، بی سر و صدا فاش شد که غول فناوری یک پلاگین رسمی برای دستگاه های Stream Deck سازنده سخت افزار جریان اینترنتی Elgato توسعه داده است که نوید سازگاری با نرم افزار ویدئو کنفرانس.

منبع