Google Bard اکنون می تواند در کدنویسی کمک کند – اما شبکه در حال بسته شدن در اطراف چت ربات های هوش مصنوعی است

اکنون، مشابه نحوه ارائه سلب مسئولیت‌های Bing و ChatGPT، Bard با یادآوری اینکه «بارد یک آزمایش است» و «همیشه آن را درست نمی‌کند»، شما را وارد رابط خود می‌کند، و گویی با یک چشمک به شما یادآوری می‌کند که ارزش بررسی خروجی آن را با «گوگل آن» دارد.

هجوم ربات‌های چت هوش مصنوعی به این معنی است که می‌توانید با یک یاری بیشتر از قبل، مناظر سایبری یا عملکرد داخلی رایانه خود را کنترل کنید. ChatGPT-4 OpenAI و Bing AI مجهز به ChatGPT بسیار مورد توجه صنایع تحت تأثیر مستقیم و همچنین عموم مردم قرار گرفته است.منبع بخشی از چیزی که کاربران را مجذوب خود کرد این بود که ChatGPT قابلیت‌هایی را اضافه کرده بود که می‌توانست به شما کمک کند تا بنویسید، شبیه‌سازی کنید، تصحیح کنید، پیشنهاد دهید، توضیح دهید، و بسیاری از عملکردهای دیگر را برای کد موجود (یا حتی نیازهای برنامه‌نویسی عمومی) انجام دهید.

در یک پست وبلاگ شرکتی، Bard به عنوان قادر به انجام وظایف مختلف در انواع زبان های برنامه نویسی و بسیاری موارد دیگر در نظر گرفته شده است. به طور خاص در نظر گرفته شده است که یک همکار مبتنی بر هوش مصنوعی باشد که می تواند به نیازهای برنامه نویسی و توسعه نرم افزار مانند “تولید کد، اشکال زدایی و توضیح کد” کمک کند. این قابلیت ها در بیش از 20 زبان برنامه نویسی از جمله رایج ترین زبان هایی مانند پایتون، جاوا و سی پلاس پلاس در دسترس خواهند بود.

مفید است، اما نیاز به راهنمایی دارد

آیا تا به حال خواسته اید که چگونه برنامه نویسی را یاد بگیرید، اما ممکن است نخواستید به تنهایی این کار را انجام دهید، اما ممکن است فرصت شرکت در کلاس را نداشته باشید؟ سپس شما در یک زمان بسیار منحصر به فرد برای یادگیرندگان محاسبات و برنامه نویسی (در میان بسیاری از انواع دیگر) هستید.

بخوان  پرستاری که جان یک نوزاد را در هواپیما نجات داد+ فیلم

جیمز وینسنت، نویسنده مقاله Verge، سؤال جالبی در مورد اینکه چه مقدار از این باید مجاز باشد، می‌پرسد تا بتوانید مقاله‌ای را که توسط یکی از این ربات‌ها «هم‌نویسنده» – یا حتی «نوشته شده» است، بنامید. وب سایت کنفرانس توضیحی را منتشر کرد و اظهار داشت که “بر اساس اصل محافظه کار بودن برای محافظت در برابر مسائل احتمالی استفاده از LLM” عمل خواهد کرد.

ما به دلایل بسیاری در عصر جالبی هستیم، اما یکی دیگر از ابزارهای دستیار جامع و منسجم این است که ملاحظات اخلاقی در انواع رشته‌ها در موضوعی بسیار پیچیده‌تر از همیشه در حال تحقق است.