Fitbit شما از ویژگی‌های انجمن خلاص می‌شود تا راه را برای فناوری Google باز کند

گفتن اینکه مردم در این مسیر جدید ناامید شده اند، دست کم گرفتن بسیار بزرگی است. این انجمن های رسمی در حال روشن شدن هستند (در برگه جدید باز می شود) توسط بسیاری از کاربران عصبانی و با دلیل موجه. برخی از بزرگ‌ترین جذابیت‌های Fitbit ویژگی‌های اجتماعی آن بود که افراد را گرد هم می‌آورد تا یکدیگر را تحت فشار قرار دهند. چالش ها (در برگه جدید باز می شود) به کاربران این امکان را می دهد که بر سر اینکه چه کسی می تواند بیشترین قدم ها را در یک روز بردارد با هم رقابت کنند. ماجراجویی ها مردم را تشویق می کرد تا دنیا را از طریق مسیرهای مجازی مانند حلقه دره در پارک ملی یوسمیتی ببینند.

چندین ویژگی مبتنی بر جامعه Fitbit از 27 مارس در اندروید و iOS به صورت آفلاین در دسترس خواهند بود تا راه را برای یک برنامه جدید ارائه شده توسط Google باز کنند.

کاملاً ممکن است ویژگی‌هایی که حذف می‌شوند، پس از پیاده‌سازی کامل فناوری فوق‌الذکر Google، نسخه‌های جدیدی یا چیز بهتری دریافت کنند. در این اطلاعیه آمده است که کاربران همچنین می توانند انتظار داشته باشند که “زمان بارگذاری سریعتر” را به عنوان بخشی از تکامل برنامه ببینند. و در دفاع از شرکت، نیکول ادیسون، رئیس ارتباطات فیت بیت، از طریق ایمیل به The Verge گفت (در برگه جدید باز می شود) که تمام ویژگی‌های غروب آفتاب «استفاده محدود» را دیدند. ظاهراً تعداد کاربرانی که فعالانه در چالش‌های پلتفرم شرکت می‌کنند «در مقایسه با سایر پیشنهادات» کمتر است. بنابراین به نظر می رسد منطق این است که از آنجایی که افراد زیادی این چالش ها را انجام نمی دهند، پس خلاص شدن از شر آنها ضرر کمی دارد. با این حال، آمار دقیقی ارائه نشد.

بخوان  فنی فنی تلسکوپی فضای «جیمز وب» رفع شد
Fitbit از مردم می‌خواهد که داده‌های کاربری خود را از این ویژگی‌ها با استفاده از آن دانلود کنند ابزار صادرات داده (در برگه جدید باز می شود) قبل از 27 مارس یا همه چیز برای همیشه از بین خواهد رفت.

کاربران ناراضی

امیدواریم هر آنچه که گوگل برای Fitbit درست می کند، چیزهایی را که از دست رفته است، جبران کند، اگرچه شک و تردید لازم است. دو ساعت هوشمند آخر این شرکت، برعکس 4 و حس 2، ما را رها کرد که بیشتر بخواهیم. هر دوی آن‌ها فاقد پشتیبانی از برنامه‌های شخص ثالث بودند و همیشه دقیق‌ترین خوانش‌ها را ارائه نمی‌کردند (اگرچه رابط کاربری آن‌ها بسیار خوب بود). شاید تحت این مدیریت جدید، Fitbit بتواند به اوج برسد.

حتماً فهرست TechRadar را بررسی کنید بهترین ردیاب های تناسب اندام در سال اگر به دنبال روشی با تکنولوژی بالا برای پیگیری ورزش و کالری خود هستید.منبع

اخبار مربوط به تغییر آتی به طور غیر رسمی از طریق ایمیل انبوه برای کاربران آن منتشر شد. در آن تاریخ، «گروه‌های باز دیگر در دسترس نخواهد بود». با این حال، کاربران همچنان می توانند گروه های بسته را با دوستان خود یا سایر کاربران در آن ایجاد کنند انجمن های انجمن Fitbit (در برگه جدید باز می شود). “همه چالش ها و ماجراها، از جمله غنائم” نیز تبر را دریافت می کنند. تقریباً در همان زمان، Fitbit Studio، ابزار مرورگری که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه ها و واچ فیس ها را برای Fitbit OS ایجاد کنند، خواهد بود. ورود به حالت فقط خواندنی (در برگه جدید باز می شود). سپس یک ماه بعد در 20 آوریل، Fitbit Studio برای همیشه تعطیل خواهد شد. این شرکت از همان توسعه‌دهندگان می‌خواهد که به SDK خط فرمان، که برای آن موجود است، سوئیچ کنند در وب سایت Fitbit دانلود کنید (در برگه جدید باز می شود).

بخوان  ناسا مراکز آب و هوایی را در ماه احداث خواهد کرد