Elgato Stream Decks اکنون با Microsoft Teams سازگار است

به ازای یک توییت (در برگه جدید باز می شود) از Elgato، به نظر می رسد که یک Stream Deck می تواند یک افزودنی عالی برای a ایستگاه کاری راه اندازی، این امکان را فراهم می کند تا عملکردهایی مانند چرخش را به تصویر بکشید وب کم ها و میکروفون ها روشن و خاموش کردن، واکنش‌های زنده، و بالا بردن/پایین‌آوری دست مجازی روی کلیدهای LCD روی دستگاه.

و اگرچه تنها شش کلید قابل تنظیم را ارائه می دهد، ارزان ترین گزینه موجود این است Stream Deck Mini (در برگه جدید باز می شود)، با قیمت 79.99 دلار / 69.99 پوند در دسترس است. در نتیجه، یک گزینه بودجه واقعی برای یک تابلو برق قابل حمل برای a کامپیوتر تجاری واقعا وجود ندارد

برخی ممکن است خرید دستگاهی را که عمدتاً برای استریمرها برای بهره وری در محل کار عرضه می شود، کمی عجیب بدانند، اما افزونه هایی برای انواع برنامه های مفید برای کار، از جمله زوم، پاورپوینت، و نرم افزار ویرایش عکس مانند Adobe Photoshop، بنابراین ممکن است ایده بدی نباشد، به خصوص با تخفیف.

منبع

Deck + کنترل‌ها و نشانگرهای فیزیکی اضافی را برای مواردی مانند حجم صدا یا “هرگونه تنظیمات برنامه افزایشی” ارائه می‌کند و در جهت دیگر بسیار دور است. Stream Deck XL (در برگه جدید باز می شود)، که 32 کلید LCD قابل تنظیم را با قیمت 249.99 دلار / 229.99 پوند ارائه می دهد.

در چیزی که می تواند یک موهبت غیر منتظره باشد کار هیبریدی مایکروسافت از یک پلاگین جدید برای سخت افزار با هدف پخش کننده های توییچ رونمایی کرده است.

بخوان  متا رمزگذاری انتها به انتها را برای همه کاربران مسنجر به ارمغان می آورد، اما نه به یکباره

هر چند راهنما در دسترس است. برای تبلیغ افزونه جدید برای Teams، Elgato صرفه جویی “تا” 10٪ در تمام Stream Deck Mk ارائه می دهد. 2s با کد کوپن “TEAMS” در هنگام پرداخت تا 6 فوریه 2023.

با این حال، با آخرین مدل موجود، عرشه جریان + (در برگه جدید باز می شود)با قیمت 199.99 دلار / 199.99 پوند، کسانی که به دنبال یک دستگاه مقرون به صرفه هستند آن را در اینجا پیدا نمی کنند.

در یک پست (در برگه جدید باز می شود) بر روی تیم های مایکروسافت وبلاگی که ویژگی های وبینار جدید را شرح می دهد تیم های پریمیوم ارائه شده، بی سر و صدا فاش شد که غول فناوری یک پلاگین رسمی برای دستگاه های Stream Deck سازنده سخت افزار جریان اینترنتی Elgato توسعه داده است که نوید سازگاری با نرم افزار ویدئو کنفرانس.