Google به طور پیش‌فرض، SafeSearch را با محو کردن تصاویر واضح گسترش می‌دهد

تاریخ راه‌اندازی این ابزارها یک راز است زیرا گوگل واقعاً نمی‌گوید که به زودی یا ماه‌ها بعد مانند تغییر SafeSearch منتشر می‌شوند یا خیر. ما تماس گرفتیم تا بپرسیم آیا شرکت می تواند یک پنجره راه اندازی برای سه ابزار به ما بدهد. در صورت شنیدن این خبر به روز می شود.

به‌عنوان بخشی از روز اینترنت ایمن‌تر، Google ویژگی‌های امنیتی مختلفی را برای محافظت بهتر از مردم هنگام مرور اینترنت منتشر می‌کند. در میان این موارد، فیلتر SafeSearch برای کاربران زیر سن قانونی در حال گسترش است و به یک تنظیمات پیش فرض برای همه تبدیل خواهد شد.

Google Password Manager در مرورگر کروم و اندروید شروع به پشتیبانی از احراز هویت بیومتریک برای تأیید هویت شما خواهد کرد. در این اطلاعیه آمده است که از این ویژگی می توان برای «آشکار کردن، کپی یا ویرایش ایمن رمزهای عبور ذخیره شده» در Password Manager بدون نیاز به تایپ کردن آنها در هر بار استفاده کرد.

این بدان معنی است که جستجوی Google به طور خودکار تصاویر واضحی را که در نتایج جستجو ظاهر می شوند محو می کند حتی اگر فیلتر را فعال نکرده باشید. دلیل گسترش، طبق گفته شرکت (در برگه جدید باز می شود)، برای اطمینان از این است که کاربران، به ویژه خردسالان، به طور ناخواسته با محتوای صریح در جستجو مواجه نشوند. کاربران می‌توانند در هر زمانی تاری جدید را غیرفعال کنند یا آن را سخت‌تر کنند.منبع