Google به طور پیش‌فرض، SafeSearch را با محو کردن تصاویر واضح گسترش می‌دهد

این بدان معنی است که جستجوی Google به طور خودکار تصاویر واضحی را که در نتایج جستجو ظاهر می شوند محو می کند حتی اگر فیلتر را فعال نکرده باشید. دلیل گسترش، طبق گفته شرکت (در برگه جدید باز می شود)، برای اطمینان از این است که کاربران، به ویژه خردسالان، به طور ناخواسته با محتوای صریح در جستجو مواجه نشوند. کاربران می‌توانند در هر زمانی تاری جدید را غیرفعال کنند یا آن را سخت‌تر کنند.منبع

کاربران بالای 18 سال، تنظیمات پیش‌فرض جدید را در «ماه‌های آتی» به‌صورت دوره‌ای مشاهده خواهند کرد. دستورالعمل‌های مربوط به نحوه بهینه‌سازی SafeSearch را می‌توانید در اینجا پیدا کنید صفحه وب راهنمای جستجوی Google (در برگه جدید باز می شود).

بعد، کارت های مجازی، که «اعداد منحصر به فرد برای تراکنش های آنلاین هستند [that keep] اطلاعات پرداخت شما امن است»، اکنون در دسترس «مشتریان امریکن اکسپرس» خواهد بود – تا زمانی که واجد شرایط باشید.

به‌عنوان بخشی از روز اینترنت ایمن‌تر، Google ویژگی‌های امنیتی مختلفی را برای محافظت بهتر از مردم هنگام مرور اینترنت منتشر می‌کند. در میان این موارد، فیلتر SafeSearch برای کاربران زیر سن قانونی در حال گسترش است و به یک تنظیمات پیش فرض برای همه تبدیل خواهد شد.